reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja mam na bakterie w moczu Furagin. Brała to któraś?? Bo nie wiem czy się spodziewać jakiś ''fajnych'' skutków ubocznych.
Ja brałam kiedys, ale nie w ciąży, bo w ciązy tego nie można brać...choć na tym etapie może i tak...Ja nie miałam zadnych skutków ubocznych po furaginie:tak:
 
Ja mam na bakterie w moczu Furagin. Brała to któraś?? Bo nie wiem czy się spodziewać jakiś ''fajnych'' skutków ubocznych.

ja na bakterie a w zasadzie podwyższone leukocyty dostałam antybiotyk Duomox.

Nigdy nie miałam zgagi po ostrym. Zresztą ja miałam zgagę tylko 2 razy w życiu i to taką byle jaką:-)

Ty lepiej nie wywołuj wilka z lasu :tak::laugh2:
 
A mnie znowu dopadla:wściekła/y::wściekła/y:bez Reni sie nie obylo:no:
ja jeszcze tez conieco sama jezdze autem ale tylko na niewielkich odleglosciach - max 12 - 15 km do mamy czy do lekarza ... no i u nas po miescie !! ale jesli tylko mam mozliwosc to jezdzi ze mna mariusz




a ja dzis mialam cazka nocke bo cos mi sie niedobrego z gardlem dzeje i tak harcze w nocy ze sie sama od tego budze !! na dodatek mariusz sie wqrza i dzis sie spakowal spac na kanapie w duzym pokoju na co ja zareagowalam godzina ryczenia do poduszki !! bo ja naprawde ni potrafie nic na to poradzic ... dzis ide jeszcze do laryngologa wieczorem i moze on mi powie co sie dzieje bo narazie wszyscy rozkladaja rece ...

MEA to jest calkiem normalne:tak:moj maz tez mowi ze chrapie i harcze w nocy:tak:w pierwszej ciazy mialam podobnie:tak:

A ja jezdze samochodem:tak:moze nie w dalekie trasy ale jezdze.

dlatego nie czekaj!!! skoro czekasz juz prawie miesiac to nie ma co czekac!!! takie rzeczy od razu sie zglasza by usprawnic prace allegro a takie osoby zostana odpowiednio pokierowane przez allegro!!! moj brat tak mial jak kupowal kazruzelke dla julki z okazji narodzin... bali sie ze nie dojdzie ale taka interwencja uskutecznila ich prace i kazruzelka jest a Julki nie ma!!!

A jak to sie robi?Chce wiedziec na przyszlosc.

a więc 36 tc zakończony szczęśliwie :tak::-):-D:rofl2::laugh2: huraaaaaaaaaaaaa:-D

A tak bardzo sie martwilas;-)teraz juz z górki;-)

Ja się załamałam.Przed wczoraj zrobiły mi się rozstępy koło pępką, dopiero w 41 tygodniu.
Kurde jak by mały wyskoczył wcześniej to by mnie obeszły.

I jak ja mam sie nie załamać że to dziecko nie wyłazi;(((( I co chwila smsy i telefony czy już Janek wylazł:((

Rozstepy to i nawet po porodzie moga wylazic:tak:szczegolnie na piersiach.

a ja wróciłam.. i co?
na moje szczęście miałam przeczucie żeby zrobic tego GBSa.. bo co? wyszedł mi 'pieknie' dodatni :(:(
we wtorek mocz i krew do badania..w czwartek znowu do kontroli..
ale sie załamałam tym GBSem.. :(
poza tym wszystko gra..co prawda usg nie robilismy bo zrobimy za tydzień..
oby przynajmniej z tych wyników hemoglobina skoczyla.. zebym wiedziala ze daremnie tabletek nie łykam..

Moj gin twierdzi ze te paciorkowce ma wiekszosc z nas:-(
 
reklama
Witam Mamusie
Właśnie wróciłam od ginki i mam sobie 16 kg na plusiku, szyjki brak ale rozwarcia żadnego nie ma. Jako zalecenie na przyspieszenie porodu dostałam instrukcję ustną na temat kręcenia sutków bo to podobno fajnie skurcze powoduje :-D heh i mam sie bawić sutkami godzinkę dziennie :-D heh śmieszne ale spróbować nie zaszkodzi. Reszta w jak najlepszym porządeczku - malutka ułożona główką na dół i jak na razie przeciwskazań do porodu sn nie ma.

Widze że ostre przygotowania do obiadków :-D Ja właśnie pochłonęłam kilka wafelków czekoladowych i paczkę żelek a na obiadek planuję pierożki z serem na słodko i pomidorową. Dzisiaj to mi się tak chce słodkiego jak nie wiem.
 
Do góry