reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

będę trzymać kciuki żeby się spełniło:) co do jedzonka niech to będzie coś wymślnego a co.!xD korzystaj póki masz okazje bo wiemy że takie dni rzadko się zdażają:-D
 
reklama
Kota współczuję, mnie też denerwuję decyzję które K podejmuje bezemnie a potem tylko o tym informuje.

Byliśmy na szczepieniu i nic tego bo doktórki nie było, może jutro będzie, ale małemu coś oczko czerwone się zrobiło i trochę ropieje. Znowu coś. A i z babcią na spóźnionej imprezie u Melci w przedszkolu byliśmy z okazji dla babci.Miała rolę do powiedzenia ale jak zobaczyła mamę i babcię to olała wszystkich i przyleciała do nas i pani nie dała rady jej przekonać.
 
Mój M zostaje często z małą, nawet jutro czeka go ze 3 godzinki bo ja lecę do dentysty i do gina :) Radzi sobie świetnie, nakarmi, pobawi, ulula. Problem ma tylko jak Emilka zrobi kupę :-D Tzn daje radę, ale nie jest zbyt chętny do wycierania kupki :rofl2:


Dziś było w reszcie -3 u nas i poszłyśmy na porządny spacerek :)

Widziałam, że rozmawiałyście o fryzurach... ja też muszę się pofarbować bo już mam taki odrost, że wstyd czapkę zdjąć :-D Ja farbuję sama w domu bo czarny to mi zawsze wyjdzie dobry, kupuję farbę Garniera taką z wyciągiem z liczi albo Loreal Casting i zawsze mam mięciutkie fajne włosy po nich. A włosów już nie obcinam bo chcę jakoś ładnie się ufryzować do ślubu w kwietniu a to wiadomo, że więcej możliwości jest na dłuższych włosach :)
 
Moj M tez nawet niezle sobie radzi jak sam zostaje z malym. Problem pojawia sie dopiero gdy dziecko zaczyna plakac. Ale coz zrobic- niech sobie radzi, wkoncu jak wroce do pracy to musimy sie tak uzupelniac ze bedzie musial chcąc czy nie chcąc radę sobie dac.
A ja sie pochwale- mojemu Alankowi juz od 4 dni nie ropieje oczko :-):-):-)
Jezu, tak sie cieszę, chyba ominie nas płukanie kanalika:) Nie chce co prawda zapeszyc bo to tylko 4 dni, ale dla mnie to juz bardzo dlugo, bo tak mu ropialo ze musialam mu 5-6 razy myc oczko solą fizjoligiczną co nie bylo dla dziecka przyjemne...
 
sosnowiczanka dobrze że mi przypomniałaś (miałam pisać Ci wcześniej ale wyleciało mi z głowy;p) u nas oczko też już wyleczyło się samo:):) w sumie ropiało z jakieś półtora tygodnia, tylko lewe...a już od kilku dni mamy spokój oczko wróciło do normy i już ropka nie nachodzi...bo wcześniej jak mały płakał to leciało mu ciurkiem z kanalików ale widocznie samoczynnie wszystko się unormowało:):) trzymam kciuki żeby do Alanka ten problem już nie wrócił:*
 
Hej laseczki,

Jak tak na chwilke bo maly sie rozbudza ,czeka nas kąpiel:-)Dzis bylam z małym u Alergologa ,opowiedzialam mu cala historie z problemami "kupowymi"które juz trwaja miesiac i o tym ze moj hematolog i pediatra nie potrafia zrozumiec ze moze zmiana mleka pomoze małemu:) odrazu z miejsca przepisala mi Nutramigen 8 opak. i powiedziala ze mam nie normalnych lekarzy:szok::-Djesli w ciagu tyg. nic sie nie poprawi Gastrolog w piatek:sorry2: Asko- super ze robota wrze:tak: Dziewczyny jutro wielki dzien- FRYZJER mam nadzieje ze nie bede wygladała jak strach na wróble:-D:-D:-D
 
A ja z innej beczki
dziś M zwrócił uwagę na to że Oskar ma podwinięte nóżki w gondoli , więc go przełożyłam prawie na maxa do góry a on ledwie się mieści jak wyprostował nóżki to znów dotykał :szok: zmierzyliśmy go bo w przychodni u nas nie mierzą a on ma 64 cm:szok:a gondola 70 więc to tylko 6 cm różnicy , a wiadomo jak to dziecko się zsuwa machając nóżkami Czy wy też tak macie ze swoimi pociechami czy tylko ja mam taką krótką gondolę:szok::szok::szok:

zastanawiam się co z tym zrobić bo jakoś wcześniej tego nie zauważałam ale teraz ewidentnie cały wózek Oskara:-D
 
Phelania, czy za Nutramigen placisz 100% ?? Jak to teraz wygląda?/ Pytam z ciekawości :tak:
Na bank nie bedziesz wyglądać jak strach na wróble, bedzie dobrze:-)
 
Asienka ja tak sie ciesze ze nie sposob tego wyrazic slowami:) Nam ropiało od 2-go tygodnia zycia, wiec dosc dlugo, bylam juz pewna ze bedziemy plukac kanalik, na 22 lutego mamy wizyte u okulisty na ktora mialam isc sama bez dziecka tylko po samo skierowanie na to nieszczesne plukanie. Chyba te krople ktore nam przepisala i moje dzielne masowanie pomogło:)

Phelania na pewno bedziesz wygladala bardzo ladnie, tylko przygotuj sie na maly szok jak spojzysz w lustro, po prostu bedziesz musiala sie przyzwyczaic:)
I prosimy o zdjecia.

Gosia
ja tez niedawno zauwazylam ze Alanek ma malo miejsca w gondoli i zastanawialam sie czy tylko nasz wozek taki "ciasny" czy to moze standard...:baffled:
 
reklama
MamaOskarka- niestety tak 100% za jedna puszke która ma 425g:-(nie wyobrazam sobie kupowac malemu co 2-3dni nowej puszki wartej 25zł-niestety mam nadzieje ze na nowej liscie leków reundowowanych znajdzie sie Nutramigen:sorry2: Sosnowiczanka- napewno wstawie fotke tylko na watku zamknietym,zeby postrachu na forum ogólnym nie robic:laugh2:oj tak bedzie sie trzeba przyzwyczaic.
Gosia- dawno Alanka nie wkladalam do gondoli jakies 2 tyg wiec nie wiem jak wyglada sytuacja "gondolowa" ale patrzac na niego tez moze byc problem:sorry2:
 
Do góry