reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Mam dziś sporo czasu,bo przyjechał ojciec chrzestny i zbrał moją córe do siebie,więc mam czas,żeby pogadać:-)Co do włosów-do tej pory układały się rewelacyjnie a mam długie-a teraz SZOPPA:-(
 
no wlasnie te nieszczesne wlosy! normalnie mam krecone wlosy i przewaznie nie wymagaly wysilku a teraz tragedia. mam wichure na glowie od poczatku ciazy, chyba ze je prostuje to sa ok, ale w te ukropy prostownica jest nie do przyjecia.
 
MEA ciesze się , że wszystko w porządku..
ja sobie własnie wróciłam.. z baseniku... ale se brzusio wychłodziłam.. mmmm ;-D
 
co do włosów .. mi jest na tyle ciepło ze wszystko spinam..
ale fakt faktem kazdy w inna strone idzie.. ;/
a zawsze mi sie tak lekko elegancko podkrecaly
 
mi też leci.. ale to podobno normalne.. ja sobie zmienie na jakąś paste ktora zapobiega krwawieniu i moze sie to unormuje ;)
 
I jeszcze jedno,też tak biegacie do toalety na"siusiu"?,bo ja normalnie non stop,robiłam badania i wszystko jest ok ale bywa to męczące-wtedy jak wybieram się na miasto:-(
 
reklama
Do góry