reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

joanna, jak z tym albumem, robisz zamkniety wątek? rozmowa o tym mi umknela. to bardzo dobry pomysl, ja tez sie dopisuje :-)
 
reklama
Nie jesteś inna, ja też nie wybieram sie na 3d i 4d ale płeć niuni chce poznać i mam nadzieje że dowiem sie 12 sierpnia ;-)
 
Mea gratulacje!!! Że tak powiem "a nie mówiłam":-)

Alitka ja też nie chciałam znać płci ale usg 4d bym nie odpuściła :-D
Tak tylko za dobrze widzę, co na usg jest i sama powiedziałam, że teraz to ja już wiem, co tam jest, a lekarz powiedział "ja nic nie mówiłem"
Śmiał się, że on tu jest lekarzem a tu tacy znawcy przyszli :-)

Co do ułożenia moja dzidzia w 16 tc była pupką w dół. Na połówkowe idę w 22tc bo podobno lepiej widać :-D
 
Nie jesteś inna, ja też nie wybieram sie na 3d i 4d ale płeć niuni chce poznać i mam nadzieje że dowiem sie 12 sierpnia ;-)

Też mam 12 sierpnia wizytę, to już będzie połówkowe badanko:-)
To mnie nastraszyłyście z tym masu masu.
Ja sobie ogóreczki zakisiłam a teraz idę frytunie do obiadku robić:-)
Mała od samego rana aktywna bardzo:-)
 
Też mam 12 sierpnia wizytę, to już będzie połówkowe badanko:-)
To mnie nastraszyłyście z tym masu masu.
Ja sobie ogóreczki zakisiłam a teraz idę frytunie do obiadku robić:-)
Mała od samego rana aktywna bardzo:-)
a ja mam wizyte 10 sierpnia !!!!! Juz tez sie nie moge doczekac :) Kurde ale sobie jeszcze troche poczekamy ehhh !!!
Co do masowania brzuszka ,sie nie stresuj ,wiem ze ciezko jest sie powstrzymac hahahaha mi samej lapska leca ehhh ....ale lepiej ciagle tego nie robic :) wszytko z umiarem a bedzie dobrze :)
Moja ciaza z Patrykiem skonczyla sie szybciej tez miedzy innymi przez moje ciagle masowanie bruszka ale ja to chyba tam rece caly dzien trzymalam wtedy ahahah !!!! Ale wtedy nie wiedzialam ze przesadzam :baffled:
Tez bym zjadlam frytki ale mi sie nie chce robic ahhaha U mnie dzis ruskie pierozki z kefirem !!!!!! MOje dziecie tez dzisiaj sie wierci ze ho ho !Wczoraj to mnie nawet w nocy wybudzily kuksance !
 
reklama
ograniczacie w większym stopniu wysiłek fizyczny?? Bo ja gdy troszkę dłużej pochodzę np na zakupach- ale nie dzwigam to podbrzusze mnie boli a was? Bo troszkę mnie to martwi:-(
 
Do góry