reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moja mi coś tłumaczyła że jeżeli warga jest rozszczepiona to na usg usteczka (zazwyczaj u góry) tworzą coś na kształt trójkąta. Na zdjęciu z Twojego usg tego nie widać tak że na pewno jest wszystko oki :tak:
 
reklama
Super:) Dzięki:)
Nie dziwię się, że Mała tak mnie kopie jak nie ma tam u siebie zbytnio miejsca:D
Aha wody płodowe mi też ginka sprawdzała i są OK.
I co zauważyłam dopiero teraz - ale wstyd hehe - że Perła zmieniła pozę i już nie jest główką w dół jak na dwóch wcześniejszych usg:D
 
Super:) Dzięki:)
Nie dziwię się, że Mała tak mnie kopie jak nie ma tam u siebie zbytnio miejsca:D
Aha wody płodowe mi też ginka sprawdzała i są OK.
I co zauważyłam dopiero teraz - ale wstyd hehe - że Perła zmieniła pozę i już nie jest główką w dół jak na dwóch wcześniejszych usg:D
No wiesz najbardziej oczywiste rzeczy są czasem najmniej zauważalne :tak:
 
Ja dopiero chłonę z wrażeń:D Za każdym razem tyle info dostaję, że potem właśnie o blahostkach się nie myśli i nie zwraca na nie uwagi:)

Lilijko mam dla Ciebie płytkę (przewijanie, masaż, karmienie), kremik próbkę na odparzenia i książeczkę - kiedyś o tym pisałam, chcesz?
 
Georgino jasne, że chcę!Pisze adresik na pw:-)
Cieszę się wraz z Tobą na dziewczynkę:-)Coś ostatnio dziewczynki nam się sypią:-)
Ja od rana znów się źle czułam..znów zatykanie i skurcze..nawet po Isoptinie..tak serce łupało..Potem około 14-stej wzięłam u Babci 2 magnezy..w domu jeszcze jeden..i tfu tfu odpukać..na dzisiaj przeszło!!!!Jej jak dobrze móc oddychać!!!Zobaczymy jutro..zrobię eksperyment..wezmę rano znów Isoptin i jak do wieczora nie przejdzie odstawię dziadostwo i bede magnez łykać tylko..jesli to on tak pomaga-ale w wysokiej dawce.
 
Ostatnia edycja:
Kochana nie musisz się odwdzięczać w żaden sposób, ja dostałam to dziś drugi raz, więc zupełny przypadek, ale zaraz o Tobie pomyślałam:))
 
no cos same dziewczynki mi tez ostatnio julka wyszla chociaz munka podejrzewalismy:) w poniedzialek kolejne usg i znow sprawdzanie miedzy nozkami krupcie czeka:)
 
reklama
dziewczyny przepraszam ale nie mam czasu wpadlam powiedzie czesc i milego wieczorku,a tak to czy was tez boli dul brzucha bo ja tak mam coraz czesciej
 
Do góry