reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Dziewczyny Wy tez macie takie dziwne "kompozycje smakow"? ja dzis sobie wyobrazcie jadlam czekolade i popijalam ja rosolem (lubie sobie nieraz rosolek w kubku pic, ale jeszcze nie w polaczeniu z czekolada). A wieczorem wcinalam sledzie i zagryzalam serowymi chrupkami i nic mi nie przeszkadzalo. Tez macie teraz takie pomieszane menu?
 
Cześć Słoneczka! :-)
przepraszam, że się tak mało udzielam, ale pracuję (jeszcze...) na nocki, po 12 godzin i padam po powrocie do domu... :dry: Super, że już mamy swój główny wątek! :laugh2:
Witam wszystkie nowe grudniowe Mamusie! Cieszę się, że jest nas co raz więcej. :tak:

trzymajcie za mnie kciuki - dzisiaj "ostatni" dzień cyklu - jutro termin @...
 
czesc kobietki ;-) dzis moje 1 usg :tak:Jade popoludniu zobaczyc malucha i serduszko,mam nadzieje,ze bedzie ok:tak:
Co do kompozycji smakowych,to ja od poczatku nie bardzo za slodkim,ale wczoraj bylam w sklepie i jak zobaczylam drozdzowke posypana kokosem i z budyniem,to nie bylo opcji...musialam kupic :-D Pochlonelam ja chyba w minute:tak: MMMmmmm...byla mega pyszna hehehe
 
Czzesc dziewczyny jakas dziwna ta moja ciaza nic mi nie dolega jem wszystko na nic szczegolnego nie mam ochoty w piatek wizyta i upragnione usg czy jecie jakies witaminy?aha i jeszcze jedno w mojej klinice teraz usg roba na kazdej wizycie czy to zdrowe i czy u was tez tak jest ? pozdawiam
 
Hej dziewczynki.

Cześć Słoneczka! :-)
przepraszam, że się tak mało udzielam, ale pracuję (jeszcze...) na nocki, po 12 godzin i padam po powrocie do domu... :dry: Super, że już mamy swój główny wątek! :laugh2:
Witam wszystkie nowe grudniowe Mamusie! Cieszę się, że jest nas co raz więcej. :tak:

trzymajcie za mnie kciuki - dzisiaj "ostatni" dzień cyklu - jutro termin @...
Serg, ja trzymam & bardzo mocno za ciebie :-D

Czzesc dziewczyny jakas dziwna ta moja ciaza nic mi nie dolega jem wszystko na nic szczegolnego nie mam ochoty w piatek wizyta i upragnione usg czy jecie jakies witaminy?aha i jeszcze jedno w mojej klinice teraz usg roba na kazdej wizycie czy to zdrowe i czy u was tez tak jest ? pozdawiam
Kochana mi też nic nie dolega i zero bojawów ciążowych. Nie martw się wszystko przed nami :baffled:
Witaminy zacznę brać po wizycie jak mi lekarz nakarze.
 
czesc dziewczyny :)
ja jeszcze zadnych objawow tez nie mam, no poza sennoscia, ale mysle, ze jeszcze za wczesnie ;)
aspirynka ja od soboty lykam femibion, ktory zawiera tez kwas foliowy, jesli chodzi o USG, to nie jest szkodliwe, ja w poprzedniej ciazy mialam robione nawet co dwa tyg, no ale byla to ciaza zagrozona, ktora i tak skonczyla sie niepowodzeniem....
serg KCIUKASY ZACIŚNIĘTE :)

a ja jutro rano mam pierwsza wizyte....
 
Cześć:-)
Miło mi dołączyć do grudniowych Mam:) Na razie grube krechy na centylionie testów, wczesna ciąża potwierdzona przez gin, termin wyznaczony według OM na 8 grudnia, zobaczymy co wyjdzie na USG (już jutro) - niby teoretycznie nie mam czym, ale się stresuję, mam nadzieję, że zobaczę serduszko:)
Macie już za sobą badania na tokso itp.?
Ściskam wszystkie grudniowe mamcie!
 
reklama
agapa, a_gala dziękuję :zawstydzona/y:

A ja już się chyba przestaję martwić... Dzisiejszy test pokazał tak wyraźną krechę, że raczej marne szanse, że @ jutro przyjdzie... ;-)

SN153020.jpgSN153019.jpg

Moje dolegliwości na chwilę obecną... Brzuszek od 2 dni się malo odzywa, pewnie przez te nocki ;-) Ale za to chyba zaczynam mieć mdłości... :zawstydzona/y: Senna jestem, mam obolałe i ciężkie piersi, pełne i twarde z dużymi sutkami (nigdy nie miałam takich ;-) ). Ból nóg, w ogóle nogi mi się szybko męczą i cierpną :dry: Twarde podbrzusze, czasem lekki zawrót głowy... ;-)

Dzieckopiatku witamy na Grudniowkach :tak: :laugh2:
 
Do góry