reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

wypilam goracej herbaty i mi Emilka zaczela szalec :tak:
a wnocy nic... zero ruchow... rano sie przebudzilam to zaczelismy ruszac brzuszek czy ona dalej siedzi ;-) no i sie przebudzila bo cos tam sie poruszyla
zli rodzice budza dziecko :sorry:
bo powinna sie meldowac co kilka godzin ;-)
 
reklama
Witam Mamusie
Właśnie wróciłam od ginki i mam sobie 16 kg na plusiku, szyjki brak ale rozwarcia żadnego nie ma. Jako zalecenie na przyspieszenie porodu dostałam instrukcję ustną na temat kręcenia sutków bo to podobno fajnie skurcze powoduje :-D heh i mam sie bawić sutkami godzinkę dziennie :-D heh śmieszne ale spróbować nie zaszkodzi. Reszta w jak najlepszym porządeczku - malutka ułożona główką na dół i jak na razie przeciwskazań do porodu sn nie ma.

to ja pogadam dziś z mężem, żeby mną powykręcał :laugh2:
 
A mnie znowu dopadla:wściekła/y::wściekła/y:bez Reni sie nie obylo:no:


MEA to jest calkiem normalne:tak:moj maz tez mowi ze chrapie i harcze w nocy:tak:w pierwszej ciazy mialam podobnie:tak:

A ja jezdze samochodem:tak:moze nie w dalekie trasy ale jezdze.



A jak to sie robi?Chce wiedziec na przyszlosc.



A tak bardzo sie martwilas;-)teraz juz z górki;-)



Rozstepy to i nawet po porodzie moga wylazic:tak:szczegolnie na piersiach.



Moj gin twierdzi ze te paciorkowce ma wiekszosc z nas:-(

kochana podam ci to w ten sposob w linku i kiedykolwiek cos sie bedzie dzialo to tam jest kilka pod kategorii...
ale obyscie nie musialy walczyc o swoje. aha podstawa sa takze zachowane maile dotyczace danej transakcji!!!

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
A mnie znowu dopadla:wściekła/y::wściekła/y:bez Reni sie nie obylo:no:

A tak bardzo sie martwilas;-)teraz juz z górki;-)

Rozstepy to i nawet po porodzie moga wylazic:tak:szczegolnie na piersiach.

Moj gin twierdzi ze te paciorkowce ma wiekszosc z nas:-(

Mnie zgaga chyba zabije...boje sie juz jeść, bo po wsyztskim paliiii:wściekła/y: nic nie pomaga ,oprocz reni ,ale czesto tez na krotko:wściekła/y:

...no właśnie...tyle łez, cierpienia i zamartwiania a jednak udało się dotrwać do bezpiecznego terminu:tak:

rozstepy mogla wyjsc po poroszie-to fakt,z regóły wyłażą jak sie szybko tyje a później chudnie:wściekła/y:...ale mam nadzieje,ze mnie jednak nie dopadna :no:

Paciorkowce mnie omineły na szczescie:tak:
 
Witam Mamusie
Właśnie wróciłam od ginki i mam sobie 16 kg na plusiku, szyjki brak ale rozwarcia żadnego nie ma. Jako zalecenie na przyspieszenie porodu dostałam instrukcję ustną na temat kręcenia sutków bo to podobno fajnie skurcze powoduje :-D heh i mam sie bawić sutkami godzinkę dziennie :-D heh śmieszne ale spróbować nie zaszkodzi. Reszta w jak najlepszym porządeczku - malutka ułożona główką na dół i jak na razie przeciwskazań do porodu sn nie ma.

Widze że ostre przygotowania do obiadków :-D Ja właśnie pochłonęłam kilka wafelków czekoladowych i paczkę żelek a na obiadek planuję pierożki z serem na słodko i pomidorową. Dzisiaj to mi się tak chce słodkiego jak nie wiem.

napisz dokladnienjak to robic ja jak wroce z ktg to przeczytam instrukcje i pocwicze sobie tez:-)
 
heh trzeba próbować... ginka mówiła że stosowała tą metodę przy 3 swoich ciążach i super pomogło. Powiedziała że po kilku dniach powinno się zacząć coś dziać znaczy się podobno jak zaczniesz tak "od dołu kręcić sutkami to po kilku minutach możesz mieć już reguralne skurcze nawet co 3 minuty i trzeba tak suty męczyć co najmniej pół godziny i wtedy możesz mieć cały czas skurcze (można oliwką posmarować żeby sutków nie zamęczyć) ale jak przestaniesz je maltretować to skurcze też powinny ustąpić, no chyba że tak pobudzisz organizm że Ci się akcja porodowa zacznie ;-) ale mówiła że tak to się może stać dopiero po kilku dniach meczenia sutków.
Próbujmy a co nam szkodzi :-)
 
heh trzeba próbować... ginka mówiła że stosowała tą metodę przy 3 swoich ciążach i super pomogło. Powiedziała że po kilku dniach powinno się zacząć coś dziać znaczy się podobno jak zaczniesz tak "od dołu kręcić sutkami to po kilku minutach możesz mieć już reguralne skurcze nawet co 3 minuty i trzeba tak suty męczyć co najmniej pół godziny i wtedy możesz mieć cały czas skurcze (można oliwką posmarować żeby sutków nie zamęczyć) ale jak przestaniesz je maltretować to skurcze też powinny ustąpić, no chyba że tak pobudzisz organizm że Ci się akcja porodowa zacznie ;-) ale mówiła że tak to się może stać dopiero po kilku dniach meczenia sutków.
Próbujmy a co nam szkodzi :-)

jak podziala to co napisalas to nie wiem jak Ci się odwdziecze:-)
 
Jeju kopnijcie mnie w dupe bo siedze dalej w pizamie :/ A kuchnia zawalona naczyniami dobrze ze sama jestem to sobie wszystko robie kiedy chce jeden dzien takiego blogiego nic nie robienia jest calkiem fajny:) MOj maluszek jest ostatnio leniwy albo juz taki gruby ze mnie nie kopie za duzo i sie tylko wypina albo ma czkawke przedwczoraj byl tak cicho pol dnia ze go probowalam obudzic ale sie nie dal:)Ale pozniej bylam akurat u ginki i slyszalam jak mu serduszko bije i juz go nie budzilam no moze to moje dziecko bedzie takie grzeczne tez jak wyjdzie tylko jesc i spac hehe ale by bylo.
 
reklama
Do góry