reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
A to mea juz wie ! to spoko ! bo myslalam ze Monika nie widziala i to ona dodaje a to admin musi - o zesz ty !

no wlasnie a aniaslu chyba ostatnio niedostepna.. w poneidzialek cos probowala ale jej nie wyszlo chyba i nadasl cisza.. napisalam do drugiego admina choc pewnie bedzie potrzebne potwierdzenie Mei...ale jak juz ktos sie tym zajmie to zawsze blizej niz dalej:)

a tak z innej beczki to Julka 1 sloiczek zjada w 5 minut nawet nie! no tak sie nauczyla ladnie jesc ze nie iwem po co ten sliniak jej kupowalam jak go nawet nie zabrudzila!

a czy mozliwe ze po 1 smarowaniu gencjana plesniawek nie iwdac?
doktorka mowila ze one moga zniknac i wrocic ale ze tak po 3 dniach powinno ich juz nie byc.. bo teraz smarowalam wlasnie ta nystatyna i zero plesniawek!
 
Ostatnia edycja:
Pisac mi tu szybko ktore dzieciaczki jezdza juz w spacerowkach ?
Mi jarek wlasnie zamontowal spacrowe ide na probny spacer ! Jak nie bedzie mu pasowac to sie przesiadziemy na bude jeszcze - ryzykujemy najwyzej przybiegniemy do domu ahahahahha
 
Witam po dłuższej nieobecności ...

Dzisiaj w końcu dopuścili Nas do szczepienia (ale kupy nadal zielone) Dr. twierdzi, że od zębów, kupę robi jedną dziennie O_0 i to zieloną ... hmm ...
Przy szczepieniu zuch chłopak, nawet nie zauważył kiedy pielęgniarka go kuła, ... ale za to dał taką symfonię przy zakładaniu czapki, że HEJ! (ale to norma, nawet jak zakładam czapę po kąpieli). Zmartwiła mnie reakcja pielęgniarek na to jak opisywałam reakcję młodego na szczepienie poprzednie (przelewanie przez ręce, wysokie osłabienie, rozdrażnienie ,ciągły płacz ... niemożność snu itd.) to w panice się zaczęły pytać czy głowę podnosi i czy neurologicznie z Nim wsio O.K ?:baffled: to se myślę :'' AHA, TO TAKIE SKUTKI UBOCZNE MAJĄ TE SZCZEPIENIUCHY ...'':oo: i się przeraziłam, zaczęłam analizować w pamięci wszystko co po szczepieniu było związane, musiałam odpowiadać na dziwne pytania typu: czy płakał normalnie czy histerycznie ?, czy to był płacz bólu czy dezorientacji ?!!?:huh::oo2::unsure: (a jak to poznać ?) czy po szczepieniu ruszał nóżkami ? - nie pytajcie ........ wywiad trwał 30 min, aż mi młody zasnął na rękach a i tak polecieli do lekarza się poradzić :baffled: stwierdzili, że to 1 taki przypadek (no jasne, i ten ich strach w oczach pewnie przypadkowy) Nikt mi nie powie teraz ,że szczepionki są zdrowe ... lekarka przy okazji wciskała mi pneumo i meningokoki, i z żalem stwierdziła, że nie szczepiłam na rota! - no w mordę jeża kopane ! Nie będę szczepić ot co! .... ja się teraz modlę by dziecko jakoś podstawowe przeżyło a ta mi wyskakuje z kolejnymi :angry: miałam jej coś powiedzieć, ale odpowiedziałam tylko, że zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy tego samego zdania i trzymamy się szczepień podstawowych. Kunic & kropka!

Młody teraz śpi, ale boję się jak to z Nim będzie :/ mam złe przeczucia .....

Ty jak umyjesz glowke to zakladasz malemu czapke?:szok:Ja tego nie robilam wogole:no:a jesli juz bym robila to napewno tylko w 1 miesiacu:tak:
A tak pozatym to trzymam kciuki za Michasia zeby byl spokojniutki i pogodny;-)

Mnie też się to nie podoba. Powiem więcej: BARDZO mi się to nie podoba!
Odbierają dzieciakom dzieciństwo. A jak pomyślę, że Franek grudniowy i jak się nic nie zmieni to pójdzie do szkoły jako 5,5-latek to mnie już szlag trafia!

Kasiuch trzymaj się kochana, będzie dobrze. Zaufaj lekarzom i uspokój się troszkę. A ospa u maluszka przechodzi zazwyczaj bardzo łagodnie.

U nas rano pogoda była przepiękna, słońce, 22 stopnie. Ja się wysztafirowałam na letnio, ale coś mi się tu chmurzy i nie wiem czy w tym stroju po Stasia do przedszkola pójdę. A planowałam jeszcze posiedzieć z nim na placyku z godzinkę lub dwie.
Franek mi dziś mało śpi. Jak na złość, bo muszę posprzątać, lektor angielskiego dziś przychodzi a u mnie koty latają. Plan muszę zrealizować.

Nie wiesz o co tym sku...synom chodzi?O to zeby im dluzej skladki emerytalne placic:tak:
 
Po szczepieniu ok, mały w takim samym humorze jak zawsze, ale... Pediatra stwierdził miękkość potylicy, po raz drugi zalecił wit D razy x, ale tym razem dał skierowanie na badanie krwi w celu wykluczenia krzywicy:( a dwa tygodnie temu byliśmy u ortopedy, któremu o tym powiedziałam, wymacał małemu główkę i stwierdził, że jest ok.
 
Po szczepieniu ok, mały w takim samym humorze jak zawsze, ale... Pediatra stwierdził miękkość potylicy, po raz drugi zalecił wit D razy x, ale tym razem dał skierowanie na badanie krwi w celu wykluczenia krzywicy:( a dwa tygodnie temu byliśmy u ortopedy, któremu o tym powiedziałam, wymacał małemu główkę i stwierdził, że jest ok.

o bidula wspolczucia... u nas na szczescie zero podejrzen o krzywice a ze wzgledu na mleko sztuczne i to ze kazali mi juz odstawic bo w mleku jest D3 to ja i tak podaje co drugi dzien bo zbyt boje sie o krzywice!
a jaka wage ma Szymus?
nasze wczoreajsze szczepienie to jakby go w ogole nie bylo. zero placzu marudzenia temp:) wszystko jak najlepeij. jestem dumna z Julki:)
 
o bidula wspolczucia... u nas na szczescie zero podejrzen o krzywice a ze wzgledu na mleko sztuczne i to ze kazali mi juz odstawic bo w mleku jest D3 to ja i tak podaje co drugi dzien bo zbyt boje sie o krzywice!
a jaka wage ma Szymus?
nasze wczoreajsze szczepienie to jakby go w ogole nie bylo. zero placzu marudzenia temp:) wszystko jak najlepeij. jestem dumna z Julki:)
napisałam na odpowiednim wątku, żeby nikt na mnie nie krzyczał;) 9200 :)
 
napisałam na odpowiednim wątku, żeby nikt na mnie nie krzyczał;) 9200 :)

mialam zaraz zajrzec ale ja to taka jestem.. spoko nie skrzycza ciebie tylko mnie bo ja o to zapytalam:-) nie no maly pudzian ci rosnie:) slicznie.. a jeszcze 6 tyg moje dzieckowazylo 9100g.... taki slodki klocuszek byl.. az mnie sentyment chwyta bo ja ja taka uwielbialam no teraz tez ale wiesz jednak ja uwielbiam pultasne dzieci:)
 
reklama
Pisac mi tu szybko ktore dzieciaczki jezdza juz w spacerowkach ?
Mi jarek wlasnie zamontowal spacrowe ide na probny spacer ! Jak nie bedzie mu pasowac to sie przesiadziemy na bude jeszcze - ryzykujemy najwyzej przybiegniemy do domu ahahahahha
My od wczoraj, na szczęście X - landery :happy: mają zajebiaszczą spacerówkę a małą gondolę niestety :-D i młody jeździ na płasko ,początkowo się bał, za bardzo otwarta przestrzeń ale już jest O.K : ) docenia jej walory :D gapi się przynajmniej na coś więcej niż na mnie i kawałek nieba : ) z gondoli wystawały Nam już nogi a teraz pełen luz : ) i miejsca dużo :)
 
Do góry