reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Moja kuzynka ma łóżeczko turystyczne i jest z niego zadowolona. Myślę więc, że oba rodzaje dobrze się sprawdzają, zależy po prostu, które nam się bardziej podoba.
No nic Dziewczynki chwilowo uciekam! Do napisania później!
 
no zastanawiam sie co i jak z tym luzeczkiem,dla drewnianego trzeba wyposarzenie materac i to wychdzi duo a w tych turys.tyklo materac bo przewijak i rozne rzeczy z poleczkami sa razem z nim ogladnijcie ŁÓŻECZKO _KOJEC _KOŁYSKA_LAMPKA _WIBRA_PÓŁKA (706936951) - Aukcje internetowe Allegro

Nie wiem czy łatwo do tego dokupić materacyk, bo wymiary ma jakieś dziwne. 104 cm dla 5-letniego dziecka to troche mało chyba? Drewniane standartowo mają 120x60 albo 140x70 (przynajmniej wg. mojego rozeznania) a tu 104x78... No nie wiem... No i te 5 lat... Dziecko naprawdę jest w stanie spać w tym tak długo??
 
Nie wiem czy łatwo do tego dokupić materacyk, bo wymiary ma jakieś dziwne. 104 cm dla 5-letniego dziecka to troche mało chyba? Drewniane standartowo mają 120x60 albo 140x70 (przynajmniej wg. mojego rozeznania) a tu 104x78... No nie wiem... No i te 5 lat... Dziecko naprawdę jest w stanie spać w tym tak długo??

nie jest w stanie!! szfagierki corka ma 3 latka i juz sie w nim nie miesci !!! juz ma duze lozko kupione!!
 
Ja już po obiadku naleśniki nawet niezłe wyszły a dżem morelowy własnej roboty pycha....
Na ostatniej wizycie u gina dostałam skierowanie na badania w tym na glukozę. Słyszałam, że wcale nie musi być wykonywany na czczo i nie ma znaczenia ile minęło od ostatniego posiłku.:confused:
 
Taką na pilota można używaną kupić:tak: pisałam, ze swoją spieniężyłam i teraz żałuje, bo wiado- jak sie spzredaje to już się traci:-(
Dagmar ta co pokazałaś bardzo fajna jest:tak:
Zresztą nie ma co się spieszyć;-) tak jak Mea wspomniała można dopisac ją do prezentów dla dzidzi:tak:
 
reklama
cześć dziewczyn!

od kiedy wrocilam do domu mam urwanie glowy. nawet nie mam chwili zeby do was zajrzec.tydzien w prac mnie nie bylo i tez mam troche do nadgonienia. dobrze ze to rodzinna firma to nikt mnie nie goni, no ale tez nikt niczego za mnie nie zrobi!

aaa prawie bym zapomniala, pani doktor cofnela mi nakaz lezenia! coprawda mam prowadzic oszczedny tryb zycia i lezec min 5 godz dziennie ale moge wyjsc do ludzi wkoncu.

pozdrawiam!
 
Do góry