reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
o jak fajnie:-) pewnie juz u Ciebie świętami pachnie:-D ja jutro mam w planach wielkie przystrajanie:-Dmam nadzieje ze sil mi starczy.
teraz musze sie troche rozruszac,moze antos zechce wyjsc przed swietami:tak:

mi juz by na porodzie teraz nie zalezalo zwlaszcza ze wiem ze bedzie ciezko z szyjka ... ale tez nie zamierzam sie nadmiernie oszczedzac !!
a pachniec u mnie w domu nie bedzie tak jak powinno ... zapachy robia pomarancze, choinka i obowiazkowo PIERNICZKI PIECZONE !!! a pierniczkow nie mam w tym roku /dostane dopiero od mamy bo bedzie mi piekla !!!
 
oo to gratulujemy Świerzej mamie:) Choinki jeszcze u nas brak ale po mału szykujemy dekoracje na choinke. Nie mielismy czasu na zakupy wiec suszymy pomarańccze i cytrynki. Moze upieczemy ciasteczka na choinke:p
 
Ratunku :((( strasznie mnie wysypalo czerwonymi krostkami na brzuchu, dwa dni sie mecze a wczoraj wieczorem wysypało mnie na dole pleców,a teraz zauwazylam kilka kropek na dloniach...w aptece dali mi jakas dermobaze, nic to nie pomaga..sudocrem tez nic..doktorek nie odbiera..rozdrapany mam brzuch strasznie,nie moge przestac drapac...jem to co zawsze, proszku nie zmienilam,nie mam pojecia skad sie to wzielo..miala tak ktoras z was ?? Pomocy :( dzisiaj mam termin wg usg heh,ale nic sie nie dzieje,jak w swieta nic to 28 grudnia mam wywołanie :)
 
Laktator mi nie potrzebny bo pokarm leci sam jak z kranu - najgorzej w nocy jak się budzę a łóżko tak mokre jakbym się conajmniej zsikała, pomimo, iż wkładam pieluchę na cyce:zawstydzona/y:

Myślałam bardziej o tym żeby zamrażać pokarm tak na zaś, ale faktycznie po laktatorze może się go zrobić jeszcze więcej :tak:. Nie znam się i nie pomogę :)

dzień dobry!
ja zapakowana jeszcze. byłam wczoraj u pani dr. więc po oględzinach, raczej do porodu nie tak prędko rozwarcia brak, szyjka się nawróciła bo ma całe 3cm, a przecież była już krótsza. łożysko dojrzałe, trzeci stopień, ale w dobrym stanie, więc nawet w razie co 2 tyg. może spełniac swoje funkcje.
problemem mogą być skurcze, które pojawiają się jeszcze nieregularne, ale bolesne(100/100). no i rewelacja numer 1 jest taka, że wg pierwszego pomiaru usg mała waży 4kg!, biorąc pod uwagę maksymalny możliwy błąd usg to i tak już 3,5waży. decyzja taka, że jak nie urodzę to w środę następne ktg i skierowanie do szpitala i niestety ze wskazaniem do cc. Pani dr odradza mi poród sn jeśli mała posiedzi jeszcze tydzien, bo będzie po prostu za duża i przy raz ciętej macicy nie ryzykowałaby. poza tym macica w miejscu blizny nie wygląda najlepiej, dlatego też istnieje niebezpieczeństwo że mogłaby pęknąć.
no chyba, że akcja konkretna i przede wszystkim szybka zacznie się już, to mogę rodzić naturalnie.

na wczorajszych zdjęciach z 3d buźka dosyć pączusiowa i identyczna jak Rozalka:-)

boję się cesarki więc, pomagam tej akcji się rozkręcić,wczoraj buszowałam po sklepach, nachodziłam się po schodach, upiekłam pasztet z królika, właśnie wieszam firanki i jeszcze jedno okno umyję :-), a później męża zaatakuję.

miłego dnia!

poczytam co się działo. pierwsze co jak włączyłam kompa sprawdzam czy daffii już urodziła a tu tak bidulę maltretują debile! zdenerwowałam się normalnie!

Ładny klocuszek! Ja niewiem , ale mi się nie chce tyłka podnieść z łóżka, a Ty po sklepach, schody, pieczenie i jeszcze mąż na dodatek :szok: :-)


dziewczyny nie robmy znowu balaganu w tematach ... o spacerkach juz bylo w "pielegnacji naszych pociech" i dolaczylam tam ten nowy temat !!

Tak jest! Pilnuj towarzystwa ;-):-)

o jak fajnie:-) pewnie juz u Ciebie świętami pachnie:-D ja jutro mam w planach wielkie przystrajanie:-Dmam nadzieje ze sil mi starczy.
teraz musze sie troche rozruszac,moze antos zechce wyjsc przed swietami:tak:

Ej no! Kolejka :-)! Sprawdzałam, już bez daffi to jestem czwarta :-). Proszę przed paradę się nie wpychać ;-):-D

Czytam dalej :-)
 
reklama
Ratunku :((( strasznie mnie wysypalo czerwonymi krostkami na brzuchu, dwa dni sie mecze a wczoraj wieczorem wysypało mnie na dole pleców,a teraz zauwazylam kilka kropek na dloniach...w aptece dali mi jakas dermobaze, nic to nie pomaga..sudocrem tez nic..doktorek nie odbiera..rozdrapany mam brzuch strasznie,nie moge przestac drapac...jem to co zawsze, proszku nie zmienilam,nie mam pojecia skad sie to wzielo..miala tak ktoras z was ?? Pomocy :( dzisiaj mam termin wg usg heh,ale nic sie nie dzieje,jak w swieta nic to 28 grudnia mam wywołanie :)

mnie ostatnio ginka pytala czy nie swedzi mnie cialo albo nie wysypalo mnie chrostkami bo to moze byc od watroby a ze mnie bolala to dlatego tez zapytala o to.
 
Do góry