reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja juz gdzies od 19 w domku ... wyplotlam 36 wsowek z wlosow ... domylam je po lakierach i zaczynam wpoczynek po meczacym weekendzie ... ogolnie z wesela wszyscy zadowoleni i wszyscy jakos to przezyli ... dobrze ze mlodym pozwolili sie cieszyc tym czasem bo zapamietaja to jako pozytywne a nie ciezkie przezycie :D

nie dam rady tych 2 dni nadrobic ... moze jutro :)
 
reklama
Jak miło:-) Tak, jestem przyszłą grudniową mamusią- prawdopodobnie świąteczną lub sylwestrową co bardziej prawdopodobne.
Natalka_m- hihi, jesteś moją imienniczka:) oj, ja bym zwariowała, gdybym nie miała się komu wygadać. Mam to szczęście, że teraz w wakacje mieszkam ze szwagierką i jej mężem a mam z nimi świetny kontakt. No i tematów do rozmowy nie brakuje, bo jesteśmy w podobnym wieku, między naszymi ślubami był miesiąc różnicy, a teraz po roku od tego obie ze szwagierką jesteśmy w ciąży. Bardziej mnie martwi jak to będzie po powrocie na studia bo miałam rok przerwy- nowa grupa, nowi ludzie a ja z brzuszkiem.No ale....Sama chciałam;-)
Wytrwałości i powodzenia dagmar, ważne że po operacji wszystko jest ok

No to witam Cię podwójnie-jako grudniówkę i moją imienniczkę:-):-):-)
Ja ze szwagierką mam też zarąbisty kontakt-ona jest tak stuknieta,że czasami aż brak mi słów na nią:tak::tak::tak:
Co do studiów to mam tak samo jak Ty:tak::tak:

Mykam spać. Mąż mi ochoty narobił i śpi a ja nie mogę tak się wkurzyłam. Skopać to mało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
EMWU o matko tyle okien do mycia:szok:chyba bym oszalała ale powiem ci ze zazdroszcze ci tego wychowanego mężulka:-)tez by mi sie taki przydał:-D

Ja tez nie dam rady tego dzis przerobic:-(jejku ale wy skrobiecie:-)ja dzis byłam u rodziców i mozliwe ze jutro tez pojade,u nich sa teraz remonty i trzeba troche pomóc bo w srode mój brat z rodzinka przylatuja z Angli:-)
Dzis kupiłam sobie krem na rozstepy bo ostatnio mnie brzusio swedzi:-)juz posmarowałam i rozprowadza sie super.
Teraz czas do łóżka.Dobranoc!
 
Witajcie kobietki, i znów mamy poniedziałek, wczoraj byłam na imieninach u taty i stwierdzam że nie mogę dużo zjeść, szybko czuję się pełna a potem cierpię cały wieczór bo staję się balonikiem... Apetyt mam ale możliwości małe... zawsze nie za dużo jadłam należę do chudziaków nie wiem od czego to zależy... Poza tym już dwa dni walczę z kłuciem w lewym boku, jakby zbierały mi się gazy i nie mogły ujść można to nazwać kolką jak sobie z tym poradzić? Niestety moja gin jest poza zasięgiem bo wyjechała na tydzień urlopu.... Pozdrawiam
 
Ja równiez witam nowy tydzien i was dziewczyny:-)udało mi sie z rana do was zajrzec wiec pisze:-)za jakies dwie godzinki zmywam sie do rodziców wiec nie bedzie mnie znowu prawie cały dzien i znowu nadrabianie tego co napisałyscie.Mam nadieje ze ten tydzien bedzie pomyslny dla nas wszystkich;-)u mnie zapowiada sie ciekawy ale zobaczymy jak bedzie.

MARZKA a to kłucie to jest w okolicy jajnika czy wyzej?Mnie ostatnio kuło tak jakby jajnik ale samo przeszło,teraz jest ok.
 
Witaj kopciuszku, to kłucie jest trochę wyżej niż jajnik dlatego podejrzewam że to kolka... i nie jest ciągłe dokucza głównie z rana...
 
Ja równiez witam cie Mea:-)a jakie plany u ciebie bo nie wiem?

MARZKA nie wiem co to moze być ale jak nie boli cały czs to moze rzeczywiscie to jakas kolka.Mam nadzieje ze przejdzie.
 
Ja równiez witam cie Mea:-)a jakie plany u ciebie bo nie wiem?

MARZKA nie wiem co to moze być ale jak nie boli cały czs to moze rzeczywiscie to jakas kolka.Mam nadzieje ze przejdzie.

Prawdopodobnie to rozciąganie się wiązadeł podtrzymujących macicę. one z kilku cm. na początku ciąży muszą mieć kilkadziesiąt w 9 msc.
Dają takie nie miłe objawy :-)
Jeśli nie toważyszy temu tępy ból w podbrzuszu, lub skurcze to raczej to :-D
 
reklama
dobrze ze sie udalo, ze synus slyszy. uwazac trzeba po prostu na kazdym kroku, szczegolnie z woda. przy kapieli zawsze zabezpieczyc. ja jestem bardzo przez uszy doswiadczona, miesiace w klinice i dwie operacje na lewe ucho,niestety nie slysze dobrze, nie udala sie rekonstrukcja kosteczek sluchowych.
problem nieco inny, ale z uszami z ktorymi bylo cos robione trzeba sie obchodzic jak z jajkiem naprawde.

Tunia a może masz jakiś sposób na zabezpieczenie uszek podczas kąpieli albo zabaw w jeziorze. Wiadomo, że samego go w tym roku nie wpuścimy i tylko do pasa ale wiesz jak jest obok ktoś może chlapnąć, albo córci się zapomni :-(
Narazie wymyśliłam watkę i czepek kąpielowy.
 
Do góry