reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Jej Dagmar super że dasz radę wytrzymać jedząc tylko tyle.
Ja już słodycze sobie odpuściłam od tygodnia i jedzenie po 21.
A przez dzień to mam tak: płatki z mlekiem, 1 bułeczka, 1/2 obiadku, potem znów 1/2 obiadku, na kolację 2 bułeczki, a w chwilach przerwy przez cały dzień to tak z pół kg owoców :)
Ale po dzisiejszej wizycie jak do tej pory zjadłam tylko małą bułeczkę z serkiem, banana, 5 knedelków ze śliwkami i 2 śliweczki luzem i jak na razie nie jestem głodna ;-)
 
kuleszusza
wszystkiego najleprzego.
Asia
będzie dobrze, bo musi i tyle!!!
Akasiam
to mało jesz. Problem jest taki, że ja nie daję rady tylko nie umiem więcej :confused2:

Gratuluje dziewczynek dziewczynkom po usg. :-D
 
hmm do 180 to chyba norma jest po godzinie, a po dwoch do 140, a nie wiesz jak mialas po 2 godzinach? wiesz nie stresuj sie, nawet jak masz to podwyzszone minimalnie to nie znaczy ze masz cukrzyce tylko nieprawidlowa tolerancja glukozy, ze trzeba na to zwaraca uwage i czesciej badac, wiec wlasnie dietka jak Ci lekarz powiedzial i powinno byc okej, nie ma co sie stresowac
Posprawdzaj w necie co z tego co jesz ma duzo weglowodanow i to ogranicz. Z tego co pamietam to chyba makarony maja sporo
Tak po godzinie norma jest do 180
po 2 godzinach jest do 140
jezeli wynik jest powyzej 200 wtedy jest to juz cukrzyca
Ja mialam 182 po godzinie =/
Zakupilam wlansie glukometr ,choc lekarz nie kazal .50 zł nie majatek a jak ma mnie uspokoic to postanowilam kupic i ,sprawdzac po czym mi cukier skacze i tego unikac :) Wizyte mam 24 sierpnia ale niestety bede ja przekladac na tydzien pozniej bo chcemy jechac teraz nad morze.A mysle ze zapewne na wizycie gin mnie poinformuje o tym ze bedzie czesciej cukier kontrolowac !Wkazdym badz razie nie kazal sie stawiac juz teraz na wizyte :) wiec jest dobrze - chyba =/
 
Kopciuszku,
ja więcej po prostu nie mogę nie chce mi się. Jak na mnie to i tak sporo wpycham

Natalko
masz rację Aśka oddawaj apetyt ale już!!!!!!!!!

Bilans na dzisiaj 2 kukurydze i grachamka z masłem a na kolacje zjem jabłko bo mi się chce :-D

A wczoraj jeszcze 6 śliwek zjadłam, a dzisiaj sok z marchwi jedniodniowy więc warzywka i witaminki są :-D

No to zabieraj ode mnie troche ahhaha bo ja PRZESADZAM z jedzonkiem ahhaha

Matko boska dziewczyno - toz ty jesz jak wrobelek !!
 
Kurcze dzięki bardzo.
To nie gadaj tylko oddawaj Aśka:-D:-D:-p

Wiecie co to jak mówicie, że to mało, to może ja spiszę wszystko przez tydzień i pujdę z tym do gina?
Co o tym sądzicie?
 
reklama
Dagmar !!!! Toz my w tym samym wieku :) haaaa :)
Wszystkiego najlepszego kochana :)
 

Załączniki

  • happy-birthday-hamster.jpg
    happy-birthday-hamster.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 12
Do góry