reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
i tak tu wrócisz...:-p

hehe no i nie trzeba było długo czekać... jestem:-p ale na momencik i w pilnej sprawie:


Mam do was wszystkich Gorącą Prośbe:sorry2:
Potrzebuje waszych opinii apropo:
jakie tematy jeszcze warto opracować na BB?? (nie na forum, ogólnie na BB). O czym chciałybyście poczytać, czego się dowiedzieć, jakie problemy was nurtują...
To ważne i bede was męczyć i dręczyć aż mi powiecie:-p:-D
Nie no żartuje, ale miło by było gdybyście cos podsunęły:tak: i była bym wdzięczna za to...:sorry2:


a tymczasem, borem, lasem ide się kąpać z nadzieją że jak wróce to będzie mnustwo postów z odpowiedziami... ;)
 
Vikuś dzięki za info ;-) no to wiem jaki następny zakup będzie dla mamusi ;-)
Weź mi plis tylko model tego cacka wpisz, co? ;-)


Agatko, wiesz, że od nas nie wolno ci uciekać! Grudniówki bez swej prezeski to nie grudniówki! A co do tematów... Ojeju takie trudne rzeczy o tej porze :baffled::baffled:
 
...tak wiec nie wiem, ale nie przejmuje sie juz tym, bo na szczescioe mlody sie nie wybudza i jak zje to spi dalej.:tak:

ja mam to samo:tak: najważniejsze że od razu zasypia i nie trzenba Go w nocy uspokajac:-)


trzymajcie kciuki facet w niedziele przychodzi ogladac mieszkanie przyjezda tylko na kilka dni z usa i chce szybko kupic mieszkanie za gotowke boze ob y to byl on

Kciuki zaciśnięte;-):tak:


i mam pytanie do mam karmiacych nocą..czy po karmieniu bierzecie malucha do odbicia???

ja nie biorę. Karmiąc Go nocą sama staram się nie zasnąc żeby odłożyc Go potem do łóżeczka, więc jak tylko przestaje ssac to myk Go do łóżeczka:tak:



Monia fajnie że wiktorkowi przeszedł zły humor i oby nigdy więcej nie wracał:tak::-)


Ataata trzymaj się cieplutko:-) jutro będzie napewno lepiej;-):tak: A jeśli chodzi o nowe tematy to hmmm narazie nic mi do głowy nie przychodzi ale nie spocznę dopóki czegoś dla Ciebie nie wymyślę:tak:;-)


A u nas cos się źle dzieje przed tymi chrzcinami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: R chory, moja mama też nie najlepiej sie czuje a do tego kuzynka z mężem mieli wylądowac właśnie u nas na lotnisku a ciągle są w PL:wściekła/y::wściekła/y::crazy: spóźnili się na samolot:no::szok: przebukowali bilet i będą jutro rano ale 300km stąd:-:)-:)-(
 
Ojej Agaciu ale żeś temat dała.... :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Nie mam zielonego pojęcia. Może jak ktoś zacznie to będzie łatwiej kontynuowac...

Viki dobrze że Pawełkowe bioderka rozwijają się prawidłowo...

Co do odbijania to ja w nocy nie odbijam Julki bo po co? Nie ulewa jej się a i je spokojnie w nocy więc jest ok.

Kasiu oby ząbki szybko dały się podziwiac i żeby twój mały terrorysta wrócił do poprzedniego charakteru....

Sylwia to macie niewesoło. Mam nadzieję że goście dotrą na czas....

U nas dzień dzis superowy... Mała grzeczniutka, nie darła się w wózku na spacerku, więc mała poprawa ;-) Już dawno sobie śpi słodko w łóżeczku i ja zaraz idę spac.

Dla wszystkich niewyspanych młodych mamusiek życzę dobrej przespanej nocki i dobrego humorku od jutra rana... :-):-):-):-):-):-)
 
O kurcze ataata ciezki temat zapodalas jak na taka pozna pore:baffled:
ja bym podyskutowala cos wiecej o zlobkach niby jest taki watek ale nic tam sie nie dzieje a ja musze malego do zlobka dac i pogadalabym z mama ktore tez taki stres przezywaja

viki dlaczego Pablo ma 4 miesiace i 3 dni zamiast 4?
 
SYLWIA NO TO RZECZYWISNIE NIE MACIE WESOLO.. jednak zycze by wszytsko dobrze sie skonczylo...

i wiecie co ? Paweł zjadł o 19.30 kaszke,(210ml) pozniej obudzil sie o 21 z placzem i zjadł z cyca...i teraz znow co chwile mi poplakuje...ja juz nie wiem czy on znow jest głodny???:szok:
jak myslicie ? a moze to te cholerne zęby?
 
reklama
Viki myślę, że to mogą byc te zęby. A pierś chce bo wtedy jest całkowicie blisko ciebie. Ja tak miałam ze Stasiem. Mam nadzieję, że przejdzie mu to szybciutko. Musisz przetrwać to ząbkowanie.
 
Do góry