reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Natalko w takim razie poczekaj, ból przy skurczach do tego okresowego jest podobny... z tym, ze jak nadal bedą regularne jeszcze przez jakies 30 min ja bym do szpitala pojechała, jak sie zaczyna akcja porodowa tzreba pod ktg się podłączyć, tak jest bezpieczniej.
 
Natalka tak konkretnie to chyba nie. Wspominała, że kobieta się poci z wysiłku, że wysychają błony śluzowe w ustach i dlatego trzeba mieć coś do picia i pomadkę ochronną. Mnie się wydaje, że sam ból powoduje zwiększone wydzielanie potu.
 
Natalka babo jak tam się trzymasz? :)
ja se na zakupach juz bylam.. :)


co do tych wyników o czym wika pisze.. żadna z Was nie dostaje wyników?
ja mam wszystkie wyniki u siebie w domu.. tylko niektóre sa wpisywane w tą duża karte ciąż ( u gina ) i tą moją mala .. a kartki z wynikami mam ja w domu.. w koncu moje badania moje wyniki i ja je powinnam mieć :)
Ja dostaję do domciu:-)
 
Natalka tak konkretnie to chyba nie. Wspominała, że kobieta się poci z wysiłku, że wysychają błony śluzowe w ustach i dlatego trzeba mieć coś do picia i pomadkę ochronną. Mnie się wydaje, że sam ból powoduje zwiększone wydzielanie potu.

O tak, przy porodzie bardzo chce się pić, można wodąsobie zwilżać usta.
 
Ja dzisiaj miałam cisnienie 110/70.

Podpytałam położna o czop sluzowy, powiedziała, ze czasami jest jego tak dużo tzn wychodzi jakby kulka że od razu wiadomo, że to to ale może byc go tylko troszeczkę. Nie zawsze jest z domieszką krwi.

A mój Antek już w wózku dzidzi jeździ:-D musi się chłopak nacieszyć;-)
 
reklama
Natalka możesz się też z nerwów pocić. Nam w szkole rodzenia mówiła położna że najlepiej do wanny nalać sobie wody i wziąć taką przynajmniej półgodzinną kąpiel jeśli się ma wątpliwości czy rozpoczęły się skurcze porodowe. Jeśli po tym ci nie przejdzie to znaczy że warto jechać do szpitala. Tak że wskakuj do wanny i czekaj. Bo jak pojedziesz do szpitala to Cię tam już na pewno zostawią przynajmniej na kilka dni, a czasem to tylko fałszywy alarm.
Powodzenia - trzymamy kciukasy :*
 
Do góry