reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ale ja mam zajebisty szlafrok do szpitala:p Mam go już rok, więc nie będę kupować specjalnie na 2 dni do szpitala innego szlafroka. Zajebisty bo fioletowy z Tygryskiem z Kubusia Puchatka:p Dobrze, że on tylko na kieszeni bo aż śmiesznie:p Ale co tam:))
 
reklama
Kocyki to ja kupilam 100% bawelna taki cienszy babka w sklepie mi doradzila ze taki musi byc no i w sumie niedrrogi 20zl. szt. a drugi to taki cieply
KOCYK,Gruby,puszysty KOC AKRYLOWY,80x110 @HIT@tło (744480527) - Aukcje internetowe Allegro

Boze piszecie o kosztach wyprawki ja juz nic nie mowie ale u nas to wszystko podwojnie.W sumie dobrze ze ciuszkow dostalam caly karton na noworodka no i tylko dokupilam nowe do szpitala i jakies pojedyncze sztuki.
 
A pdobno z mojego to taki miglanc, że ma kobitkę w dwóch miejscach i obie o sobie wiedzą, więc mu chyba cipek nigdy nie za wiele:laugh2::eek:(wiem bo moja ciotka dobrze go zna) tyle widzi w pracy a tu jeszcze dwie czekają na obrobienie:szok::-Djak on się wyrabia to nie wiem.:-D:-D:-D harem zakłada:laugh2:
A moze one maja jakies takie unikatowe pipki hahahahahahha ze az sam nie wierzy wlasnym ocza i musi je co jakis czas przegladac czy aby napewno sa inne ahhahaha !
 
Ale ja mam zajebisty szlafrok do szpitala:p Mam go już rok, więc nie będę kupować specjalnie na 2 dni do szpitala innego szlafroka. Zajebisty bo fioletowy z Tygryskiem z Kubusia Puchatka:p Dobrze, że on tylko na kieszeni bo aż śmiesznie:p Ale co tam:))


Ahahahha a ja mam różowy mocno puchowy w baranki :-D:-D:-D jak dostałam od męza to mu podziękowałam '' dziękuje, ale sam jestes baran'' :)
 
reklama
Witam :tak: Jak tak czytam jak sobie przyjemnie spedzacie poranki w domku to robie sie rozmarzona i zaczynam odliczac dni do swojego urlopu :sorry: W sumie nie podjelam jeszcze decyzji kiedy dokladnie chce przestac chodzic do pracy ale czuje ze ten dzien zbliza sie wielkimi krokami

u mnie w szpitalu jest obowiązkowa lewatywa no i golenie, ale same położne zaznaczają, że lepiej jak kobieta już przyjedzie wygolona. :sorry:

Musze przyznac ze nie spodziewalam sie ze kiedykolwiek bede marzyc o "obowiazkowej lewatywie" :happy: ale wlasnie tak jest. U mnie nie robia w ogole i nawet jak bym poprosila polozne jest duza szansa ze sie nie zgodza. Zaczynam troche czytac o zestawach domowych i sama nie wiem :confused2:
 
Do góry