reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dziewczyny 3majcie kciuki, bo mnie tak boli, że ledwo siedzę a już muszę po dzieciaki lecieć to z 2 godziny mi zejdzie :-(
Masakra po prostu ale jeszcze piątek i troszkę odpocznę a potem jeszcze 3 tygodnie i święta a nawet nie całe 3 więc też odsapnę.
Buziole
 
Dziewczyny 3majcie kciuki, bo mnie tak boli, że ledwo siedzę a już muszę po dzieciaki lecieć to z 2 godziny mi zejdzie :-(
Masakra po prostu ale jeszcze piątek i troszkę odpocznę a potem jeszcze 3 tygodnie i święta a nawet nie całe 3 więc też odsapnę.
Buziole
uwazaj na siebie!!
 
ja pojehalam z mezem na male zakupy do lidla i zaraz postaram sie was troche nadrobic !!
ale kupilam Agatce Czapke !! niebieska z kubusiem i tygrysem :) co prawda jest troszke ciensza - raczej na wiosne wiec wzielam rozmiar 62-68 :) z takiego milusinskiego polarku :)
 
Ja mam na bakterie w moczu Furagin. Brała to któraś?? Bo nie wiem czy się spodziewać jakiś ''fajnych'' skutków ubocznych.

"fajny" skutek uboczny to mega zolte siuski !!!


zachwile ... musze meza do pracy wygonic i skonczyc szycie falbanki :) wtedy zrobie za jednym zamachem fotke czapeczki /z rekawiczkami!!/ i lozeczka z nowym wystrojem :)
 
reklama
dzień dobry
jestem chyba najwiekszym spiochem na forum:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
a dzis przede mna ciezki dzien-szkoła mnie wykonczy -komu by sie chciało teraz prace kontrolne pisać i kuć na egzaminy:-:)-:)-(
zbzikować można:rofl2:
dobrze ze słoneczko dzis wyglada co chwile lepiej sie zyje w taka pogode
pozdrawiam
 
Do góry