reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć Kobietki korzystając z chwili wolnego zaglądam na forum, mały jest dosyć absorbujący, a do tego straszny żarłok, jak nie dostanie mleka natchmiast koncertuje strasznie i zawodzi. Widzę że dafii tuż tuż, ja miałam skurcze co 5min i rozwarcie na 2 palce, napewno się u niej ruszy ja dostalam 2 czopki i pieknie szło.
 
reklama
no mało nas,mało! kiedyś to ciężko było nadrobić połowę dnia a teraz nadrobić dwa dni to nie problem. Ciekawe kiedy wyjdzie mea. nic się nie odzywa paskuda dzisiaj!
Mea z tego co wiem wychodzi jutro .. :)
ja dołączam do tych na pół żywych dzisiaj..

głowa mnie boli.. kręci mi się niemiłosiernie.. i latam do wc co chwile.. chobym sie juz oczyszczała.. o_O
 
Ja jestem Elizka ale musialam wyszorowac kibelek i kuchnie no i wlosy umyc i zaraz obiados musze robic a potem po prezenty dla rodzicow jechac nie jestes sama hihi Jeju ja niby mam termin na 25 ale ginka obliczyla ze 28 i jak nie urodze to 29 ma mnie niby na oddzial wziac ja juz bym chciala teraz ale cierpliwie czekam na mojego brzdaca:)
ehhhhh prezentów też nie mam...miałam pokupować przez internete ,ale jakoś zupełnie nie mam do tego głowy i pomysłów brak :eek: żyje teraz zupełnie czym innym a nie świetami i najchetniej spędziłabym je z moją Gabrysią, we 3kę:tak: Jutro idziemy do lekarza..zobaczymy jak tam sprawy się maja :confused: no i ciekawe jak bez tego fenka będzie :confused:...boje się też tego wyjmowania pessera...bedzie pewie bolało jak diabli:wściekła/y:
 
Ja wiekszosc przez neta zamowilam ale dla rodzicow mam problem to moze cos sie znajdzie w home&you. Tak czytam i kurde wszystkie macie skurcze i inne objawy a ja nie mam nic czuje sie caly czas tak samo tylko jedynie to moje cisnienie troche wyzsze ale jeszcze w normie no zobaczymy wolalabym albo teraz rodzic przed swietami ale na to sie nie zapowiada albo tego 29 isc na oddzial niech robia ze mna co chca:)
 
Ho Ho Ho Kobitki!!!! Ale pięknie pada śnieg!!! A ja wczoraj wieczorkiem miałam skurcze przez 4 godz ale potem zasnęłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:rano był seksik a teraz brzuch twardy ale wiadomo nic sie nie zacznie dziać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Daffi trzymam kciuki-dasz radę kobito!!!
Mea babo co się tak nie odzywasz-bo dostaniesz żółtą karteczke:laugh2::laugh2::laugh2::cool2::cool2::cool2:
 
eliza ja jutro tez do gina lecę. Ciekawe co nowego u mojego brzuszkowego lokatora :)

karnitynka ty się kobito ciesz że nie masz objawow:) może wezmą Cię raz a porzadnie:))) i będzie po wszystkim:)

allitka u mnie śnieg dopiero zaczyna leciutko pruszyć,ale niebo zachmurzone,więc na pewno się rozpada bardziej. A co do seksiku to mnie bardzo kusi ale jakoś się boję. Zobacze co mi powie jutro ginka jak będzie wszystko ok to zabieram się wieczorem do roboty:))))
 
madziara-kr nawet nie wspominaj o skarpetkach bo to jest dopiero prawdziwy wyczyn!!!
a golenie się??? męczę się przy tym jak staruszka i najgorsze jest że brzuch mi tak wszystko doszczętnie zasłania że golę sie tak na prawdę w ciemno!!! :)))

Mnie mój J goli, kochanie wystraszone przy tym ale daje rade, nawet gin wczoraj raczył zauważyć, że jesteśmy "przygotowani";-)

Widzę, że ruch dzisiaj u mamusiek i chyba przybędzie nam dzieciaczków. Trzymam za wszystkie kciuki.
 
dobry pomysl, ja juz mam poprasowane :)

Poprasowałam kurze mniej wiecej starłam lustra pomyłam odkurzyłam podłogi dywany.... podszykowalam obiadek i znowu nudaaaa :confused2::confused2::confused2:

dziewczyny nie wiem sama czy sobie to wkręcam czy na prawdę to czuje,ale pobolewa mnie krzyż i promieniuje na dół brzucha i jest to delikatny ból aczkolwiek ciągły.i do tego te mdłości...:(

Ja tez tak mialam jakis czas temu i mialam nadzieje ze to juz i doopa wszytsko ustało :confused2::confused2::confused2:

uuuu oby poszło....bo sie bedzie meczyc bidula:-(

Pisała Dafi ze polozna mowila ze jeszcze dluuuga droga przed nia.... biedna :confused2::confused2::confused2: dafi .....

ala nas mało znowu...wiekszość cieszy się już swoimi maleństwami, inne dziewczyny juz w szpitalu...jak tak dalej pójdzie to ja tu sama zostane do tego 27 grudnia:szok:

I chyba ze mna :confused2::confused2::confused2: bo moj cos sie nie spieszy rowniez



wiecie co jest najgorsze??????/ ze juz jest tak blisko tak blisko a mi sie plakac caly czas chce ........ i milion mysli w glowie kiedy nadejdzie ten dzien ........ jak jakkas glupia :confused2::-:)-:)-( niewiem co sie dzieje .............. :-:)-:)-(
 
A właśnie ja po wizycie. Mały już 3800g waży i nie szykuje sie do wyjścia.
Gin tak mnie zbadał:sad:, że cały wieczór do siebie dochodziłam, no i od tego czasu mam jakieś plamienie.......
Jak nie ruszy Mały sam do poniedziałku, to we wtorek mam się zgłosić do szpitala....będe wtedy tydzień po terminie
 
reklama
Cholera dzisiaj miałam taki skurcz przepowiadający, że aż się zgiełam w pół, trzymał mnie z 5 min :/ może w końcu się te cholerne rozwarcie zrobi :no: nie chce rodzić w święta, nie wyobrażam sobie w ogóle świąt w szpitalu .... ale tu się nie zapowiada szybki poród mimo pewnych akcji skurczowych .... ''albo w te albo w tamte'' ........ byle nie na święta chociaż prezent byłby piękny dla całej rodziny.
 
Do góry