reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Sosnowiczanka, ostatni raz farbowałam włosy u fryzjera w październiku i nakładali mi fryzjerką Wellę w kolorze 06, od tamtej pory zero farby i nie widać odrostów, więc mam miks natury i wypłukanej farby :) dzięki wielkie za rady. szkoda, że nie mieszkam bliżej Twojego salonu, chętnie bym do Ciebie przyszła z moim włosami.

Dagne, na USG bioderek musiałam rozebrać Kubę od pasa w dół.

Scholastyka, dziękuję za życzenia :* u mnie właśnie przez biodra jeansy wyszły o 2 rozmiary większe (zawsze nosiłam 27, dziś kupiłam 29), co prawda w pasie są za luźne, ale biodra się w nie fajnie mieszczą :D do dziś też nosiłam jeszcze ciążowe, ale tak mi już zjeżdżały z tyłka, że bałam się, że któregoś dnia niespodziewanie zatrzymają mi się w kolanach.
 
reklama
Kota wiec jak kolor 6/0 ( to nic innego jak ciemny blond ) Ci odpowiadal to mozesz smialo kupic farbę oznaczoną takim numerem. Na Twoim odroscie i resztkach tej spranej farby przynajmniej nie musisz sie obawiac koloru zielonego :-D
 
Sosnowiczanka, ten ciemny blond wychodzi na moich włosach tak: s.jpg
bardzo lubię ten kolor i super się w nim czuję :)
 
Scholastyka my łóżeczko mamy na szczęście w naszej sypialni i na początku też mieliśmy koszyk ale mały spał w nim tylko przez pierwsze 2 tygodnie i to nie całe nocki bo lądował u nas w łóżku.

kota ja też jeszcze nieraz chodzę w spodniach ciążowych :-)

A dzisiaj znowu nie kupiłam sobie nic do ubrania bo jakoś tak nic mi się dzisiaj nie podobało a drugie nie chciało mi się przymierzać. I jak zwykle najlepiej na zakupach wyszedł Maciulek zyskał kolejne śliczne ciuszki na 3-6 msc i są już dobre normalnie szok jak on szybko rośnie.
 
jej dziewczyny-zaraz mnie nakręcicie na zmianę koloru:-D bardzo chciałabym mieć właśnie taki średni-ciemny blond, ale z moich ciemnych tak ciężko zejść , przynajmniej ze 3 dekoloryzacje bym pewnie musiała mieć, a nie wiem czy by to moje włosy wytrzymały...a obcinanie nie wchodzi w grę, bo Tz nie cierpi krótkich . Raz zrobiłam sobie boba takiego do ramion - fajnie się czułam w nim, ale ile się nasłuchałam...:confused2:
 
Milva Twoje zdjęcia też widzialam , wiec wiem jaki masz kolor. Dobrym środkiem to te 3 dekoloryzacje by wytrzymaly, ale to ciezki zabieg fryzjerski i nie rób tego na wlasną rękę:)
Ja natomiast mam włosy czarne. I nie zamierzam ich rozjasniac.
 
Ja kiedyś jeździłam do fryzjerki, no całe 2 razy u niej byłam na farbowaniu. Potem odpuściłam bo jednak droga była, ale włosy hmmm super w dotyku, błyszczały i kolorek głęboki. Farba na bazie alg, nie niszczyła a wręcz przeciwnie odżywiała piórka. Nie wiecie czy samemu można gdzieś kupić taką właśnie farbę ? Podejrzewam że w moim Grajdołku to nawet fryzjerzy nie mają. Z Paletkami zgadzam się wg mnie są tanie, ale badziewne i niszczą potwornie włosy.

Kasia miała dziś gości i całą wizytę (pare godzin) przespała :-)
 
reklama
Do góry