reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama

NeSSi ja mam tak często. denerwuje sie o byle g... i krzycze,wyzywam,ryczę w zlości a po chwili dochodze do siebie i nie rozumiem mojego zachowania więc zaczyna mi być wstyd i wtedy to dopiero jazda!! bo ryczę jeszcze bardziej i mówię że na pewno wszyscy maja juz mnie dosc i robie sobie i wszystkim dookola wyrzuty. a najbardziej cierpi na tym moj Ł ale na szczęście jest bardzo cierpliwy:)


mam identycznie ! sama ze sobą już nie mogę wytrzymać :no::wściekła/y:
 
dziewczyny ale się źle jakoś czuję. Od rana męczy mnie zgaga a już tak dawno jej nie miałam. A teraz jeszcze zaczęło mnie mdlić i jakoś tak słabo się czuję,kręci mi się w głowie. Zupełnie jak na początku ciąży...
ja też mam tak teraz często...wczoraj myślałam,że umrę ...wymiotowałam od rana ,pół dnia, słabo też mi się robiło:-( dokładnie tak jak na początku:crazy:Dziś na szczęście jest już lepiej:tak:
 
ja też mam tak teraz często...wczoraj myślałam,że umrę ...wymiotowałam od rana ,pół dnia, słabo też mi się robiło:-( dokładnie tak jak na początku:crazy:Dziś na szczęście jest już lepiej:tak:

mamy te same objawy i widzę że prawie ten sam dzień porodu nam się szykuję:tak: Ciekawe która pierwsza się rozpakuje:-)
 
ala nas mało znowu...wiekszość cieszy się już swoimi maleństwami, inne dziewczyny juz w szpitalu...jak tak dalej pójdzie to ja tu sama zostane do tego 27 grudnia:szok:
 
no mało nas,mało! kiedyś to ciężko było nadrobić połowę dnia a teraz nadrobić dwa dni to nie problem. Ciekawe kiedy wyjdzie mea. nic się nie odzywa paskuda dzisiaj!
 
reklama
ala nas mało znowu...wiekszość cieszy się już swoimi maleństwami, inne dziewczyny juz w szpitalu...jak tak dalej pójdzie to ja tu sama zostane do tego 27 grudnia:szok:
Ja jestem Elizka ale musialam wyszorowac kibelek i kuchnie no i wlosy umyc i zaraz obiados musze robic a potem po prezenty dla rodzicow jechac nie jestes sama hihi Jeju ja niby mam termin na 25 ale ginka obliczyla ze 28 i jak nie urodze to 29 ma mnie niby na oddzial wziac ja juz bym chciala teraz ale cierpliwie czekam na mojego brzdaca:)
 
Do góry