reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hmm tak się zastanawiam, że u nas chyba nie ganiają za te majtki jednorazowe, skoro nawet położna na Szkole Rodzenia mówiła, żeby się w takie zaopatrzyć. Ale przed obchodem pewnie trzeba będzie zdejmować.
Natalka a od jakiego czasu masz takie skurcze?
 
Nam położna mówiła tak: jeżeli skurcze utrzymują się przez dłuższy czas i mają tendencję do nasilania to trzeba się powoli zbierać na porodówkę. Trzymam kciuki, aby się rozwinęło!
 
reklama

W niedzielę tak mnie wkurw....., ( dobrze przeczytałyście) , że myślałam, że go zabiję i za karę kazałam mu 100 razy napisać " będę szanował swoją mamę" oczywiście powstał wielki bunt, więc ja mówię pyskujesz jeszcze w takim razie 150 razy piszesz.
Po jakimś czasie schodzę na dól, patrze a synalek pisze, (już 50 razy napisał) "bendem szanował mame" po czym zorientował się , że zapomniał napisać : "swoją" , więc dla ułatwienia u góry kartki napisał "mojom" i do każdego zdania od tego wyrazu zrobił kreseczkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No po prostu ręce mi opadły w jednym zdaniu 3 błędy "bendem szanował mojom mame" - przepraszam 4 bł- w pierwszym wyrazie 2, drugi bezbłednie, w trzecim błąd i w czwartym błąd

No nieźle mnie rozbawiłaś:-D:-D
 
Do góry