reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A my po wizycie u lekarza, bo mały miał temperaturkę w nocy. Diagnoza - zęby. Wczoraj wyszła mu dolna dwójka, ale to nie od niej (temp jest raczej przed), za to górne jedynki mooocno obrzęknięte. Byłam też w ciucholandzie, chciałam kupić dresiki do szargania po podłodze przy raczkowaniu, ale nic w jego rozmiarze nie znalazłam, kupiłam kilka innych rzeczy.
 
Alanowi rosna rogi:) robi sie co raz bardziej niedobry:)
Wszytko psuje,wlezie wszedzie gzdie mu nie wolno:) dzis nawet 2 drzemke mial tylko 15 min:D
no to widze, ze Alanek jest bardziej ciekawski niz Filip;) na cale szczescie moj mlody jeszcze nie raczkuje, bo chyba bym musiala chodzic za nim krok w krok, a i domu nie mam zabezpieczone przed malym wedrownikiem;)
 
A my po wizycie u lekarza, bo mały miał temperaturkę w nocy. Diagnoza - zęby. Wczoraj wyszła mu dolna dwójka, ale to nie od niej (temp jest raczej przed), za to górne jedynki mooocno obrzęknięte. Byłam też w ciucholandzie, chciałam kupić dresiki do szargania po podłodze przy raczkowaniu, ale nic w jego rozmiarze nie znalazłam, kupiłam kilka innych rzeczy.
cale szczescie ze to od zabkow a nie od jakiegos chorobska:) a u nas ciagle ciszaa;) zebolkow ni widu ni slychu;) a co do ciucholandow to u mnie ciezko znalesc cos fajnego do ubrania w rozmiarze Filipa (68 72), ale takie do tarzania sie po podlodze troche nakupilam;) i do jedzenia- bo Rudzik to tragicznie je- wklada paluchy do buzi i wycera sie w bodziaki, pierdz marchewka, no koszmar;)
 
A my po wizycie u lekarza, bo mały miał temperaturkę w nocy. Diagnoza - zęby. Wczoraj wyszła mu dolna dwójka, ale to nie od niej (temp jest raczej przed), za to górne jedynki mooocno obrzęknięte. Byłam też w ciucholandzie, chciałam kupić dresiki do szargania po podłodze przy raczkowaniu, ale nic w jego rozmiarze nie znalazłam, kupiłam kilka innych rzeczy.

ciezko jest znalezc cos dla dzieci w tym wieku, bo faktycznie teraz najbardziej ciachaja ubrania.
dobijaja mnie troche te brudne skarpety i spodnie na kolanach, bo przeciez codziennie odkurzam i myję podlogi. czasem co drugi dzien, bo odkad wrocilam do pracy czesto padam na twarz.

Teraz jest chyba najtrudniejszy okres, bo pozniej jak dziecko staje sie partnerem do zabaw i rozmow to mozna je ojcu wcisnąć ;-)
 
reklama
ciezko jest znalezc cos dla dzieci w tym wieku, bo faktycznie teraz najbardziej ciachaja ubrania.
dobijaja mnie troche te brudne skarpety i spodnie na kolanach, bo przeciez codziennie odkurzam i myję podlogi. czasem co drugi dzien, bo odkad wrocilam do pracy czesto padam na twarz.

Teraz jest chyba najtrudniejszy okres, bo pozniej jak dziecko staje sie partnerem do zabaw i rozmow to mozna je ojcu wcisnąć ;-)
no no ja to sie juz tego wcisniecia doczekac nie moge :-) hehehe wtedy sie nie wywinie tak łatwo :-)
 
Do góry