reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

O Jutrzenka fajnie, że Kubuś zaakceptował spacerówkę ;-)
Ja też się cieszę, że maluchów już nie trzeba tak grubo ubierać. ;-)
A parasolka rzecz faktycznie niezbędna na słoneczko.

Jutrzenko i jak byliście w Ikea? My niestety nie.
Co do kremiku... hm nie poczułam ;-)

Elcia no widzisz jaką masz super Córeczkę ;-)
 
reklama
Elcia, super!

Jutrzenka
, ten "zapach" nivea to nie jest najgorszy, wg mnie ok. Kiedys miałam balsam niby bezzapachowy - mąż zakazał mi go używać :wink:
 
Ewa nie bylismy bo nam sie jakis wiatraczek w samochodzie spalil i sie silnik grzeje. Dopiero jutro bedziemy miec to wymienione i moze w weekend sie wybierzemy.

Ewa, Magda jak dla mnie to ten krem tak dziwnie czuc na buzce. Jakby chemia zalatywal. szkoda ze nie pachnie jak inne Nivea.
 
Mały jak nie śpi, to niestety woli oglądać świat z naszych rąk niż siedząc w spacerówce :baffled::baffled: (
tia ewcia u nas to samo... dzis koleżnka pchała spacerówke a mamusia targała 7 kg na rekach:crazy:

Magda u na oczka z niebieskich zrobiły sie takie nijakie:dry: cos ala szare ale jak sie przyjrze z bardzo bliska to widac tam już takie piwne kropeczki:tak: no w koncu, choć oczy Daria bedzie miała po mamusi, bo wszystko inne...!!! a szkoda gadac bo wogóle do mnie nie podobna:wściekła/y:
 
tia ewcia u nas to samo... dzis koleżnka pchała spacerówke a mamusia targała 7 kg na rekach:crazy:

Magda u na oczka z niebieskich zrobiły sie takie nijakie:dry: cos ala szare ale jak sie przyjrze z bardzo bliska to widac tam już takie piwne kropeczki:tak: no w koncu, choć oczy Daria bedzie miała po mamusi, bo wszystko inne...!!! a szkoda gadac bo wogóle do mnie nie podobna:wściekła/y:

A mnie się wydaje, przepraszam - jestem pewna że Darusia to wykapana mamusia :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ataata to pakuj nosidełko do wózka ;-) o niebo lżej prowadzić wózek ;-):-D
Jutrzenka to spróbuj kremiku Ziajki. Bo np. Iwostin też jest bezzapachowy i jak dla mnie to też nie najpiękniejszy zapaszek :-D
 
dziewczynki ide sie kapac i ide spac
zycze sobie i wam wszystkim oraz maluszkom spokojnej nocki
MIŁYCH SNÓW
 
hej witam wszystkich po 2 dniwej przerwie

ja też muszę chyba dołaczyć do tego klubu mam wymeczonych zębami chyba u nas się właśnie zaczyna 2 dni z bańki jęczy strasznie

na spacerze dziś darł sięgodzinę na cały park zanim udało mi sie go uśpić wczoraj tak samo był w domu marudzi w wózku marudzi na rączkach marudzi

obudził się dziś popołudniu z takim płaczem że przez 10 min nie moglam go uspokoić
a na dodatek mój R wyrzuty tylko mi robi i same pretensje

jestem umęczona smutna i w ddepresji:baffled::baffled::angry::rofl2:
 
Witam was mamuśki:-):-D Stęskniłam się za wami:tak::-)

Goście diojechali następnego dnia z rana:-) całą sobotę spędziłyśmy na przygotowywaniu kolacji bo niestety tutaj robia chrzciny tylko w soboty o 18:szok::szok: O godzinie 15 byłam już padnięta ale oczywiście nie było ani chwili na drzemkę:wściekła/y::wściekła/y: Marcel z wrażenia to jak obudził się z dzremki o 13 to juz nie spał cały dzień, więc w kościele na rączkach u tatusia poprostu padł i chrzest swój przespał:-):tak: Kochany mój;-):-) Za to ja się bardzo wzruszyłam,że aż łezka pociekła po policzku:szok::szok: Szok nie wiedziałam że aż tak mnie to ruszy:-):-p Po wszystkim Mały się obudził i tak hihrał się do wszystkich aż do 21.30.
Nasze wrażenia z chrzcin naszego pierwszego maluszka są baaardzo miłe:tak::-). Tak samo jak z dzisiaejszej wycieczki:-):tak: Póżniej powklejam kilka fotek:-)

Magda_lenka mojemu się jescze nie zmienił kolor, ciągle ma granatowe i myślę że takie już mu zostaną może jedynie troszkę zjaśnieją

Ewa oby się okazało że z bioderkami jest wszystko w jak najlepszym porządku

Elcia gratuluję zakupu nowego pojazdu

Jutrzenka fajnie że spacerek Wam się udał. Ja też jak Marcel na spacerze nie śpi to leciutko podnosze mu oparcie i On wtedy ma tak fajnie wielkie oczy i obserwuje wszystko dookoła:tak:

Reszcie dziewczyn nie odpiszę w tym momencie ale za to przesyłam Wam gorące pozdrowienia:-):-):-):-)
 
reklama
hej u nas tez dzionek spacerowy.
i tez pablo buntuje sie w wozku!!! ale jestem twarda i go nie wyciagam , chwile poplacze i przestaje a to samo przerobilam z damianem jak mial dokladnie 4 miesiace wiec historia sie powtarza,,, damian na rekach a ja pchalam wozek...i trwalo to jakies 3 tygodnie pozniej mu przeszlo i pokochal siedzenie w woziu..mam nadzieje ze i pablo przestanie marudzic.

od meża zero newsow..moze jutro cos sie wykluje...
 
Do góry