reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja niedlugo bede spadac na Pierwsza milosc...
a moja buła strzela już 3 drzemke :-D
kazda po godzince max , a ja zamiast cos zrobic jak ona spi to se zwyczajnie tu przesiaduje..
wygoncie mnie bo nigdy stad nie pojde.. :-D
 
reklama
Magda ja tez mialam rude a teraz jestem blond:)
wszystkiego najlepszego dla Stasia i Piotrusia jak dobrze pamietam ale bez buziakow od Lenki bo Luzna i Alanek mnie skopia:)
 
Próbowałam go urodzić sama, ale po kilkunastu godzinach położna stwierdziła, że nie urodzę i wzięli mnie na cesarkę, jaka to była ulga!
Ała, musiało boleć :baffled: mnie na szczęście od razu wzięli na CC ;-)

a moja buła strzela już 3 drzemke :-D
kazda po godzince max , a ja zamiast cos zrobic jak ona spi to se zwyczajnie tu przesiaduje..
wygoncie mnie bo nigdy stad nie pojde.. :-D
To ja mam to samo dzisiaj... a małż wrócił z pracy i szoruje lodówkę :-D ale jestem okropna ;-)
 
ja niedlugo bede spadac na Pierwsza milosc...
a moja buła strzela już 3 drzemke :-D
kazda po godzince max , a ja zamiast cos zrobic jak ona spi to se zwyczajnie tu przesiaduje..
wygoncie mnie bo nigdy stad nie pojde.. :-D
ja tez nie moge odejsc:) juz sie zegnalam ze niby ide i co?nadal siedze z nosem w kompie:))) ale juz spadam! papappapa
 
Hej!
Kurcze naprawde duzo piszecie:) A ja mam dzis marudne dziecko...jak nigdy. Biduli nic sie nie podoba. Dzis se produkujena wszystkie strony zeby ja czyms zabawic. Szkoda, ze z tej afery z Georgina wszyszly takie klutnie:(
AnOoLa-wszystkiego najlepszego.
Wszystkiego najlepszego takze dla wszystkich 4 i 5 miesieczniaczkow:)
Nowa Ania-witam serdecznie:)
 
No to dojechałam do swojego wczorajszego postu ;-) Czas na kolejną odpowiedź :-)

Na początek Ania - wszystkiego naj z okazji urodzin!
Kala - Tobie też, choć spóźnione, ale najszczersze :-)

I jedziemy dalej:

hehe fajna ta butelka wielofunkcyjna:) polecacie ją tak? dobrze sie karmi? czy lepiej tradycyjnie? łyżeczka i miseczka?

Mi się średnio karmi. Nie mam nic co by było tej konsystencji więc albo leci za dużo i za szybko albo nie leci wcale. Dałam sobie na razie spokój i jedziemy łyżeczka + kocia miska ;-)

alez to pocieszajace !!

to ja mam propozycje - urzadzam grilla dla grudniowek z okolic !! jak tylko bedzie pogoda to zapraszam z maluchami na moj plac !!
/bedziemy mialy pewnosc ze nie ma wsrod nas "sciemniaczy" :)

Jako, że poczułam się nieco odrzucona, skoro tylko dla dziewczyn z okolicy... to ja też zapraszam na grilla! Konkurencyjnego ;-) Choć i tak pewnie nikt nie przyjedzie, ale jakby któraś (którakolwiek) miała ochotę to zapraszamy! W każdy weekend do 20.06 u nas przed blokiem albo na polu na dole. Godzina i dzień dowolny. Lokalizacja - Alvsjo, Sztokholm, Szwecja. Wystarczy dać znać, że jesteście w drodze i już :-D

włąśnie też tak chcemy:) żeby J czekał na mnie przy ołtarzu:) nie wiem teraz taka nowa moga jest, że się idzie razem czy jak?

U nas jest teraz ostra dyskusja na ten temat, bo księżniczka 19.06 bierze ślub. W większości krajów panna młoda idzie do ołtarza z panem młodym. Jest to oznaka tego, że z własnej woli się decyduje na ten krok. A jeśli ojciec przekazuje rękę przed ołtarzem to tak jakby od jednego faceta szła do drugiego, bez własnej woli. Nie wiem czy rozumiecie mnie... Tu król miał prowadzić córkę ale się wszyscy oburzyli, że skoro to następczyni tronu to musi sama podejmować decyzje a nie trzymać się spodni tatusia ;-) To tyle wyjaśnień symboliki. W Polsce zwyczajowo para młoda idzie razem.

I tyle z zaznaczonych do odpowiedzi - coś mało wyszło ;-) Jadę dalej, tylko jeszcze wrzucę do wątku Menu zdjęcia słoiczków jakie dzisiaj kupiłam dla Mimi :-)
 
reklama
Do góry