reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Oszczędzam się;-)I szczerze mówiąc po seksie zaczęły się te skurcze. Ginka mówiła, że nie daje nam zakazu seksu i co się kochaliśmy to było OK. Żadnych skurczy po seksie. Wczoraj super seks i zapłaciłam za to skurczami:sorry: Magnezu nie zażywam.

Ja ostatnio wystarczy, że pomyślę o seksie i mam skurcze. Mnie twardnieje brzuszek, a mężowi coś innego, ale seksu brak :laugh2:
 
jedz i niech mała rośnie :) Ja też spadam coś wszamać a resztę idę się położyć bo zmęczona jestem jak nie wiem. Do tego mój M mnie tak zdenerwował.... wybrał się dziś na jakiś męski wieczór z kumplami a ja co? no oczywiście sama w domciu - a jakbym zaczęła rodzić teraz to bym mu nawet znać nie dała i taksówką pojechała na porodówkę - tak jestem zła na niego
 
Lorelei sorki ja nie w temacie, a masz jakiś zakaz seksu ?

Fajnie , ze poruszyłyście ten temat bo ja też chciałam go poruszyć hehhe :-):-):-)

Jak myślicie, czy w mojej syt. muszę się ograniczyć z przytulankami?:eek:

A co do magnezu to też jak miałam niedobory to o wiele częściej mi twardniał brzuszek.
 
Ostatnia edycja:
Lorelei sorki ja nie w temacie, a masz jakiś zakaz seksu ?

na samym początku ciąży był zakaz, potem był zniesiony. Natomiast teraz to już tak jakoś dziwnie, strasznie się boimy, że zacznę rodzić po seksie, bo jeśli już samo podniecenie powoduje skurcze to coś wiecej może wywołać mocniejsze skurcze. Po ostatnich przytulankach to całą noc się męczyłam bo co kilka godzin budził mnie skurcz. Wolę poczekać chociaż do 1.12, lekarz zobaczy co i jak i jeśli córeczka będzie wystarczająco duża to wtedy możemy przyśpieszyc poród ;-)

Natomiast tobie nie doradzę, sama musisz sprawdzić jak reagujesz.

Poza tym nie wiem jak wy, ale ja wole seksik bez brzuszka, można wówczas poszaleć, a tak to jednak troszkę sie uważa i nie jest już tak fajnie.
 
Ostatnia edycja:
ja po wizycie...
maly zostal paluszkiem poglaskany po glowce bo juz ma tak nisko;-)
pani prosi zebysmy poczekali do 2 zeby sie zaczal 38 tydz...

no i wody duzo sie zebralo, cisnienie 130/80...

mowi ze wrocy 6 grudnia i 3500 wagi...

ciekawe jak wyjdzie w praniu..

Wojtysiowa czeka do pon na cesarke..
caly czas w szpitalu..
i wwystraszyla mnie ze przyjechaa do nich do narutowicza dziewczyna ktora stracila dziecko na ujastku...

cholera...i gdzie tu rodzic...


ale mam skurcze...srednio co 30 minut...

lece nadrabiac...
 
Poza tym nie wiem jak wy, ale ja wole seksik bez brzuszka, można wówczas poszaleć, a tak to jednak troszkę sie uważa i nie jest już tak fajnie.
Mi się wczoraj wyjątkowo bardzo seks podobał a potem te skurcze:sorry:
No ale ostatnio to brzuszolek przeszkadzał w seksie, pozy to tylko wybrane by nic mnie nie uwierało.
 
Witajcie:)

Czy tylko ja, czym bliżej to bardziej sie boje?
Dzidz się nie szykuje, 1 grudnia mogła bym iść na wywołanie ale zapowiedziałam lekarzowi że nawet progu szpitala bez skurczów po 5 min nie przekroczę:no:
Dał mi czas ostatecznie do 7 grudnia, przetrwam weekend i mały jest grudniowy, hura:laugh2:
 
reklama
czesc laseczki.... ja jakos nie mogewysiedziec w domu ostatnio i robie sobie dlugie spacery po miescie.... tak na spokojnie:) szkoda tylko ze sama bo maz w pracy.........juz dzis jestem spokojniejsza jes;li chodzi o te pieniadze ktore trzeba wydac na samochod......... jakos to przebolejemy....:zawstydzona/y:

kurcze jak ja sie nudze siedzac w domu... ale pocieszam sie ze niedlugo wcale nie bede miala czasu na nude...:-D

no ide sie chyba wykapac.......... moze mi bol miesni przejdzie/////////


a ......!!!!!!! wczoraj normalnie padlam jak dziecko troszke po 22... to szok zwlaszcza przy tym jak ostatnimi czasy ok 2 moze 3 w nocy szlam spac:-):-)
 
Do góry