reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

no troche sie martwie bo w pierwszej ciazy nie maialam robionych:szok:ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!!buzka...

nooo...maly moj juz spi to moge na spokojnie poczytac:):)


sergeevna no jak masz kotka to rozumiem bo to roznie...no ale ja nawet z kotem nie mam nic wspolnego:):):)

Dobrze bedzie toxo przechodzi sie tylko raz ty juz mozesz miec przciwciala nie wiedzac mozliwe ze kiedys moglas ja przechodzic,badz dobrej mysli. Pamietaj ze toxo nie musisz sie zarazic przez kota , nie myte owoce, niedogotowane miesko, bron boze nie jedz tataru nic surowego , jak robisz mielone odrazu myj łapki (ale najlepiej zrezygnowac z tego i bedziesz miala spokoj:)pozdrawiam

Cześć Dzieczyny,
Noi nadeszły wątpliwości...:(
Moim problemem jest to że objawy mi ustąpiły:( Piersi nie są już tak nabrzmiałe, brzuch boli no bo boli cały czas i kłuć zaczął :( Boje się najgorszego:(

U mnie jest to samo fakt dzis troszke za duzo zjadlam (2 krokiety z kapusta i grzybkami + 3 nalesniki z serem) naraz zjadlam:-Dale to moze nerwy , moge Ci poradzic zeby nie czytac zadnych postów o ciazy obumarlej bo sie nakrecisz ja juz zaprzestalam ,naczytalam sie i pozniej chodzilam ja wariatka i myslalam zmiast cieszyc sie ciaza to sie dolowalam.Słuchaj mnie np bola tylko brodawki , lekkie zmeczenie,zaparcia no i oczywiscie bolace podbrzusze.Pamietaj ze twoj organizm sie teraz zmienia ,hormony buzuja .Narazie nie mysl o tym , który to tydzien ?mialas juz usg?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej mamusie,ja po wyczerpującym dniu. Poszłam zaprowadzić Nicole do przedszkola z tam tąd do mamy na herbatkę,potem po koleżankę,potem na cmentarz do jej córeczki i mojego taty,potem po małą do przedszkola,do mamy z mamą pół miasta zjechałyśmy szukając pompy ogrodowej ręcznej,ale nigdzie nie było niestety....Potem do mamy,posiedzieliśmy chwilkę,Ł już był u mamy w chacie siedział z moją sis i jej szczonkiem,gdzieś chłopaki skoczyli po farbę na działkę i do domku....

Ja też byłam u lekarz i wsio ok,maleństwo ma juz 2,3 cm ;-)

Seergevena dobrze,że w pracy dobrze znieśli wiadomość o fasolce.

Animeczka jak się sprawował dzisiaj M? Ł się poprawił.

Witam nowe mamusie.
 
Witajcie Mamuśki;-)
U mnie dziś piękne słoneczko i cieplutko wreszcie! Bo ostatnio pogoda nieźle przegięła:tak:
Mój mały zasmarkany,a w nocy doszedł kaszel...
Zaczynam się już wreszcie dobrze czuć,czasem tylko jestem senna i dziwnie zmęczona...
Jestem w szoku bo próbowałam się dziś wbić w moje rurki i... ja nie mam co na siebie włożyć:szok:
spodnie ...wyrosłam z nich...muszę gdzieś szybko coś kupić bo z gołą pupą będę chodzić:-D
A ceny na odzież ciążową...szok!
Jos gdzie jesteś kobieto?
Serg:-) masz jakieś przeczucie dot. płci?

A reszta? Mamy które mają dziewczynki czym zajadały się w ciąży?
Ja mam już synka i z nim w ciąży wciągłam wszystko co KWAŚNE:tak:

ja na córkę jadłam duuużo słodkiego ;)

 
Ostatnia edycja:
U mnie jest to samo fakt dzis troszke za duzo zjadlam (2 krokiety z kapusta i grzybkami + 3 nalesniki z serem) naraz zjadlam:-Dale to moze nerwy , moge Ci poradzic zeby nie czytac zadnych postów o ciazy obumarlej bo sie nakrecisz ja juz zaprzestalam ,naczytalam sie i pozniej chodzilam ja wariatka i myslalam zmiast cieszyc sie ciaza to sie dolowalam.Słuchaj mnie np bola tylko brodawki , lekkie zmeczenie,zaparcia no i oczywiscie bolace podbrzusze.Pamietaj ze twoj organizm sie teraz zmienia ,hormony buzuja .Narazie nie mysl o tym , który to tydzien ?mialas juz usg?

NO właśnie ja też tylko chodzę i się dołuje:(
Tydzień trudno określić wg cyklu końcówka 6 tego a wg wielkości pęcherzyka 6 tyg.
Ale też Cie ten brzuch boli różnie?
Mnie wcześniej tak ciągnął - byłam w stanie uwierzyć ze sie rozrasta a teraz jak na okres ;/
 
Hm... znowu miałam tyle zaległości w czytaniu !

Co do przeczuwań macie jakieś co do płci... ja mam przeczucie ,że będę mieć chłopca.

A mam ochotę na kwaśne ostre... przeczucie nie z tego... po prostu czuje to w sobie.

Dopiero wizyta 25... to się naczekam nic kompletnie nie wiem.


Non stop się smaruje i smaruje... czekam tylko kiedy popękam... nie wiem jak wam
ale u mnie brzuch już widać... dziwne


Jak wasze brzuszki widać ? / Jak przeczucia ?
 
Cześć Kochane!

Zmykam na poranną zmianę do pracy - pierwszy raz od grudnia... Już czekam na ten grad pytań "dlaczego?", "po co?", "na jak długo?"... Wszyscy będą palić głupka, bo w firmie już plotka jest, żem ciężarna... :-p

Miłego dnia Wam życzę i do usłyszenia popołudniem! :tak: :laugh2:
 
hejka!
Ja już sie przyzwyczaołam ze wstaje rano i zaczynam rozmową z kibelkiem - najgorsze że pusto w brzuchu i nie ma czym....
Teraz już po śniadanku, zaraz zebranie wiec idę sie ponudzić:-)
Ja w pracy żeby sie nie powtarzać że jestem w ciąży powiedziałam jednej "odpowiedniej" osobie i w mig wszyscy sie dowiedzą-hehe.
 
Ewka , trzymaj suchą bułkę pod poduszką i zjedz zaraz jak się obudzisz, mi pomaga :)

Ja mam za to problem z grypskiem które mi się przyplątało ... a tu zero leków, normalnie smarkam, kicham i już nie wiem co mam zrobić, nie pomaga mleko z miodem, czosnek ,maść majerankowa, może macie jakieś pomysły co ???

Aha zaraz lecę na wizytę i zobaczę mojego farfocla małego:)już nie mogę się doczekać , no i mam nadzieję ,że doktorek mi da skierowanie na badania :)
 
Ostatnia edycja:
Agunia1985 ja też choram. Smarkam, kicham, głowa mnie boli i nie wiem czy nie zaczyna jedno ucho. Idę dziś do lekarza zobaczymy co mi powie.
 
reklama
Rojku tylko nie używaj kropli do nosa z xylometazolinem, bo to g może powodować oddzielanie się łożyska i krwotoki, ja użyłam bo nie wiedziałam i dopiero qumpela mnie uświadomiła :)mam nadzieję ,że nie zaszkodziłam dzidzi , zresztą dzisiaj się dowiem:)
 
Do góry