reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Inka -kciuki trzymamy!!!:-)

Do nas ma dziś wpaść brat Tz z teściową, mam wrażenie , że jakoś rodzina nasza chyba z lekka obrażona, bo Tz nie chce opić małego-tzn według nich najlepiej aby się zapił do nieprzytomności chyba...mój Tz nie lubi pić i jest odpowiedzialny, dużo mi pomaga przy małym ...a inni jakby nie rozumieli, że taka pomoc mi bardzo potrzebna, a nie pijany facet ...ehh
 
reklama
Witam was i ja, na dłużej zagoszczę wieczorkiem, może coś będzie się dziać a teraz z małym przy piersi czekamy na chrzestną Amelki a zarazem moją przyjaciółkę która ma wpaść z gwiazdkowymi prezentami dla dzieci i z urodzinowym dla mnie. Dziś 24 kończę.
 
Hejka Brzuchatki i Mamuśki!!!
Ja tylko na chwileczke ,musze obiad robic ,bo tata przyjezdza i trzeba go czyms uraczyc:-)
Dorotor110- Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzinek,zdrówka ,szczescia ,pomyslnosci ,Żeby malenstwa dobrze Ci sie chowaly:tak:

Milva - to chłopa kochana masz złotego:-)Moj to ostatnie 2 dni dał sobie w palnik:eek:teraz chodzi i meczy go kac ,nie powiem pomaga mi przy malym i go przewinie da jesc ,zawsze kapiemy razem Małego ,wiec jakas pomoc napewno jest:tak:ale dzis w nocy to nawet placz Alana go nie drgnąl:cool2:raz dziennie musi chociaz 2 piwa wypic.

Inka - mocno trzymam &&&&&
 
I ja się witam.
Oczywiście w dwupaku, bo jakże mogłaby moja Dama zechcieć wyjść ;p tylko męczy mamę nocami.
Chyba się tak objadłam w te Święta, że dziś nie mam ochoty na nic... tylko kawę wypiłam i kawałek sernika wcisnęłam do niej.
Jutro rano jadę na oddział, no zobaczymy czy każą czekać, czy zlitują się i dadzą np oxy...
 
Cześć dziewczyny ja za 3 h mam się stawić na porodówce, zatem dziś podejmą decyzję co dalej. Ponieważ nikomu nie zostawiałam swoich namiarów to oficjalnie pewnie dowiecie się kiedy wrócę do domku.

Co do zamkniętego hmm, byłam do niego zaliczona ale ponieważ jestem dość słabym użytkownikiem zostałam wykluczona. Dlaczego nie wiem ?

Trzymam kciuki za Ciebie Dagne bo my już jesteśmy nie źle przeterminowane :-)

Dorotor110 Wszystkiego najlepszego btw. zazdroszczę tak pieknego wieku .
 
Dzięki dziewczyny. Niunia poszalała z chrzestną, mały małą fazę spania, bo dziś w dzień nie chciała spać bo rano do 8.30 spała i po 15 ją wzieło ale jej przeszło i znowu szalej a mały jak to mały śpi. Już po gościnie i prawie po świętach, ech leci ten czas,a teraz znowu ją spanie bierze ale teraz to już nie pozwolę by mi padła, musi wytrwać przynajmniej do 19.
 
Jestem jestem :) Tylko ostatnio tak bardzo słaba, że mi się nawet pisać nie chce :tak:Ale zaglądam do Was ;-)Grypa, bezsennośc dają mi popalić:tak:
 
reklama
Do góry