reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
I ja sie witam z Wami moje kobitki !
Ja oczywiscie wstalam jak bym byla na wielkim kacuuuuuuu ,albo sie najarala za duzo fajek ...no ale tak jak nocka cala zerwana bo glodna ,bo wizyta ,eeeehhhh.

NO ale dobra jak bedzie trzeba odespie se w dzien :)
A mnie zaczynaja skurcze lydek łapac :baffled: .....juz drugi raz mi sie zdarzyloooo trzeba dzisiaj ginowi powiedziec . NO i krew z nosa znowu mi sie puscila - jednak bytnio sie tym nie przejmuje bo wiem ze tak poprostu moze byc.

Ja juz wymyta czekam co by wyjsc i sruuuu do gina :) Jeszcze tylko jakis szybki make up i bedzie ok :)

KURDE TRZYMAJCIE KCIUKI :) Jeszcze chyba zadnej wizyty nie przezywalam jak tej :)
 
I ja sie witam z Wami moje kobitki !
Ja oczywiscie wstalam jak bym byla na wielkim kacuuuuuuu ,albo sie najarala za duzo fajek ...no ale tak jak nocka cala zerwana bo glodna ,bo wizyta ,eeeehhhh.

NO ale dobra jak bedzie trzeba odespie se w dzien :)
A mnie zaczynaja skurcze lydek łapac :baffled: .....juz drugi raz mi sie zdarzyloooo trzeba dzisiaj ginowi powiedziec . NO i krew z nosa znowu mi sie puscila - jednak bytnio sie tym nie przejmuje bo wiem ze tak poprostu moze byc.

Ja juz wymyta czekam co by wyjsc i sruuuu do gina :) Jeszcze tylko jakis szybki make up i bedzie ok :)

KURDE TRZYMAJCIE KCIUKI :) Jeszcze chyba zadnej wizyty nie przezywalam jak tej :)

wracaj i zdaj relacje !!!!
 
Hej dziewczynki witam was wszystkie, widzę że wieczorkiem ożywiło się na forum, właśnie doczytałam co tam pisałyście.
joanna82 trzymam kciuki, ja w piątek miałam takiego stresa...
Pozostałym życzę smacznego I i II śniadanka.
Ja zaraz wyfruwam z domku do rodziców a od jutra zaczynamy remont pokoiku dla Michcia. Miłego dzionka!:-)
 
I ja sie witam z Wami moje kobitki !
Ja oczywiscie wstalam jak bym byla na wielkim kacuuuuuuu ,albo sie najarala za duzo fajek ...no ale tak jak nocka cala zerwana bo glodna ,bo wizyta ,eeeehhhh.

NO ale dobra jak bedzie trzeba odespie se w dzien :)
A mnie zaczynaja skurcze lydek łapac :baffled: .....juz drugi raz mi sie zdarzyloooo trzeba dzisiaj ginowi powiedziec . NO i krew z nosa znowu mi sie puscila - jednak bytnio sie tym nie przejmuje bo wiem ze tak poprostu moze byc.

Ja juz wymyta czekam co by wyjsc i sruuuu do gina :) Jeszcze tylko jakis szybki make up i bedzie ok :)

KURDE TRZYMAJCIE KCIUKI :) Jeszcze chyba zadnej wizyty nie przezywalam jak tej :)
i wracaj szybko Aska ;D bom ciekawa ;p


moja dzidzia to głównie rządzi rano..
wczoraj choc miałam pełny pęcherz to nie poszłam siku bo mój luby się wkrecil w te kopniaki i mnie puscic nie chciał :-D:-D:-D
 
reklama
Witam wszystkie mamusie,
Wiecie co- wczoraj dopiero odkryłam to forum - a tak jak Wy mam termin na grudzień. Właśnie rozpoczął mi się 22 tydzień. Ale sie ciesze że was odnalazłam bo ostatnio dużo czasu spędzam przed komputerem i bardzo miło będzie z wami tutaj pobyć.
 
Do góry