reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Moja w 21 tyg ważyła 404g., teraz to pewnie z 600(?) nie wiem, ale pewnie coś koło tego.

Dobra laski wkraczam do dyskusji ! :p
Z tego co doczytalam jest kilka niusow :p wciaz jestem na stronie 904 hahah ale czyta sie was super :)
A wiec z tego co zapamiatalam ( wciaz nadrabiam wasze pisanie :) )
karolak12 - nie zamartwiaj sie ze malenstwa kopia cie nisko ( lub kopały ) to calkiem normalne ...moja dzidzia ma głowke przy spojeniu łonowym i takim oto sposobem naparza mnie glowka caly czas ,gin stwierdzil ze jej tam poprostu dobrze :)
cherie- ja tez mam pelno syfow myslalam ze to wysypka lub cos ze zmiana wody lub morska woda tak na mnie podzialala,juz mi schodzi ale stwierdzam ze to nie wysypka tylko mnie wypryszczylo na brzuszku ,plecach ,szyji i sporadycznie na twarzy - no pieknota ze mnie hahaha.NIe sa ta oczywsicie jakies wulkany ale aksamitnej skory tez nie mam ahahahh :)co do cisnienia tez mi skacze przed kazda wizyta i lekarz martwi sie ze ja wysokie cisnienie mam ,a w domku to ja cisnienie ksiazkowe mam hahaha :)
Mea - Gratuluje laseczki ,ciesze sie ze zdrowiutka i jestes zadowolona :) az ty szczesciaro :) Co do pierscionkow te ktore nosilam zawsze i obraczka ,juz leza schowane ,a jeden zaduzy teraz jest dobry ahahahh i se go nosze ,bez obraczki tez mi zle !!!
Monika26i- ja tez chwale sobie ciuszki dla niemowlakow z Primarka :) sa super naprawde.
Anoola - no tobie tez gratuluje corci ,super ze wsio ok z malutka :)
moka- ciesze sie ze z malenstwem wszystko ok i ze plamka nie okazala sie grozna :)
maggie- matko boska jak zem przeczytala co wam sie wydarzylo az mi ciary przeszly.Dobrze ze nic wam sie nie stalo no i gratuluje potwierdzenia jajek
zolza- no gratuluje coruni !!!!co do łozeczek ,no moj chce turystyczne ,drewniane mamy po Patryku,ale teraz jak sie napalil na te turystyczne to niewiem czy wogole je skreci ,wiec ja niewiem jak z łózeczkiem bedzie u nas ...hymmm
mexi- moja dzidzia tez boksuje niezle,rano ,po obiedzie ,wieczorkiem ,i w srodku nocy albo nad ranem ,czasami wybudza ze snu lub nie daje zasnac ahhaha ciekawe czy takie pory sobie wybierze po narodzinach :confused:
dagmar- gratuluje kochana syneczka,i nie martw sie rozmiarami dzidzi ,wazne ze zdrowy :) jeszcze ma czas aby podrosnac a ty jedz troche wiecej ,bo twoje dawki zywnosciowe mnie przerazily hahahahah ... :) ( porownujac to co ja wciagam ehhhh )
helcia- gratuluje laseczki :)
sylwik - gratuluje synka !
Paulus - no tak bywa czasami ,mi tez ostatnio nie zrobil usg a jaka wrocilam zla ahahha :) NO i wszystkiego najlepszego dla was nowozency :)
mika- no witamy kochana wsrod nas :)
23marta -super ze u ciebie lepiej i chlopaki maja sie dobrze ;p
nowamagdak- gratuluje syneczka
nessi- no to super ze jednak te jajeczka synkowi nie odpadly he he :)
Natalka- gratulacje coreczki :) maz pewnie wniebowziety ;)

Co do terminu chrzcin ,bo wiem ze wczesniej o tym pisalyscie,my planujemy ok lutego lub marca .Maj u nas odpada bo mamy komunie Patryka i musimy to jakos rozlozyc co by kaske nazbirac na jedno p;rzyjecie i na drugie hymm :baffled:Oczywiscie w domku bo wielka chata jak by nie patrzec !

Jezeli chodzi o szkole rodzenia ,my odpuscilismy dlatego ze moj z granica czesto gesto ,a zreszta z Patrykiem nie uczeszczalam i teraz tez nie czuje ze potrzebuje !

Laseczki co do glukozy - ja mialam test z 50 nie musialam byc na czczo ale bylam ahahha ( co prwda pozarlam wieczorem moich slynnych gofrow) wyszedl podwyzszony ,i mialam robiony test 75 juz na czczo ,za kazdym razem bylam kuta dopiro po podaniu glukozy.Co szpital to inny rodzaj wykonywania wiec napewno lekarze wiedza lepiej - nie stresujcie sie :)
ale sie rozpisaalas:tak:
 
Dalej Was wzruszają kopniaki Pociech? Bo mnie szalenie:) Każdego dnia:) A Mała kopie codziennie, często i coraz mocniej:) I wszędzie:D
 
reklama
karnitynka - witaj z grudniowkami :)
gogana- ja tez lapie skurcze łydek przy wyciaganiu sie w nocy lub rano !!!! I tez szybko je rozruszac musze co by mnie bol nie zlapał !!!
 
Do góry