reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dzień dobry!!!:-)

Proszę trzymać kciuki bo idę na 19:30 na rozmowę w sprawie pracy :-):-):-)

Jutrzenka zdrówka dla Kubunia!!!:tak:

Dla Wiktorka Magdy też oczywiście :tak:

Lecę się dalej pakować ;-) Jutro koło 9 ruszamy ;-)
 
reklama
Dzień dobry,
Dzięki za dobre słowa!
Jutrzenka Wiktor teraz miał dokładnie tak samo jak piszesz o Kubusiu. Biedne te dzieciaki - nie ma co! Wiktor na szczęście ma się lepiej, czego życzę Kubusiowi!
Paula udanego pakowania i suuuuper wyjazdu!
Viki jak po squaszu?

A ja dziś bylam u lekarza, jak zobaczyła moje gardło to oczy tylko do nieba wzniosła i kazała leżeć cały tydzień - hehe - dobry żart ;) Trochę się wściekłam, bo miałam mieć szkolenie w przyszłym tygodniu, którego już powtarzać nie będą. ALe sama sobie jestem winna, że wcześniej zaniedbałam to głupie choróbsko. Ech

Miłego wieczoru!
 
Ostatnia edycja:
Paula do salonu fryzjerskiego idziesz jak rozumiem?? ;-) To powodzenia i masz kopniaka na szczescie. Daj znac jak Ci poszlo.

Madzia ojj to zdrowka zycze, a ile u Was ta goraczka trwala?? Ja juz mam dosc, tak mi go szkoda bo jest taki slodki i kochany a jak go zlepie to taki biedny

i wlasnie mi zasnal, mial ok 38,5 i go zmoglo, mam nadzieje ze zaraz sie obudzi bo kiedy potem pojdzie spac.
 
Jutrzenka u nas gorączka się zaczęła we wtorek wieczorem a wczoraj miał ostatni raz w popołudniu niecałe 38 i samo mu zeszło, a wczesniej to syropkami ciężko było zbić. No i od wczoraj cisza. A Wiktor dodatkowo kaszle krtaniowo. Byliśmy u lekarza, powiedziała, że to nic wielkiego - oni są z innej planety :/
 
Hej!

Paula powodzenia na rozmowie, oby była dla ciebie pozytywna. Trzymam kciukasy i daj koniecznie znać jak poszło.

Jutrzenka, Magda wy to macie z choróbskami. Magda a Ty leż i do pracy ani się waż;-)

U nas na szczęście ferie się zaczęły. O jeju jak się cieszę, tyle rzeczy zaplanowałam na te 2 tyg., że mi ich chyba braknie, hehehe
 
Hej:-)

Paula powodzenia!!!! Ty jesteś przebojowa więc pewnie powalisz ich na kolana;-)
Jutrzenka, Magdalenka zdrówka!!!
Asiacur mi też przydałyby się ferie ale od moich dzieci:baffled:

Dzisiaj nie miałam Marcela przez pół dnia i nawet się kimnęłam razem z Olivią ale i tak chodze jak burze gradowa. Moje dzieci najnormalniej w świecie doprowadzają mnie do szału:angry:
 
Hmmm Sylwia skąd ja to znam ;-) Moje też codziennie mnie doprowadzają do szału, aż się boję pomyśleć co będzie jak jeszcze trzecie dojdzie :sorry2:
Paula daj znać jak po rozmowie :tak:
Jutrzenko zdrówka dla Kubusia :tak:
Madzia zdrówka dla Ciebie i Wiktorka :tak:
 
Paula jak po rozmowie??
Kacha, jak Ty się w ogóle czujesz? Widać już co u Ciebie? U mnie średnio, ale mam 1,5kg więcej, wrrr...
Sylwia, eeeeeeeee, tak tylko mówisz, dłużej niż dzień byś bez nich nie wytrzymała.
 
reklama
dzieki :-)

narazie kuba oglada klub myszki miki i spiewa bo panadol zadzialal.
Nie wiem czy mu nie dam na noc nurfenu bo nie bede spala tylko czuwala i patrzyla czy ma temp.

Asia 1,5 to chyba malo, ja pamietam ze pierwsze tygodnie to mialam 0,5 kg co 2 tygodnie na wizycie :sorry2::sorry2:. Do czasu az cukrzyce mi stwierdzono :sorry2:
 
Do góry