reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

aga szwy auć... mi dwa wrosły, nie wiem kto się bardziej spocił przy zdejmowaniu, ja czy lekarz;)
marta no mnie też S. ogolił w dobrym momencie:)
marzka trzymam kciuki za wizytę u pediatry!
Do napisania wieczorem
 
reklama
Luuzna za duzo chyba o tym wszystkim myślę:(
Moka mi nie umiała jednego ze "środka" wyciągnąć...w końcu powiedziałam że ma go zostawić i chyba sam wypadł bo lekarz na kontroli nic nie zauwazył:)
Pauluś gratuluję zeboli...faktycznie super wychodzą:)

Dobra Tomek w końcu padł więc idę do sklepu:)
 
Paulus gratuluję zębów :-)

ciążowo - połogowe tematy widzę :-) w sumie dobra pora na wspomnienia :) Mija powoli rok od naszych porodów :) Pamiętacie jak dokładnie rok temu przeżywałyśmy narodziny chłopaków? i wszystkie byłyśmy takie podekscytowane porodem? Chciałyśmy jak najszybciej urodzić, cieszyć się dzieciakami...ach :-)

Ps. Co do ściągania szwów, to mnie nic a nic nie bolało, wyciągnęła położna sznurek jak z masła :-D
 
hej dziewczyny.... ja chora, Zosia wysypana nie wiadomo po czym... nawet pisać mi się nie chce...
ale ale .... kiedyś słyszałam, ze pod koniec pierwszego roku powinno się zrobić USG brzuszka maluszkom...
Prawda czy fałsz? wie ktoś coś?

A szwy mi się same po naturalnym rozpuściły :) cieszę się, ze koszmarek ściągania mnie ominął, za to szycia nie zapomnę do końca życia i jak tak sobie myślę, to w razie powtórki najbardziej tego się boję.... brrrrrrrr
 
Kora no o zdrówka dla ciebie...a zosi niech znika wysypka:)
Ja też miałam porod naturalny ale szwy musiałam mieć wyciągane:(

Wróciłam ze sklepu...jeszcze ciotka chciała żebym jej zrobiła zakupy..i biedna Hania musiała dzielić wozek z reklamówkami bo mi wszystko nie weszło do koszyka:)
Teraz biorę się za obiadek:)
 
Mamo Stacha a nie wiesz dokładnie czemu odpadaja te skarpetki z gumową podeszwą? Zresztą wg mnie gumowa to jest za dużo powiedziane...ja mam takie z ciut grubszym materialem na spodzie...i jeżeli odpada wszystko co jest ciasne na stopie...to one byłyby idealne...bo nic nie opinaja...nie wiem tak się dopytuję bo Hania cały czas w takich chodzi
A wczoraj na spacerku zauważyłam że strasznie prawą nogę paluszkami do środka stawia(mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi), Tomek ma za tydzień szczepienie więc chyba zabiorę ja do pediatry:)
Aga, ona mówiła o tych skarpetkach z taką jakby skórzaną podeszwą, mój Staś w nich biegał i może dlatego miał wadę? W każdym razie to co jest na stópce nie może jej krępować, jak skarpetka do luźna, jak butki to z odkrytymi paluszkami by paluszki pracowały, usztywnienie tylko na pięcie/kostce. My mamy takie ćwiczenie dla Stasia, które możemy przy okazji robić i z Frankiem: by coś rolować paluszkami, podnosić drobne przedmioty stopą.

Na szczęście godziny przyjęć się zmieniły i jedziemy na 11 do pediatry nie będę musiała tak długo czekać czy u was w przychodni dzieci do roczku mają pierwszeństwo?
Jak mieszkałam w Łodzi to tak było, tu umawiają na konkretną godzinę i ta zasada nie jest stosowana.

Mika, a co za peeling masz do ciała?

mnie tez golił mąz, troche sie bał ale dał rade,
Mnie golili w szpitalu do cesarki.
Mamy nowe dwa ząbki:) 9 miesięcy posuchy a teraz w półtora mies 6 zębów. Ale spójrzcie na suwaczek jakie zęby i jak śmiesznie rozmieszczone
Gratulacje, widzisz niepotrzebnie się martwiłaś, że mu długo nie wychodzą, no ale takie już jesteśmy my matki, wiecznie martwiące się o dziecko :-)
ja miałam naturalny porod to nawet szwów nie trzeba było wyciagac same sie rozpuściły:-
Ja też miałam szwy rozpuszczalne, więc nie znam bólu ich wyciągania.

Idę spać, bo oczy mi się zamykają, Franek kima już od godziny.

Kora, zdrówka. Ja nic nie słyszałam o usg brzuszka, Staś nie miał, teraz też cisza.
 
reklama
Do góry