reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja kupiłam małej fotelik zaraz po chrzcinach bo nie chciałam,żeby mi się kasa na głupoty rozeszła ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo się aż tak nie zastanawiałam nad rodzajem i kupiłam coneco. No zobaczymy czy się sprawdzi.
 
reklama
Ja kupiłam małej fotelik zaraz po chrzcinach bo nie chciałam,żeby mi się kasa na głupoty rozeszła ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo się aż tak nie zastanawiałam nad rodzajem i kupiłam coneco. No zobaczymy czy się sprawdzi.
może i ja powinnam kupic po prostu zamiast czytac i czytac...bo juz mam taki metlik w glowie ze masakra.
niby juz wybralam ale jakos nie przekonuje mnie jego cena :-(grubo ponad 200e...chociaz jak gadalam z kumpelą to mówiła,że za fotelik dla syna zapłaciła grubo ponad 300e.
oj w sumie siorka mi przygadała,że po co wydawac tyle kasy na fotelik skoro można kupic tańszy...tylko czy lepszy ? :eek:
 
dzień dobry
a raczej taki sobie znowu pada
jutro ide do lekarza z Alankiem z tą plamką zobaczymy co powie boje sie tylko że stwierdzi że to nic i samo zniknie bo ja tu im jakos nie ufam i ta diagnoza mnie wcale nie uspokoi z kolei jak wysle nas gdzieś na jakieś badania to chyba umrę ze strachu
biorę się za obiad
trzymam kciuki, zeby wszystko bylo oki a ta plamka okazala sie niegroznym znamieniem- moja siostrzenica ma plamke na wzgorku lonowym i to jest podobno jedna z odmian znamienia:)
 
może i ja powinnam kupic po prostu zamiast czytac i czytac...bo juz mam taki metlik w glowie ze masakra.
niby juz wybralam ale jakos nie przekonuje mnie jego cena :-(grubo ponad 200e...chociaz jak gadalam z kumpelą to mówiła,że za fotelik dla syna zapłaciła grubo ponad 300e.
oj w sumie siorka mi przygadała,że po co wydawac tyle kasy na fotelik skoro można kupic tańszy...tylko czy lepszy ? :eek:
ja nauczona doswiadczeniem uwazam, ze nie zawsze drozszy znaczy lepszy. Oczywiscie nie jestem za tym, zeby kupic najtansze badziewie, ale poczytaj w internecie opinie - napewno wybierzesz cos dobrego za rozsadna cene:) niestety ja nic Ci nie doradze bo nie jestem obeznana w fotelikach- ogolnie boje sie jezdzic samochodem- a tragediatej dziewczyny jeszcze bardziej moj lek poglebila, wiec jak tylko moge dostac sie gdzies na pieszo lub autobusem to rezygnuje z samochodu :) w kazdym badz razie trzymam kciuki za udany zakup :)
 
hej :-)

u nas dziś burzowo :crazy::crazy:


Toteż kuzyn nie odkładał, tylko tłumaczył, że teraz braciszka brzuszek boli i musi go trzymać na rękach itp.

Daffodill, mam pytanko. Zosi wyszły w moczu "bakterie nieliczne w polu widzenia". Jak zastanawiam się czy robić mocz ogólny czy na posiew. Jakie robiłaś? Jeśli na posiew - jak długo sie czeka na wyniki?
eee, nieliczne bakterie w moczu są niegroźne z tego co mnie powiedziano ;-)

a powiedzcie mi moje drogie co ile kąpiecie swoje dzieci??
ja kąpię codziennie.czasem co drugi dzien,jak jest chłodniej.
nalewam troszkę wody i sobie grzecznie siedzie w wanience i się pluska.
ostatnio moja siostra mówiła mi,że to za często,bo przecież dziecko nie poci się tak jak my.
ale moja np jak wstaje z dziennych drzemek to poszwę z puduszki ma normalnie mokruteńką.
poza tym jak widzę fałdkę na szyjce pełną paproszków to jak mam jej nie wykąpac.
ja kąpie codziennie :tak: mój Wojtach poci sie przy karmieniu i często mu się leje bokiem mleko jak je, więc nie wyobrażam sobie go wieczorkiem nie wymyć :-)

Fenix gratuluje ząbka :-D

Ja kąpię co drugi dzień, tak zalecili lekarze (AZS). Ale jak są takie masakryczne upały, to kąpię codziennie.
A mówiłaś lekarzowi, że tak się poci? Może nie podkładaj jej poduszki?
tak ci zalecił? a moim dzieciom zalecono kąpiele codziennie żeby się pozbyć alergenów :tak:

Musze następnym razem dopytać, bo to chyba jakas inna metoda podawania wyników. Zresztą nie wiem. ja sobie wyobrażałam, ze jak jest wynik "w polu widzenia" to po prostu podaja ile widzą w okreslonej ilości próbki (że to pole widzenia jest jakoś zestandaryzowane). Ale nie znam się na tym...
w polu widzenia, czyli nieliczne ;-)
 
dzięki laseczki :-)
jutro znowu jadę na polowanie fotelika.
obym tym razem wróciła z ...bo mnie chyba coś trafi jak będę jeździc tak w kółko,hehehe.
ide się pobyczyc troche na kanapie
dbnoc jak sie już położycie :-)
 
może i ja powinnam kupic po prostu zamiast czytac i czytac...bo juz mam taki metlik w glowie ze masakra.
niby juz wybralam ale jakos nie przekonuje mnie jego cena :-(grubo ponad 200e...chociaz jak gadalam z kumpelą to mówiła,że za fotelik dla syna zapłaciła grubo ponad 300e.
oj w sumie siorka mi przygadała,że po co wydawac tyle kasy na fotelik skoro można kupic tańszy...tylko czy lepszy ? :eek:

Feniź albo na wątku zakupowym albo o podróżach z dzieckiem było o fotelikach!
Wszystko niby mówią crash testy...ale jak chyba dobrze Marta napisała..co da super wypasiony fotelik jak auto będzie stare bez poduszek itp....
Ale najlepiej poczytaj sobie na tamtych wątkach
 
reklama
Myslalam ze ktos tu juz bedzie :)
Powróciłam do Was.. pare rzeczy poukładałam pozmeniałam i jestem :) ktos tęsknił w ogóle? :-D

a tu chyba dalej pustki.. znowu wszystie na zamknietym siedza...:p
 
Do góry