reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
hej hej

a ja za 4 godzinki wyruszam do gdyni:-D:-)

dota - jak jestes to powiedz jaka u was pogoda bo w lodzi 17 stopni:baffled:

milego dnia laseczki
 
dzien doberek!!!!:-):-):-)

Viki dzis pogoda kiepska, 15 stopni, niebo zachmurzone:baffled:
aleeee łikend ma być ładny:-);-):-)

polecam: SOPOT FASHION DAYS, sobota-niedziela na Molo :)

i Zlot Żaglowców od niedzieli-super sprawa:tak: to akurat bedzie blisko Twojego pensjonatu :-)

pozdrówka!!! buźka :*:-)
 
I ja sie melduje.... juz z nowego domku....:-) Ale na razie tylko tak krociutko napisze, ze zyjemy i wszystko gra.... choc latwo nie bylo, he heh.....;-)
No i przeziebiona jestem strasznie! No bo wiecie, my tu w dalszym ciagu w kurtkach chodzimy.....:baffled:

Aneczka- ja tez po cichu gratuluje....:-)
viki- udanego urlopu....:-)
 
hej
dawno mnie nie było
ale widzę że nie tylko mnie;-)
elcia- ja jeszcze żyję:-D;-)
alex- życzę żeby wam się dobrze mieszkało w nowym domku:tak::tak:
aneczka- gratki, trzymam kciuki:-):tak:

ej ciężarówki a jak wy się czujecie na początku lata, nie doskwiera wam upał?

p.s. tak dawno mnie nie było że mi posta podoiło i zapomniałam jak go usunąć hehe
 
Hej!!! :-)

I mnie nie było łooo matkooo...

Przyznaje się że jestem wciągnięta w wir... jakiś okropny wir...

Pracuję już w swoim mieście od miesiąca... zarobki bez rewelacji ale dostałam kolejną propozycję. Obiecującą... oby nie tylko w słowach... już mam dość tułania się w poszukiwaniu zarobków.

Aneczka :-):-D:-D:-D:-D GRATULUJĘ WAM SERDECZNIE!!!!!!!

Julcia zdrowa... ma chwilowo jakiś katarek, no ale nie robię z tego zamieszania, szaleje na maxa na powietrzu, do przedszkola śmiga rowerem biegowym... ehhh Kochana jest.:-)

Dziewczynki pozdrawiam was cieplutko :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Byłam juz na usg i wszystko na razie jak należy więc pozostaje tylko modlić się o zdrową dzidzię ;)
Dziękuję za gratulacje :*
 
reklama
Alex, przerwa wakacyjna!!!!!!:-)

Aneczka ja caly czas zaciskam kciuki za Wasza kruszyne! I zycze przede wszystkim dobrych wiesci po usg genet. i polowkowym i zeby jak najszybciej dzidizol zaczal kopac, bo tez tak zawsze sie mamusia spokojniej czuje jak po wnetrznosciach oberwie:tak:
 
Do góry