reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
A ja juz mam piękne blond włoski i zero odrostow :)
Brwi tez zrobione i nareszcie czuje się jak kobieta a nie strach na wroble :)
Akeksy dzis u dziadków wynoszony,wycalowany oby tylko spać w nocy chciał!
Teraz relaks przed tv!
 
dziewczyny takiego apetytu mi narobiłyście na zmiane fryzury że w sobote jak przyjedzie do mnie bratowa (wyszkolona fryzjerka) to ją poprosze żeby mi zrobiła extra fryz...a co!:-D no i zmiana kolorku tez będzie jak szalec to szalec;p
 
Też mam bratową fryzjerkę, która robi mi włoski :tak:
Jak byłam w 30-tym tygodniu ciąży, laska zaszalała i skróciła mi włosy o jakieś 30cm. Nie płakałam, ale zadowolona również specjalnie nie byłam:-p
Teraz włoski robiłam 2 tygodnie temu, laska musi chyba widzieć włosy na podłodze, bo poszalała z cieniowaniem:tak:;-)
 
aaa dziewczyny a ja sie od paru dni bije z myślami czy by włosów nie obciąć- Młody właśnie nauczył sie chwytać i ciągnie mnie niemiłosiernie ;p kurcze, jak tu takie rewolucje to może i ja wreszcie podejmę tą decyzje? :-D

siedzimy u mojego Taty- M. właśnie nas odwiedził i uciekł z powrotem do naszej zimnicy ;)Mój ociec ma w całym domu wielkie akwaria i mały siedzi jak zaczarowany i podziwia rybki;-) chusta jeszcze do mnie nie przyszła, a teraz uciekam, bo tutaj tylko jedna stacjonarka i kolejka do niej niesamowita:-D buziaki kochane!
 
jaki dziś tu klimat fajny panuje fryzury zakupy :-D
ja od miesiąca myślę od zmiany koloru mam średni brąz a marzy mi się ciemny blond taki tofi, a co do fryzury to już wogóle nie wiem mam długie proste włosy które ciągle związuje więc coś by się przydało zmienić ale nie nie bardzo wiem jaka fryzura :no:

ja narazie nie kupuje spodni bo mam cichą nadzieje że może wbije się w stare w 3 parach chodzę czekam aż w resztę wejdę bo biodra również się rozeszły niestety:angry:
 
ja w sobote jestem umowiona do mojej fryzjerki na pasemka. mam takie straszne odrosty, ze chodze tylko w zwiazanych wlosach, a chrzciny juz niedługo, wiec trzeba doprowadzic sie do ładu i składu:-)
 
reklama
Ale szalejecie z tymi fryzjerami-super:-) Widac ze wracacie do normalnosci.Ja narazie dopoki Maly ma te straszne kolki to odpuszczam z upiekszaniem sie ale jak tylko bedzie lepiej biore sie za siebie:-)
 
Do góry