reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Jak masz co 10 minut skurcze- to mozna założyć że właśnie zaczęłaś rodzić...:-D Kilka dni temu pisałaś, ze masz rozwarcie na 3 cm ... :-D Więc kochana- jedz to sprawdzic....:-D
A biegunka to jak najbardzie na poród!!!!

skurcze miewam tylko ze sa nieregularne i wcale nie bolą mnie mocno.... dzis w dzien mialam ale polozylam sie i bylo ok a teraz zadnych skurczy nie czuje... zobacze co bedzie sie dzialo.. moze to na kilka dni przed organizm sie tak przeczyszcza... heheh w takim tempie to mi lewatywa nnie bedzie potrzebna:-)
 
no różnie może być - ale pewne masz to że za kilka dni to na 100% się wszystko skończy. A skurcze to możesz dostać lada chwila przy tak ostrej biegunce jak mówisz. Jest mężulek w domciu z Tobą?
 
no różnie może być - ale pewne masz to że za kilka dni to na 100% się wszystko skończy. A skurcze to możesz dostać lada chwila przy tak ostrej biegunce jak mówisz. Jest mężulek w domciu z Tobą?

jest i nie odpuszcza na krok bo wie co moze sie szykowac... takie glupie wrazenie mnie naszlo ze moze po badaniu wczorajszym mnie tak rusza... ale tak momentalnie...nic nie bylo i nagle jak poczulam to koniec heheh az w biegu prawie sie przewrocilam i o umywalke reka uderzylam ze mam mega siniola na łapce:p
poczekam i zobacze jak zaczna sie skurcze to pojade i powiem ze mam skurcze i ..... no to niemila sprawe!
 
bo nie chce wyjsc na jaaks wariatke ze z luzna kupa biegne do lekarza.. u mnie by bylo tak jak ta kobieta z Chełma co to biedne dzieciatko jej wylecialo!!!
Na wariatkę.....:szok::szok::szok: no co ty gadasz?????
Zobacz ja dziś pojechałam ze spuchnietymi nogami....:-D
Nie mówiłam, ze nogi mi puchną bo by mnie olali....:eek:
Powiedziałam ze ruchów nie czuję i zaraz przy mnie skakali....:-D
Bądz bardziej cwana!!!! Płacisz składki i to ich zasrany interes Cię przyjąć- powiedz że od rana nie czujesz ruchów, zrobią Ci KTG i przy okazji zbadają ....:sorry:
 
reklama
Na wariatkę.....:szok::szok::szok: no co ty gadasz?????
Zobacz ja dziś pojechałam ze spuchnietymi nogami....:-D
Nie mówiłam, ze nogi mi puchną bo by mnie olali....:eek:
Powiedziałam ze ruchów nie czuję i zaraz przy mnie skakali....:-D
Bądz bardziej cwana!!!! Płacisz składki i to ich zasrany interes Cię przyjąć- powiedz że od rana nie czujesz ruchów, zrobią Ci KTG i przy okazji zbadają ....:sorry:

no w sumie co racja to racja. ja taka niesmiala jestem jak mam isc sie im prosic choc wiem ze łaski nie robia sprawdzajac.
 
Do góry