reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ciężko strasznie was nadgonić:wściekła/y:
Specjalnie spać nie poszłam bo już całkiem wypadłabym z obiegu:-)

Kopciuszku super że wszystko ok:rofl2:
Super że wszystko u Jutki w porządku....Mea zdaj relację po wizycie....i dalej zapomniałam:zawstydzona/y:

Annolaa ja też przytyłam niecałe 6 kg, niby 2 za mało:-)
Niezbyt często rzygałam ale ja miałam dość ciałka więc nie musiałam dużo przytyć:-)

Idę obiad w końcu dokończyć bo umieram z głodu:wściekła/y:

Dziś fasolka po bretońsku a do tego espumisan;-)
 
Cześć Dziewczynki!
Gogana jaka tam z Ciebie babcia, patrząc na zdjęcia daję Ci kilka lat mniej.
Ja we wrześniu skończyłam 26:) A według tego kalendarza wagi ważę idealnie. W 32 tyg. ważyła mnie ginka i było 59,3 czyli tak jak trzeba.
wika chyba Pauluś jest w Twoim wieku.
No oczywiscie czuje sie mlodo i w ogole u mnie wszystko z opoznieniem leci, choc jeszcze 5 lat temu dawali mi nie kilka lat mniej ale kilkadziesat... alkoholu w sklepie nie chcieli sprzedac i takie tam... a 10 lat temu sasiedzi mysleli, ze z bratem - blizniakiem za raczke chodze. A to byl moj mlodo-wygladajacy maz)))
Ale to wszystko nie zmienia faktu, ze wlasnie tyle lat mam w realu :elvis:
 
a ja mam takie pytanko - czy w szpitalu, w ktorym planujecie porod macie znajoma polozna lub lekarza? ja raczej nie bede miala i troche sie boje kto to sie zdarzy :eek:

a zkolei co do rodzinnego to u mnie raczej nie ma opcji bo mezus mdleje na slowo strzykawka poza tym znajac go by sie krecil jak owsik i pytal sto razy na sekunde jak sie czujesz i w koncu to jemu by udzielali pomocy nie mnie :-) siostra sie zglaszala ale ona tez miętka strasznie
 
a ja ma 27 lat :)

co do butelek i smoczkow Tommee Tippee lub Dr Brown's ! Najbardziej polecane z tego co słyszałam !:happy:

I w takie zamierzam sie zaopatrzyc w swoim czasie !
 
a ja mam takie pytanko - czy w szpitalu, w ktorym planujecie porod macie znajoma polozna lub lekarza? ja raczej nie bede miala i troche sie boje kto to sie zdarzy :eek:

a zkolei co do rodzinnego to u mnie raczej nie ma opcji bo mezus mdleje na slowo strzykawka poza tym znajac go by sie krecil jak owsik i pytal sto razy na sekunde jak sie czujesz i w koncu to jemu by udzielali pomocy nie mnie :-) siostra sie zglaszala ale ona tez miętka strasznie

ja nie bede miala ani znajomej poloznej ani lekarza ale wierze ze bedzie nawet bez nich znajomych wszystko wporzadku :):-)
 
reklama
Do góry