reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mówiłam Wam już na początku naszych ciąż, że najgorszą rzeczą w końcówce są wieczne pytania i telefony, czy aby już urodziłam. Przez całe życie nikt się Tobą nie interesuje a tu nagle codziennie dzwoni :wściekła/y::wściekła/y:
Ja nie mam tego problemu. U mnie jak na złość każdy mówi, że za ładnie wyglądam jak na koniec ciąży, więc pewnie jeszcze ponoszę:-)
 
reklama
Mieliśmy dziś jechać z Moim po komodę dla Małej, wczoraj jeszcze się cieszył, że wreszcie bo czas nas goni. I dziś co? Mówi po pobudce o godzinie 15, że mu się nie chce. Wrrr. Nie to nie. Nie zamierzam się niepotrzebnie denerwować. Zaraz mamy obiad a potem muszę się zabrać za pracę na uczelnię. Jak mi się nie chce;/ Brzuszek się stawia co jakiś czas, ale na tym się kończy. Mała coś ucichła, aż dziwne jak na nią;>
 
ech usze sie za chwile zbierac do laryngologa a tak cholernie mi sie nie chce ze nawet nie wiecie !! pomijam juz fakt ze wiem co uslysze !! ale gin chcial konsultacje wiec pojade, zaplace te 50 zl i bede miala z glowy !!
 
Rozmawiałam z przyjaciółką i mówiła, że pomaga drażnienie sutków, ona pocierała gąbką sutki i piersi, ale jak miała za częste skurcze to sobie podarowała. Przestraszyła się porodu?:p
 
Zanim zaczne was nadrabiac to napisze wszystko co sie dzis wydarzylo.

Luuuzna jutro zostanie mama z rana ma jako pierwszą zaplanowaną cesarkę!!! mocno trzymam kciuki za nia:-)

Moja kolezanka wlasnie oznajmila mi bo sie dowiedziala ze jest w ciazy!!!:-) Ale mało tego miaała 5-cioraczki z tym ze jeden zarodek obumarl i sie wchlonal ale tamte 4 wydaja sie byc wporzadku... jej chlopak jak sie dowiedzial to biedny zemdlał:-)

Co do KTG to wreszcie jakiś postęp!!! Skurczybyki są jak cholera i bardzo brzuch sie stawia!!!! z tym ze nie sa regularne ale lekarz dzis az robil wpis jakis do ksiazeczki nie znam sie na tych ich oznaczeniach bo KTG wyszlo dosc ciekawe i powiedzial ze porod juz tuz tuz. mam oczekiwac bo w kazdej chwili moze to nastapic i chyba ma racje bo caly czas czuje te skurcze... co chwile mnie chwytaja ale wcale nie sa takie bolesne:-)
 
Co do KTG to wreszcie jakiś postęp!!! Skurczybyki są jak cholera i bardzo brzuch sie stawia!!!! z tym ze nie sa regularne ale lekarz dzis az robil wpis jakis do ksiazeczki nie znam sie na tych ich oznaczeniach bo KTG wyszlo dosc ciekawe i powiedzial ze porod juz tuz tuz. mam oczekiwac bo w kazdej chwili moze to nastapic i chyba ma racje bo caly czas czuje te skurcze... co chwile mnie chwytaja ale wcale nie sa takie bolesne:-)

Super wieści!!!!
A kolezance pogratulować:tak::tak::tak::tak: kurcze czworaczki, wow:szok::szok::szok:

A ja zaczynam watpić w antykoncepcje, koleżanka sie dowiedziała, ze jest w ciąży, na szczescie wszystko ok a włożona ma spiralkę...
Az zaczełam sie zastanawiac czy moze nie poprosic gina jakbym miała cc, zeby wyciął cos tam i ówdzie, antykoncepcja do konca zycia ehhehe tylko szkoda, ze to nielegalne.
 
Rozmawiałam z przyjaciółką i mówiła, że pomaga drażnienie sutków, ona pocierała gąbką sutki i piersi, ale jak miała za częste skurcze to sobie podarowała. Przestraszyła się porodu?:p

mi nic nie pomogło:-)
przeszedł czas to się zaczęło:tak:
cześć wszystkim!!!
muszę Wam się pochwalić-mam cudownego męża!!!!:tak::tak::tak:
 
Co do KTG to wreszcie jakiś postęp!!! Skurczybyki są jak cholera i bardzo brzuch sie stawia!!!! z tym ze nie sa regularne ale lekarz dzis az robil wpis jakis do ksiazeczki nie znam sie na tych ich oznaczeniach bo KTG wyszlo dosc ciekawe i powiedzial ze porod juz tuz tuz. mam oczekiwac bo w kazdej chwili moze to nastapic i chyba ma racje bo caly czas czuje te skurcze... co chwile mnie chwytaja ale wcale nie sa takie bolesne:-)

To super wiadomość, no ja dziś mówie gince że mam skurcze niebolesne to że jeszcze nie mam się co szykować na poród. A ona do mnie że prawie wszystkie ciężarne myślą że jak skurcz to i ból musi być. Skurcze nie bolą, dopiero jak dzidzia mocno napiera to zaczyna boleć ale to już jak się właściwy poród zaczyna.

A koleżanka wow poczwórne szczęście się jej szykuje :-)

A ja mam problem pewien - jak się podcierałam po siku dzisiaj to poczułam taką maleńką grudkę, no to wziełam lusterko i patrzę a tam na zewnętrznej części wargi sromowej mam coś jak pryszcza:szok: rano byłam u ginki i przy badaniu tego nie widziała i teraz nie wiem czy mam dzwonić do niej i pytać co to może być, czy się tym nie przejmować...
 
reklama
To super wiadomość, no ja dziś mówie gince że mam skurcze niebolesne to że jeszcze nie mam się co szykować na poród. A ona do mnie że prawie wszystkie ciężarne myślą że jak skurcz to i ból musi być. Skurcze nie bolą, dopiero jak dzidzia mocno napiera to zaczyna boleć ale to już jak się właściwy poród zaczyna.

A koleżanka wow poczwórne szczęście się jej szykuje :-)

A ja mam problem pewien - jak się podcierałam po siku dzisiaj to poczułam taką maleńką grudkę, no to wziełam lusterko i patrzę a tam na zewnętrznej części wargi sromowej mam coś jak pryszcza:szok: rano byłam u ginki i przy badaniu tego nie widziała i teraz nie wiem czy mam dzwonić do niej i pytać co to może być, czy się tym nie przejmować...

mnie te skurcze tylko kłują i ciągną do dołu bardziej objawiają sie twardnieniem brzuszka ale dzis tetno malej bylo ok najnizej 100 a najwiecej niecale 160 takze ok ale wykres skurczy to mam dzis bardzo artystyczny:-) jeszcze takiego ladnego nigdy nie widziałam.
 
Do góry