reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Viki może to rzeczywiście ząbki... Smoczek nie pomaga? Tzn. nie uspokaja małego?
Moja Julka nigdy nie zjadła 210ml :szok:;-) najwyżej 120;-);-);-)
Musze ją zacząc przestawiac bo ona je jakieś 7 porcji na dobe. Po 90ml, tylko w nocy je 120.
 
SYLWIA NO TO RZECZYWISNIE NIE MACIE WESOLO.. jednak zycze by wszytsko dobrze sie skonczylo...

i wiecie co ? Paweł zjadł o 19.30 kaszke,(210ml) pozniej obudzil sie o 21 z placzem i zjadł z cyca...i teraz znow co chwile mi poplakuje...ja juz nie wiem czy on znow jest głodny???:szok:
jak myslicie ? a moze to te cholerne zęby?

ja obstawiam ząbki. bo zjadł dość sporo.
a masz żelik na dziąsełka? może to troszkę pomoże.
 
paula on płakusia ze smoczkiem w buzi... wlasnie nigdy mu sie to nie zdarzało dlatego moze faktycznie te dziąsełka go meczą...
weronika a powiedz mi jak długo mialas tak ze stasiem??? ja rozumiem ze to trzeba przetrzymac...ale on juz w dzien tak mi daje popalic ze w nocy to juz nie mam sily i normalnie plakac mi sie chce...do etgo sama z tym musze walczyc a ten moj mąż wciaz na tym cholernym statku...a jutro mial byc juz w domu...
no tak ale wiedziały gały co brały...:crazy:

ewa mam żelik...pomaga na chwile ale jego tez nie mozna za czesto dawkowac
wyczytalam gdzies na necie ze jest taki zel ORAJEL i ze on bardzo pomaga..wrecz znieczula bardzo cale dziasla i nawet jezyk na 2 godziny... chyba go kupie...
 
nie placz slonko
teraz go nie ma ale jaki opalony z tej brazylii przyjedzie:-):-)

no i dlaczego pablo ma 4 miesiace i 3 dni anie 4?

no kurde nie wiem...ale te suwaczki tak dzialają ... jak bylysmy w ciazy to tez dziwne rzeczy sie dzialy...ewci po terminie wyskoczylo ze jest bodajże w 12 tygodniu...
ale zaraz sprawdze czy ja nie walnelam sie wpisując date...
 
Cyckowe Mamusie Powiedzcie Mi Njak To Jest Ze Jednej Nocy Nie Moge Wycisnac Krop;i Z Tym Balonow A Nastepnej Pekaja Mi Zbolu Akie Pelne Sa
 
Viki nie walnęłaś się wpisując datę urodzin...my też tak mamy, o jeden dzień do tyłu ... tak jakoś na tych Smykach.pl liczy:crazy:

A w ogóle jak to było ... "nie chwal dnia przed zachodem":crazy:...Wiktor co chwila się budzi z takim krzykiem, że aż z pod prysznica dwa razy naga wyleciałam:baffled: .... ale jak dostaje smoka to po chwili zasypia ... i też mi to na zęby kurde wygląda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Jeśli chodzi o odbijanie to parę razy próbowałam go podnosić ale nigdy mu sie nie odbiło więc przestałam ...i chyba słusznie:-)

Magdalenka mówisz że Wiktor w szoku:szok::-):-) ... to pewnie sobie chłopak pojadł za wsze czasy i będzie spal do południa:tak::tak::tak::-D.... tego Wam życzę.

Agatka trzymaj się cieplutko;-). A co do tematów to .... MYŚLĘ ..... intensywnie......
 
reklama
Oj Viki to może kup ten żelik i przetestuj... Mam nadzieję że skuteczny i ulży i Pawełkowi i Tobie... :tak:
Ja jeszcze nie mam takich kryzysów, wszystko przede mną.:tak:
Julka ma czasem takie ataki :)no:wczoraj o tym pisałam) płaczu że nie wiem jak ją uspokoic bo się nie da na żaden sposób...:no::no:Ale to prędzej ją coś może bolec innego niż ząbki. :baffled:
 
Do góry