reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
witajcie:-) ja staram sie pozalatwiac wszystkie sprawy jeszcze przed porodem...... dzis rozmawialam z dziekanem o dziekance i kazal mi tylko podanie przyniesc i juz mam miec w zasadzie wszystko zalatwione...... na szczescie


teraz sobie siedze ..... w brzuchu dziwna cisza ale u tej mojej myszki nigdy nic nie wiadomo:) jak jej sie zrobi niewygodnie-da mi popalic:):-):-)
 
Zanim zaczne was nadrabiac to napisze wszystko co sie dzis wydarzylo.

Luuuzna jutro zostanie mama z rana ma jako pierwszą zaplanowaną cesarkę!!! mocno trzymam kciuki za nia:-)

Moja kolezanka wlasnie oznajmila mi bo sie dowiedziala ze jest w ciazy!!!:-) Ale mało tego miaała 5-cioraczki z tym ze jeden zarodek obumarl i sie wchlonal ale tamte 4 wydaja sie byc wporzadku... jej chlopak jak sie dowiedzial to biedny zemdlał:-)

Co do KTG to wreszcie jakiś postęp!!! Skurczybyki są jak cholera i bardzo brzuch sie stawia!!!! z tym ze nie sa regularne ale lekarz dzis az robil wpis jakis do ksiazeczki nie znam sie na tych ich oznaczeniach bo KTG wyszlo dosc ciekawe i powiedzial ze porod juz tuz tuz. mam oczekiwac bo w kazdej chwili moze to nastapic i chyba ma racje bo caly czas czuje te skurcze... co chwile mnie chwytaja ale wcale nie sa takie bolesne:-)

hehe luuuzna sie nareszcie doczeka :)
daffi a o ciebie sie desmont pytala jak sie czujesz :) a widze ze skurcze sa wiec pewnie to na dniach :)

a powiedz mi czy wiesz czy ta kolezanka sie leczyla jakos ?? bo takie 4-5 raczki to zwykle po stymulacji sie zdarza ... ale szczerze nie zazdroszczze ... znajomi maja 3 /tez po leczeniu/ i maja z nimi 100 swiatow ... kazde nastepne dziecie to juz odlot !!

mi nic nie pomogło:-)
przeszedł czas to się zaczęło:tak:
cześć wszystkim!!!
muszę Wam się pochwalić-mam cudownego męża!!!!:tak::tak::tak:

ooo co tez takiego cudownego wymyslil ??

A ja mam problem pewien - jak się podcierałam po siku dzisiaj to poczułam taką maleńką grudkę, no to wziełam lusterko i patrzę a tam na zewnętrznej części wargi sromowej mam coś jak pryszcza:szok: rano byłam u ginki i przy badaniu tego nie widziała i teraz nie wiem czy mam dzwonić do niej i pytać co to może być, czy się tym nie przejmować...

ja bym sie nei przejmowala ... ja nie raz na wargach sromowych mialam pojedynczego pryszcza - przypadkiem go nie ruszaj bo sie moze wdac zakarzenie!! on sie sam zagoi :) mozesz go jedynie przemywac delikatnie czyms dezynfekujacym !!
 
hehe luuuzna sie nareszcie doczeka :)
daffi a o ciebie sie desmont pytala jak sie czujesz :) a widze ze skurcze sa wiec pewnie to na dniach :)

a powiedz mi czy wiesz czy ta kolezanka sie leczyla jakos ?? bo takie 4-5 raczki to zwykle po stymulacji sie zdarza ... ale szczerze nie zazdroszczze ... znajomi maja 3 /tez po leczeniu/ i maja z nimi 100 swiatow ... kazde nastepne dziecie to juz odlot !!



ooo co tez takiego cudownego wymyslil ??



ja bym sie nei przejmowala ... ja nie raz na wargach sromowych mialam pojedynczego pryszcza - przypadkiem go nie ruszaj bo sie moze wdac zakarzenie!! on sie sam zagoi :) mozesz go jedynie przemywac delikatnie czyms dezynfekujacym !!

no to ja napisze do desmont tylko nie wiem czy mam jej nr...
ucieszylam sie jak lekarz mi pwoedzial ze na dniach:-)
co do kolezanki to kompletnie sie nie leczyla..zawsze zdrowa jak ryba nawet antykoncepcji nie zazywala!!!
 
zaraz wracam... musze isc do sklepu po 12kg worek dla mojego zwierzaka z podkladem bo moj kochany maz wylal sie na mnie i zwierzaka i siedzi sobie z kolegami w bylej pracy na kawie i plotach!!!! ale mam wqrwa normalnie rozniose go zebym ja takie ciezary dzwigala bo on ma nas w nosie!!! ten moj maz do niczego mi sie nie przydaje!! 2 wyplat nie przynosi, zlew naprawia od kilku dni!!! mam 3 swiaty z nim a jak mu powiem ze nie ma dla mnie czasu itd to sapie do mnie!!!!!
 
ja bym sie nei przejmowala ... ja nie raz na wargach sromowych mialam pojedynczego pryszcza - przypadkiem go nie ruszaj bo sie moze wdac zakarzenie!! on sie sam zagoi :) mozesz go jedynie przemywac delikatnie czyms dezynfekujacym !!

A czym dokładnie bo się tak zastanawiałam i nie wiem czy jakąś maścią go potraktować, czy szałwią, rumiankiem ?? Jak masz coś sprawdzonego to prosze poradź. Z góry ślicznie dziękuję

zaraz wracam... musze isc do sklepu po 12kg worek dla mojego zwierzaka z podkladem bo moj kochany maz wylal sie na mnie i zwierzaka i siedzi sobie z kolegami w bylej pracy na kawie i plotach!!!! ale mam wqrwa normalnie rozniose go zebym ja takie ciezary dzwigala bo on ma nas w nosie!!! ten moj maz do niczego mi sie nie przydaje!! 2 wyplat nie przynosi, zlew naprawia od kilku dni!!! mam 3 swiaty z nim a jak mu powiem ze nie ma dla mnie czasu itd to sapie do mnie!!!!!
Zwariowałaś takie ciężary nosić! Porodu Ci to raczej nie przyspieszy a tylko powikłania możesz potem mieć... poczekaj na męża bo szkoda zdrowia.
A tak po za tym to koleżanka rzeczywiście ma szczęście niesamowite.
 
Ostatnia edycja:
A czym dokładnie bo się tak zastanawiałam i nie wiem czy jakąś maścią go potraktować, czy szałwią, rumiankiem ?? Jak masz coś sprawdzonego to prosze poradź. Z góry ślicznie dziękuję

Daffodill to koleżanka rzeczywiście ma szczęście niesamowite.

wiesz co ja nawet jakims czyms na spirytusie przecieralam !! nawet perfumem czy jakas woda po goleniu meza :)
 
reklama
Do góry