reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
OJ!!! Mnie nikt nie intubował bo zewnatrzoponowe znieczulenei miałam, zjadłam kolacje a rano miałam cc...
I wcale w pierwszej dobie po nie była tylko kroplówka bo i jeśc dali!!!!
Laski przestańcie takie rzeczy ogladać bo ześwirujecie!!!!
wlasnie co maja powiedziec nasze dzieci biedniutkie, wyjda na takie zimno, ukluja je w piete i nie tylko a do tego nie beda jeszcze widziec zbyt duzo biedaki...
one sie maja prawo bac a nie my stare baby:-D

ma ktos jakies info od wojtysiowej ?? bo teraz to tylko ona lezy pod kroplowa co ??
hmm jak ostatnio mi pisala to mowila ze nie chciala zostac w szpitalu i ze elzy w domu na maxymalnych dawkach...

to ustalmy jeszcze ktora jest z kiedy ... ja z 6 marca :)
ja 18 listopad;-)

U mnie pojawiła sie @@@ po8 miesiącach, zawsze była okropnieboląca ale te pierwsze okresy po porodzie nie bolały. Po jakimś czasie wszystko do normy wróciło:-(

a co do teorii ze jak kobieta ma bolace miesiączki to bóle mniejsze- to jest tak, ze bóle skórczowe można porównac do tych mocno bolesnych okresów. i takie kobiety po prostu znaja ten ból.
cieszylabym sie jakby tak bylo bo ja zawsze umieralam 3 dni...


nadrobilam a zaraz dryndne do wojtysiowej po jakis news mam nadzieje ze lezy w domu jeszcze z
Julka w brzuchu;-)
 
Też oejrzałam sobie m jak miłośc a do tego pozarłam ogromna porcje canelloni- nie mogłam się oprzec....
A mnie dziś jakaś psychiczna blokada złapała, boję się cokolwiek kupic przed porodem. Nie chodzi tu o zadne zabobony tylko po prostu sie boję. Jakos ciągle nie wierzę że wszystko nam się tak ładnie układa, najpierw przez pierwsze 3 miesiace balam się komukolwiek powiedziec o ciazy, balam się że ją strace a teraz to. Ja nie wiem skad u mnie takie glupie mysli
 
reklama
Do góry