reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

akozka a możesz z tym bólem chodzić? Bo mnie jak złapało w połowie drogi do kuchni to te 3 metry do łóżka wydawały mi się odległością nieosiągalną. Przez ten ból to noga sama z siebie uginała się pode mną. Uff jak dobrze, że mi przeszło (odpukać w niemalowane, żeby nie wróciło).
Dokładnie, taki ból przez który kroku nie można zrobić to właśnie rwa kulszowa. Mnie łapie dość często zwłaszcza jak intensywnie chodzę. Z moim M. opracowaliśmy pewne hasło, jak złapie taki ból : mój M. : Co jest? Ja: ku rwa ( czyli kulszowa rwa żeby nie pomylić z potoczną nazwą najstarszego zawodu lub popularnym przekleństwem)
 
reklama
Może faktycznie jakaś rwa... Zobaczymy, oby przeszło szybko, bo trochę jednak przeszkadza :-(
Ze zgagą już nie walczę, przerosła mnie jakiś czas temu. No, ale ja od wieków mam stwierdzony refluks i nic nie pomaga, więc przywykłam ;-) Ale ten ból pośladka to trochę dziwny jest. Marcin się śmieje jak mu mówię, że mnie półdupek boli ;-(
Tez miewam takie bole i samo przechodzi.Myslalam, ze to od siedzenia dlugiego przed kompem, ale jak to jest z powodu miednicy to byloby fajnie.
Taaak, dla niektorych panow bol okolicy posladka to naprawde atrakcja ;) Zero wspolczucia
Na obiad mam dzis watrobke drobiowa i goscia - wegetarianke... szybko cos wymyslec musze )
 
MalaJedza no super to hasło:)) Tylko ten ból to już taki super nie jest, no nic damy radę!
Gogana racja wątróbka i wegetarianka nie idą w parze:) Życzę inwencji twórczej w wymyślaniu potrawy!
 
witajcie dziewczyny ja mam takie pytanie jakie luzeczko kupujecie dla dzidzi standardowe drewniane czy te co teraz robia turystyczne
 
akozka a możesz z tym bólem chodzić? Bo mnie jak złapało w połowie drogi do kuchni to te 3 metry do łóżka wydawały mi się odległością nieosiągalną. Przez ten ból to noga sama z siebie uginała się pode mną. Uff jak dobrze, że mi przeszło (odpukać w niemalowane, żeby nie wróciło).

Mogę chodzić, choć co to za chodzenie... Bardziej kiwam się jak pingwin, próbując nie ruszać nogą. Ból promieniuje od pośladka do stopy i nawet odwrócenie się w łóżku z boku na bok to wysiłek niemalże na miarę mistrzostw świata.

Tez miewam takie bole i samo przechodzi.Myslalam, ze to od siedzenia dlugiego przed kompem, ale jak to jest z powodu miednicy to byloby fajnie.
Taaak, dla niektorych panow bol okolicy posladka to naprawde atrakcja ;) Zero wspolczucia
Na obiad mam dzis watrobke drobiowa i goscia - wegetarianke... szybko cos wymyslec musze )

Ale bym zjadła wątróbkę! A mój nie jada w ogóle, więc to tylko pobożne życzenie :-( Taką ze smażoną cebulką i ziemniaczkami... Echhh...

Dokładnie, taki ból przez który kroku nie można zrobić to właśnie rwa kulszowa. Mnie łapie dość często zwłaszcza jak intensywnie chodzę. Z moim M. opracowaliśmy pewne hasło, jak złapie taki ból : mój M. : Co jest? Ja: ku rwa ( czyli kulszowa rwa żeby nie pomylić z potoczną nazwą najstarszego zawodu lub popularnym przekleństwem)

Właśnie po dłuższym spacerku mnie złapało i puścić nie chce. Oby jednak odpuściło szybko...
 
Dokładnie, taki ból przez który kroku nie można zrobić to właśnie rwa kulszowa. Mnie łapie dość często zwłaszcza jak intensywnie chodzę. Z moim M. opracowaliśmy pewne hasło, jak złapie taki ból : mój M. : Co jest? Ja: ku rwa ( czyli kulszowa rwa żeby nie pomylić z potoczną nazwą najstarszego zawodu lub popularnym przekleństwem)

Dobrze ze mnie nie lapie:-)ale ostatnio mnie plecy tak bolaly ze schylic sie nie moglam.

witajcie dziewczyny ja mam takie pytanie jakie luzeczko kupujecie dla dzidzi standardowe drewniane czy te co teraz robia turystyczne

Ja drewniane juz mam ale kupie jeszcze turystyczne,zawsze moge gdzies zabrac,wystawic latem na podworze,czy nawet postawic w kuchni gotujac obiad a dzidzia bedzie sie w nim bawila:-)
 
reklama
Do góry