reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

moka83 dokładnie. najchętniej to już bym je przytuliła do piersi ;-)
hahaah jak pewnie kazda z nas ,choc ja dzisiaj lezalam rano i sobie pomyslalam ,ze fajnie juz by bylo miec malenstwo w ramianach ,szybko odpedzilam ta mysl kiedy uzmyslowilam sobie ze jeszcze nic nie mam dla dzidzi ahhaha :) Niech siedzi ile trzeba .jednego wczesniaka juz utrodzilam ,mam nadzieje ze chociaz ten krasnal bedzie normalnych wymiarow ahahah
 
reklama
Mi sie nie podoba we wczesnych tygodniach ciazy kiedy malo cokolwiek widac ,ale pozniej jak juz dzidzia jest duza ,a sprzet dobry ,mozna naprawde nieziemskie zdjecia uzyskac malenstwa.
No właśnie,a ja wciąż się waham, czy iść teraz w środe na to 3d ... nie wiem, czy bedzie tak do końca udany ten prezencik imieninowy, co sądzicie?
 
Hej dziewczyny,
Co do glaskania brzucha to to jest prawda jak lezalam na patologii to na nas połozne kszyczaly jak dotykalysmy brzuchow i mowily ze to wywoluje skurcze i nawet mowily ze one masuja kobieta tuz przed porodem zeby wywolac skurcze.
Mnie tez strasznie swierzbi zeby sie poglaskac ale raczej sie ograniczam tylko tak delikatnie reke klade na brzuch a dzidzie i tak pewnie wiedza jak je kocham:-)
 
joanna82 na pewno tym razem będzie wszystko dobrze!
Reve z tego co ja słyszałam to na 3D lepiej iść bliżej 30 tyg, więc moim zadaniem poczekaj kilka tygodni.
 
No właśnie,a ja wciąż się waham, czy iść teraz w środe na to 3d ... nie wiem, czy bedzie tak do końca udany ten prezencik imieninowy, co sądzicie?

Mnie w ośrodku gdzie jadę na USG odradzilili robienie 3D przed 22 tygodniem bo obraz jest rozmyty dzidzia mało wyraźna zresztą koleżanka która była tam w 20 tyg to potwierdza więc wybieram się po skończeniu 22 tyg na USG genetyczne a czy 3D to zobaczę czy jest sens bo oni wszystkie pomiary robią w 2D ale mogą na życzenie pacjenta przełączyć później na 3D. .
 
No właśnie,a ja wciąż się waham, czy iść teraz w środe na to 3d ... nie wiem, czy bedzie tak do końca udany ten prezencik imieninowy, co sądzicie?
KUrcze reve no niewiem .....mielismy isc teraz 31 lipca jak moj Jarek przyjedzie ,ale po przegladnieciu filmikow na youtube z mojego wieku ciazy zdecydowalam sie narazie wstrzymac sie z tym jeszcze z miesiac ,pozniej juz dzieciaczki tak fajnie wygladaja ,i zdjecia buziek sa takie wyrazniejsze ....Teraz z mojego wieku ciazy foty sa fajne ale wiesz "szału nie ma " a mi szkoda wywalic duzego pieniazka a ze zdjec nie byc zadowolonym.Wiec ja za miesiac ide dopiero, Teraz i tak 10 mam zwykle usg wiec jakos przeboleje .
No ale to moja dezycja ...Wy zrobicie jak chcecie ...
 
Reve z tego co ja słyszałam to na 3D lepiej iść bliżej 30 tyg, więc moim zadaniem poczekaj kilka tygodni.

mi lekarz tez tak doradzil. teraz mialam normalne, ale mam ochote na 3d swietne zdjecia, mam kilka Rozalki ale wlasnie z 30 tyg ciazy, piekna pamiatka, dlatego tym razem tez sie wybiore.

wypilam litr soku z burakow i biore sie za obiad. moj kochany poprosil grzecznie o schabowe i kapuste kiszona!!!
 
Hej dziewczyny,
Co do glaskania brzucha to to jest prawda jak lezalam na patologii to na nas połozne kszyczaly jak dotykalysmy brzuchow i mowily ze to wywoluje skurcze i nawet mowily ze one masuja kobieta tuz przed porodem zeby wywolac skurcze.
Mnie tez strasznie swierzbi zeby sie poglaskac ale raczej sie ograniczam tylko tak delikatnie reke klade na brzuch a dzidzie i tak pewnie wiedza jak je kocham:-)
Z masowanie brzuszkow tuz przed porodem to prawda taki oto masaz fundneli mojej bratowej ,a pozniej masaz szyjki macicy aucccccccccc !
 
reklama
mi lekarz tez tak doradzil. teraz mialam normalne, ale mam ochote na 3d swietne zdjecia, mam kilka Rozalki ale wlasnie z 30 tyg ciazy, piekna pamiatka, dlatego tym razem tez sie wybiore.

wypilam litr soku z burakow i biore sie za obiad. moj kochany poprosil grzecznie o schabowe i kapuste kiszona!!!
NO wlasnie ja tez tak slyszalam ze najlepiej isc jak juz dzidzia wieksza jest.Wiec ja sie wstrzymuje narazie.zrobie pozniej jak juz maluch bedzie wiekszy i bedzie mial super pamiatke :)
 
Do góry