reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dzień dobry:-)
W końcu udało mi się połączyć z netem ale czeka teraz na zwiększenie transferu-moja Pati oglądała bajki na necie i przekroczyła transfer.
Całe szczęście,że w końcu przestało padać ale dalej brzydko i pochmurnie:-(
Ja dalej mam nieziemskiego lenia i najchętniej nie wychodziłabym z łóżka ale tak się nie da,hihi.
Zaraz musze się zabrać za usypianie Karoli,bo wcześnie dziś wstała i już zaczyna marudzić-ale to pewnie też przez zęby,a i pogoda robi swoje.

Miłego dnia Wszystkim życzę:-)
 
reklama
Dziewczyny, kiedy jest dobry czas na oduczanie jedzenia w nocy? Mój Szymuś jest dużym chłopcem, więc myślę, że nic by się nie stało gdyby w nocy nie pił mleka. Do tej pory budzi się regularnie na butlę w nocy, ale jak myślicie mogę zacząć oszukiwać go wodą? Czy to jest skuteczna metoda?
 
Dziewczyny, kiedy jest dobry czas na oduczanie jedzenia w nocy? Mój Szymuś jest dużym chłopcem, więc myślę, że nic by się nie stało gdyby w nocy nie pił mleka. Do tej pory budzi się regularnie na butlę w nocy, ale jak myślicie mogę zacząć oszukiwać go wodą? Czy to jest skuteczna metoda?

ja inaczej oduczylam mloda ale nie iwem jak to jest w przypadku dziecka ktore regularnie wstaje!
u nas bylo tak ze jak julka zasnela o 20.. to a czekalam do 23 i podawlaam jej przez sen butle mleka co by brzuszek byl pelniejszy i wytrwal do rana.... i tak robilam jakis czas a juz pozniej jej przestalam podawac to mleko o 23 i nauczyla sie spac w ten sposob przesypiac bez dojadania o 23:):):):)
ale nie wiem czy u was sie to sprawdzi...
 
Dzięki kochane za pamięć:-)

A teraz pewnie mnie ukatrupią "starsze ode mnie " mamy...ale jak ja się staro czuję:szok::szok::szok:
No matko..jeszcze niedawno myślałam że koło 30stki to już są "starzy", stateczni ludzie....a mi już dużo nie brakuje:blink:
I cały czas sobie myślałam...taka jestem młoda a już 2 dzieci...a ja mam JUŻ 27lat:szok:
Normalnie zaraz się będę do trumny szykować z moim podejściem:-D:-D:-D;-)
 
Aniu to super.. bo ja np mam 22 a czuje sie bardzo staro! jakbym z 40 juz miala co nei znaczy ze kazda 40 jest star czy cos! moja mam ma 41 i czuje sie bardzo mlodo!
 
Dziewczyny, kiedy jest dobry czas na oduczanie jedzenia w nocy? Mój Szymuś jest dużym chłopcem, więc myślę, że nic by się nie stało gdyby w nocy nie pił mleka. Do tej pory budzi się regularnie na butlę w nocy, ale jak myślicie mogę zacząć oszukiwać go wodą? Czy to jest skuteczna metoda?
Stasia nauczyłam przesypiać nocki jak miał 10 m-cy. Myślę, że teraz istotny jest fakt, że pojawiają się ząbki (Staś zaczął ząbkować gdy miał 7 m-cy). Jak wiadomo mleczko zawiera cukry więc najlepiej dla ząbków byłoby go nocą nie podawać. Jak odstawimy mleczko i podamy wodę to dziecię nie zechce w nocy wstawać, bo po co? na wodę? :-)
 
reklama
To moja Karolka-bo jeszcze jej nie pokazywałam:))
 

Załączniki

  • 44.jpg
    44.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 35
Do góry