reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

nie kombinowac, kolejka jest

widzisz ile se laski z kolejki robia ??

Allitka czeka:-:)-:)-( doktorek okreslil sie tak, ze szyjka króciusienka ale zamknieta-do swiat powinno byc po wszystkim!! a jesli jakims cudem dotrwam do 29.12-czyli do terminu to mam isc na szpital!!! wiec jakby co to i tak sie spotkmy;-);-);-)


to ja przepraszam :)

musimy to jakos zrobicco wszystkie 3 sie spotkamy :-D


no to jest szansa ze sie w pon na izbie przyjec spotkamy :D a sale sa duuuuze :D bedzie gdzie lezec i plotkowac :D
 
reklama
widzisz ile se laski z kolejki robia ??







no to jest szansa ze sie w pon na izbie przyjec spotkamy :D a sale sa duuuuze :D bedzie gdzie lezec i plotkowac :D
no wlasnie widze... se nic nie robia...
mowie ze sie jak maluch na formule 1 czuje,
tylko slysze kolejna rozpakowujaca sie ciezarowke ....
a ja se czekam i czekam
mialyscie z Anulka w styczniu wypączkowac a juz widze, ze jakies kombinacje odchodza,
ehhh
bedzie gadanie o odbijaniu i kupkach a ja se dalej bede stekac
 
no to jest szansa ze sie w pon na izbie przyjec spotkamy :D a sale sa duuuuze :D bedzie gdzie lezec i plotkowac :D
plotkować miedzy odbijaniem zmiana pieluszki i karmieniem :-D
no wlasnie widze... se nic nie robia...
mowie ze sie jak maluch na formule 1 czuje,
tylko slysze kolejna rozpakowujaca sie ciezarowke ....
a ja se czekam i czekam
mialyscie z Anulka w styczniu wypączkowac a juz widze, ze jakies kombinacje odchodza,
ehhh
bedzie gadanie o odbijaniu i kupkach a ja se dalej bede stekac
cicho tam bądź :p
marudzisz.. :p
na każdą przyjdzie pora.. byłaś niegrzeczna wiec musisz dłużej poczekać :-D
 
No kochane chyba nie nadrobię półtora tygodnia nieczytania - wybaczcie :)
przeczytałam tylko kilka ostatnich stron.
Mam do was 2 pytanka:
1. Do mamuś karmiących- jecie wszystko czy się ograniczacie bo ja się zastanawiam czy mojej małe np. po kapuśniaku będzie bolał brzusio i wole jej tego oszczędzić i na razie nie jem.
Wogóle mam masakrę jeżeli chodzi o pokarm, wkładki laktacyjne nie wyrabiają, wsadzam w biustonosz pieluchę to na 2 godz starcza :zawstydzona/y: A mała jak je z jednego cyca to z drugiego mi tak leci jakby drugi dzieciaczek jadł... prze to też mała bardzo mi ulewa aż mi jej szkoda bidulki.

drugie pytanko mam o suwaczek, bo jak chcę wstawić sygnaturę to pokazuje mi się okienko że plik jest za duży, poradźcie proszę gdzie znaleźć do tego instrukcję bo wiem że już kilka razy ktoś o to pytał, a ja ostatnio nie miałam problemów z dodaniem suwaczka a teraz coś mi nie wychodzi.
 
plotkować miedzy odbijaniem zmiana pieluszki i karmieniem :-D

najpierw jeszcze miedzy skurczami !!

No kochane chyba nie nadrobię półtora tygodnia nieczytania - wybaczcie :)
przeczytałam tylko kilka ostatnich stron.
Mam do was 2 pytanka:
1. Do mamuś karmiących- jecie wszystko czy się ograniczacie bo ja się zastanawiam czy mojej małe np. po kapuśniaku będzie bolał brzusio i wole jej tego oszczędzić i na razie nie jem.
Wogóle mam masakrę jeżeli chodzi o pokarm, wkładki laktacyjne nie wyrabiają, wsadzam w biustonosz pieluchę to na 2 godz starcza :zawstydzona/y: A mała jak je z jednego cyca to z drugiego mi tak leci jakby drugi dzieciaczek jadł... prze to też mała bardzo mi ulewa aż mi jej szkoda bidulki.

drugie pytanko mam o suwaczek, bo jak chcę wstawić sygnaturę to pokazuje mi się okienko że plik jest za duży, poradźcie proszę gdzie znaleźć do tego instrukcję bo wiem że już kilka razy ktoś o to pytał, a ja ostatnio nie miałam problemów z dodaniem suwaczka a teraz coś mi nie wychodzi.


kapusniak to sobie daruj i to jeszcze na dluuuuugo !!

a co do suwaka to instrukcja jest gdzies na koncu listy z tematami !!
 
niegrzeczna buuu
bardzo grzeczna jestem,
za dobrze ja odzywiam i mysle, ze przez to se tak siedzi i nie puszcza ;-)
hehe :-D
tez moze byc.. tylko uwazaj zeby numeru Ci nei wywinela i dzisiaj nie wyszła.. :p
najpierw jeszcze miedzy skurczami !!
!
oo tak.. ;)
to na pewno poplotkujemy :p
a tak w ogole to pieluszki zmieniamy same dzieciaczkom po porodzie no nie?
a oddajemy na noc..mam racje?
 
hehe :-D
tez moze byc.. tylko uwazaj zeby numeru Ci nei wywinela i dzisiaj nie wyszła.. :p

oo tak.. ;)
to na pewno poplotkujemy :p
a tak w ogole to pieluszki zmieniamy same dzieciaczkom po porodzie no nie?
a oddajemy na noc..mam racje?
ja chce taki numer, ja chce :)

chociaz powiem Ci, ze kuszacy jest styczen bo by miala rocznikowo mniej :>
przez to by byla bardziej wypasiona w grupie rowiesnikow :cool:
ale nie doczekamy raczej
 
reklama
oo tak.. ;)
to na pewno poplotkujemy :p
a tak w ogole to pieluszki zmieniamy same dzieciaczkom po porodzie no nie?
a oddajemy na noc..mam racje?


wiem ze na 100% zabieraja dzieci na noc ... i w nocy niestety dokarmiaja ... nie znam tych poloznych z poloznictwa ale babeczka z porodowki mi to mowila ... jak jej powiedzialam ze wolalabym zeby miec dziecko to mi ze smiechem powiedziala "podyskutujemuy o tym po porodzie :)"
 
Do góry