reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Berek,

Kasia, Viki zdrówka dla chłopaków!
Kasia z Małgsi mała chłopczyca wyrasta ;)
Viki udanego weekendu z mamą!
Jutrzenko, ja tez mam dość zimy. U nas zimno i mokro. Brrr.
Stefa, Alex umówiłyście się już na ostrą lekcję?

Poszłam dziś do lekarza na kontrolę, posiedziałam w kolejce 2 godziny, kolejka wcale sie nie zmniejszała. K. zadzwonił, ze musi wychodzić i wróciłam do domu, po straconych 2 godzinach jestem wściekła.
 
reklama
Stefanka ale Ty okrutna kobieta jestes!:-p
Ale u mnie wyjatkowo tez wiosennie wiec w calym mieszkaniu pootwieralam okna i wietrze dopoki sie nie wychlodzi za mocno:tak: Musze sie nacieszyc tym dniem, bo ponoc znow maja mrozy powrocic:baffled: Ale chociaz na chwile ochota do zycia wraca jak sie czlowiek swiezego, przyjemmnego powietrza nalyka:tak:
Magdalenka, wspolczuje tego bezowocnego wyczekiwania u lekarza...nam tez sie to czasem zdarza, bo jak cos pilnie trzeba do do klliniki musimy isc, a tam to kilka godzin lekko trzeba czekac i nie raz juz sami rezygnowalismy...
Viki, bawcie sie dobrze z mama!, fajnie Wam:) A Damianowi mam nadzieje szybko przejdzie.

Udanego weekendu!:tak:
 
hej
troszkę mnie nie było bo ostatnio mam komputer zajęty. M. się uczy do egzaminów:confused2:
u nas ok
już niedługo do pracy dokładniej 18 marca byłoby wcześniej ale musiałam urlop zaległy wziąć.Szczerze mówiąc nie chce mi się. Dobrze się siedzi w domu jak za to płaca ale niestety mus to mus

Łukasz strasznie łobuzuje- dziś pociął piżamę nożyczkami na sobie aż uszczypnął sobie nóżkę, raz się tak schował jak byłąm w łazience że myślałem że wyszedł z domu, tak się przestraszałam a on siedział za fotelem i ani słowa:crazy: pomalował babci zasłonki flamastrami i jeszcze wiele innych pomysłów miał. Co chwile coś zbroi nie można go samego zostawić na dłuższa chwilę
idę do łózia bo
padam na buzię
 
Witam przed nocą,
Aga masakra...jakbym czytala o sobie za dziecka ... o ile ja się firanek nacięłam i kwiatków, które moja siostra hodowała dzizas ... musze Ci powiedziec, ze masz genialne dziecko. Szkoda tej biednej nóżki i Twoich nerwów. Trzymaj się dzielnie Matko!
Paula witaj z powrotem w naszym reality show ;) czekamy
Pryzy udanego weekendu!
Stefa robaczku - nie czaruj!

Cała obecna-nieobecna reszta pozdrówka!

Spokojnej Nocy!
 
magda ja ?? czarowac?? nieeee
moj dzien dzis zaczelam od czesania kucykow :-D dobrze ze G nie ma ich az tak duzo hehhe
milej niedzieli robaczki i robale :tak:
 
Dobry,
u nas tez pruszy śnieg ech.... krzyczmy razem: wiosny, wiosny, wiosny!!!

Aga powiem Ci, że to jest moment jak pomysł wpada...a moja mama tylko mówiła: "ja już nie chce żebyś ty przepraszała!" ;-)

Oj Stefa nawet nie wiesz ile czaru roztaczasz wokół siebie!

Ale mnie dziś leń dopadł! bleeeeee

Miłej niedzieli!
 
reklama
Hello!
Witaj w klubie Madzia!;) Mnie tez mega len dopadl, a musze troche pierogow zrobic, bo mi farsz miesny zostal i nie chce zmarnowac:/....
I sie dolaczam do tych krzykow o wiosne! W piatek mielismy prawie +10, a dzis -14, a odczuwalna -23.
Aga, mam nadzieje ze chociaz Krzysio bedzie bardziej spokojny... Ja podziwiam rodzicow
takich psotnikow. Kochane sreberka, ale nerwy i cierpliwosc to trzeba miec ze stali:tak: Moj kuzyn to byl kiedys mega szalony i niestety pozno z tego wyrosl, ale bylo i tak ze omal ciotce domu nie wysadzil, bo w piwnicy przy jakims piecu majstrowal i cisnienie sie mocno podnioslo, dobrze ze w pore zauwazyli....
Stefanka, poczekaj jak G jeszcze wlosy urosna.... Moja jak sie kreci w nocy, to jej sie takie koltuny tworza, ze z 20 minut musze tylko rozczesywac, a zaraza mowi ze nie chce obciac wlosow....

No i to by bylo na tyle narazie, bo trzeba sie zebrac i troche rodzinke obdzwonic w Pl:tak: Weekendy sa zdecydowanie za krotkie...
 
Do góry