reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Patrzcie co znalazłam, podobno można się dowiedzieć czy będzie chłopiec czy dziewczynka:tak: oczywiście to zabawa, bo jak sprawdziłam ciążę z Antosiem to powinna być dziewczynka a nie chłopczyk;-)
*-spam-*
 
reklama
Brzuchol powolenku rosnie -ok ale co robi to sadelko na boczkach??? Jestem prawdopodobnie w 5 moze 6 tyg,dowiem sie w przyszlym tyg,jem w miare normalnie a juz widze,ze moje cialo sie zmienia!
Mysle,ze rzucenie palenia tez swoje dalo,a rzucilam okolo poltorej miesiaca temu.
Czy ktoras z was dziewczyny pali???
Oj nie podoba mi sie to:no:
 
Mój Mąż wczoraj zauważył, że zaczynam być krągła z przodu - niestety moje spodnie też to zauważyły - powoli żeby się dopiąć muszę brzuszek masakrować :p Boję się że za 10 dni nie wejdę w idealnie dopasowany gorset do sukni ślubnej :baffled:
Tymczasem nabyłam pierwsze spodnie ciążowe i jestem dziś szczęśliwa bo siedzę sobie w pracy i jest mi suuuper wygodnie. Tylko kurcze, to dopiero 2. miesiąc :szok: a wszystkie mamuśki w rodzinie mówiły mi, że brzuszek wzrasta dopiero około 3.
 
cześć

aparatka ja byłam w Splicie- super miasto, w Chorwacji jest bardzo tanio....;-) i ta woda- super!!!!

maarta100 mi wychodzi chłopak....;-) ale zobaczymy jak będzie za kilka miesięcy ;-)

MalaJedza rodzina Cię okłamała hihihi ;-) niektórym kobitką brzuszek wyskakuje szybko ;-)

jokla ja też piję kawkę i jakoś nie zamierzam zrezygnować ;-)

Dejna ja mam dziś egzamin na 14-00 z jazd- już trzeci.....:-D:-D:-D w Gdyni się zdaje po 6-9 razy.....albo i więcej i jakoś wcale się nie stresuję.....:-D:-D:-D Mam to gdzieś!!!!! Posłuchaj są 2 opcje albo zdasz albo nie.....:-D:-D:-D Jak jakiś palant Cię obleje- ulży mu i tyle.....:happy::happy::happy: Głowa do góry!!!!!
Mnie dziś też obleją i się wcale nie stresuję....:no::no::no:

miłego dnia:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Kochane:-D
U mnie brzuszka jeszcze nie widac, chociaz widze ze nie mam juz takiego wkleslego brzuszka miedzy biodrami szczegolnie gdy leze na wznak.... ciagle jest mala dolinka, ale juz nie tak jak bylo... w ciuchy jeszcze wchodze. Ja utylam przed samym zajsciem w ciaze tzn od grudnia doszly mi 4 kg...Ale od poczatku ciazy waga stoi.
Mierzymy mnie co tydzien i obwody brzuszka ani bioder tez sie jeszcze nie zmienily... za to w biuscie +2 cm ;-)
Ja rowniez mam nadzieje, ze tak szybko brzuszek nie bedzie widoczny. Powod dosc prozaiczny... zawsze marzylam o tym, zeby miec zrobione zdjecia w strojach slubnych nad morzem... kiedy sie pobieralismy nie bylo na to czasu. W Polsce wyladowalismy zaledwie 5 dni przed slubem i zaraz po nim lecielismy w podroz poslubna...bieganina....a marzenie w mojej glowie zostalo do dzis.. Moj Kochany Maz wiec z okazji rocznicy slubu zrobil mi niespodzianke i zamowil nam taka sesje na 20.05.2009 nad polskim morzem . Zaskoczyl mnie tym totalnie i pewnie dowiedzialabym sie o tym dopiero w Polsce ale zwietrzylam niespodzianke swoim nochem jakis czas temu. :-D Ciesze sie bardzo... bo nie spodziewalam sie takiego romantyzmu z jego strony :-) a i lepszego prezentu rocznicowego jak Fasolka w brzuszku i wspolne fotki nad morzem nie moglam sobie wymarzyc:-)
Jesli brzuszek urosnie to kupie sobie cos zwiewnego i zrobimy po prostu inne fotki ( tez nad morzem), a jesli zmieszcze sie w sukienke, to bede sie czula jakbym drugi raz za maz wychodzila za tego samego faceta... raz bez ciazy, raz w ciazy. :-p I moze pomysl wydaje sie byc smieszny - robienie fotek w sukience slubnej z okazji rocznicy- ale to nasza pamiatka, cos wyjatkowego- co na zawsze zostanie w naszym rodzinnym albumie a i zabawa powinna byc przy tym przednia :tak:

PS a mi wychodzi, ze bedziemy miec Dziewczynke. Nie mam zadnych zyczen co do plci, ale jakos bardziej wierze w chlopca... po prostu u nas w rodzinie sami chlopcy.
 
Ostatnia edycja:
MalaJedza rodzina Cię okłamała hihihi ;-) niektórym kobitką brzuszek wyskakuje szybko ;-)

No ładnie - ja im "kota" pogonie zaraz;-), kłamczuchy jedne! Ale uff ..lepiej że nakłamały niż jakbym ja miała być jakimś wynaturzeniem :-D

ja mam dziś egzamin na 14-00 z jazd- już trzeci.....:-D:-D:-D w Gdyni się zdaje po 6-9 razy.....albo i więcej i jakoś wcale się nie stresuję.....:-D:-D:-D Mam to gdzieś!!!!! Posłuchaj są 2 opcje albo zdasz albo nie.....:-D:-D:-D Jak jakiś palant Cię obleje- ulży mu i tyle.....:happy::happy::happy: Głowa do góry!!!!!
Mnie dziś też obleją i się wcale nie stresuję....:no::no::no:

Trzymam kciuki, z tym prawkiem nie jest tak źle - ja w Gdańsku zdałam za drugim podejściem ale wiele zależy od wyrozumiałości egzaminatora. Daj znać w każdym razie jak Tobie poszło - koniecznie!
 
Beta trzymamy kciuki za egzamin a nóz sie uda , z badania wyszło ze byłby chłopak bardzo fajnie by było:-D:-D:-D ale oczywiscie najwazniejsze zeby było zdrowe:):tak:

Kalaszusza wspaniały pomysł na ta sesje. my z koleżankami tez planowałysmy w te wakacje zabrac na chorwacje swoje sukienki i porobilibysmy zdiecia ale skład sie troche zmienił i tylko ja bym miała sukienke, ale ja sie juz nie zmieszcze, :-)

MałaJadzia ja juz spuchnełam:zawstydzona/y: nie dopinam spodni żandyc, kupiłam sobie jakis lniane na gumke, ale jeszcze rano jest za zimno na takie i chyba sobie kupie jakies ciazowe z gumka:sorry:

ja dzis zasnełam przed kompem, oj sładka drzemka była":)
 
Aparatko- nawet wody pic nie mozesz? Przeciez Kochana Ty musisz pic i to okolo 2 litrow dziennie! No i jesc trzeba... mnie tez mdli na wiele rzeczy, ale to po prostu omijam szerokim lukiem ( wczoraj stanowczo odmowilam smazenia kotletow, bo mnie zapach draznil ), a jem tylko to co moge i duuuuzo pije kwasnego- to pomaga na mdlosci.
 
Ło Matulu girlaleście się rozpisały !!!!
Wracam po paru dniach i chyba czytania mam aż na tydzień!
Mała Jędzo mi brzuszek w poprzedniej ciąży urósł tak szybko,że w 3 miesiącu miałam już typowo ciążowy tobołek, jak inne kobiety w 5 mcu, lub nawet wyżej. W ogóle na KTG nie wystarczało pod koniec pasów, by mnie dopiąć :-)
Też zamówiłam sobie spodnie ciążowe, bo już żadnych spodni nie dopinam, a u mnie to dopiero 6 tydz :szok: Ogólnie jest takie wrażenie,że się tyje pomimo, że kg stoją w miejscu, gdyż robi sie w organiźmie miejsce na macicę i narządy ustępują jej miejsca rozchodząc się na boki :-)

Ogólnie mdłości raczej brak, poza chwilówkami o poranku, żyganka też niet, apetyty są na POMIDORRRRY, mogłabym jeść je kilogramami i zapijać nestea lemon litrami.

W czwartek o 11:45 moje 1 usg i 1 wizyta u ginekologa :szok: Trzymajcie kciukaski dziewczynki, żeby wsio okazało się ok!

Lece teraz nadrabiać czytanie

Buziaki i miłego dnia
 
reklama
Beatka trzymam kciuki za egzamin !!!!
Ja w Poznaniu jakieś 11 lat temu zdałam za 1 razem, ale to były daaawne dzieje egzaminów na uno :-) Głowa do góry, brzuch do przodu i nerwy wek! Bedzie git :-)
 
Do góry