reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dziewczyny gorące życzenia od moich Krzysiów:tak::-)

23941868in6.png



Weroniczka spróbuj teraz może się uda:
Kalkulatory kalorii - Oblicz wzrost swojego dziecka


A ja juz uciekam, dzisiaj mój mąż ma urodzinki...biore się za sprzątanie i szykowanie na wieczór:-);-)

Miłego dnia!:-)
 
reklama
Boże, ale będę miała dryblasa :szok: 193 cm wyszło dla Szymona. Łóżko na zamówienie będziemy musieli chyba kupić ;-)

Ja myslałam, że wszystkie dzieci uwielbiają towarzystwo, bo to tyle nowych twarzy do podziwiania. Zdziwiłyście mnie dziewczyny.
Szymon właśnie w towarzystwie roztacza swoje uroki. Aktor jeden ;-)

Jutrzenka, życzę Kubusiowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Jedna zaleta w tym przeziębieniu to taka, że organizm uczy się uodparniać i następnym razem może tak szybko sie nie podda.

Dota, ucałuj moooocno Krzysia od ciotki Dady za życzenia. Jaki dżentelmen z niego.
 
Podjęłam decyzje jeśli chodzi o leczenie mojej Madzi musiałam odstawić antybiotyk bo źle na niego reagowała po konsultacji z lekarzem odstawiłam go i komentował zachowanie lekarza który przepisał jej ten lek ponieważ mała nie gorączkowała wiec nie mogła dostać antybiotyku powinien zastosować inny rodzaj leczenia. Wiec weszłam na neta i troszkę poczytałam na temat ziółek i przechodzę na te leczenie ziołami wiem że jej nie zaszkodzę bo zioła można podawać już dzieciom parę dni po urodzeniu. Męża już wysłałam do apteki jeszcze to skonsultuje z Panią farmaceutką abym nie mieszała pewnych leków które mogą wejść w interakcje z ziołami.

W środę jadę na kontrole do innego lekarza poleconego od koleżanki i wtedy to wszystko może mi się wyjaśni bo zachowanie tamtej doktorki mnie troszkę zdziwiło od razu po tym jak usłyszała jak kaszle Roksanka stwierdziła zapalenie oskrzeli a drugi lekarz jak ją osłuchiwał powiedział że nic niepokojącego nie słyszy w oskrzelach ale i tak się kwalifikuje do antybiotyku ponieważ z wirusów które były zrobiły się już bakterie więc trzeb szybko działać i jeszcze wysoka gorączka. Mam nadzieje że ją sama wyleczę ziołami bo póki co nie gorączkuje mi Madzia i tego się trzymam :-:)-:)blink::blink:
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeżeli Tadziu normalnie robił raz dziennie kupkę a dziś zrobił juz cztery razy i do tego ze śluzem ( nie zawiele go było) ale normalnej konsystencji to jest powód do zmartwień? Bo nie wiem czy to coś złego czy porostu ma taki dzień kupkowy.
 
Weroniczka, ja bym poczekała i poobserwowała jeszcze jutro. Gdyby jutro ten śluz w kupkach jeszcze był, to skonsultowałabym sie chyba z lekarzem w poniedziałek.
Bo częstotliwość to może być różna-jak u dorosłych ;-)
Nie pamietam, czy ty karmisz piersią. Jesli tak, to może coś z Twojej diety odbiło sie na Tadziu i zaraz mu przejdzie.
 
Karmię tylko sztucznym mlekiem. Ale wczoraj pił mleczko zrobione z kilku rodzajów wody bo byliśmy w kilku miejscach i za każdym razem miał robione mleczko. Może to jest powodem. No nic Dada dzięki za odpowiedź. Będę dalej obserwować maleństwo i zobaczymy co będzie.
 
Weroniczka troszke szukałam o tym śluzie w kupce....i zazwyczaj piszą, że to nic takiego ...jakieś niewielkie zaburzenia jelitowe...
np. to przeczytaj:

zwykle śluz u niemowlaka to objaw jakiejś infekcji, jeżeli możesz to skontaktuj się z pedriatrą i zapytaj , jeżeli niema temperatury podwyższonej i ogólnie stan dobry to może tylko jakieś lekkie zaburzenia jelitowe, jeżeli będzie się powtarzać lub pojawi się krew natychmiast do lekarza.

Obserwuj małego i jakby coś sie działo to wtedy do lekarza....

Oby przeszło jak najszybciej:tak:
 
Mnie się właśnie wydaje, że nie ma co panikować.
A gdyby coś Tadziowi się działo, to pewnie dałby znać swoim nastrojem.
 
Też tak myślę,że Tadziu byłby jakiś marudny czy ospały. A on jest jak zwykle pogodny:tak::tak: Dzięki dziewczynki.
A mały był tak zmęczony że już poszedł spać. Wykąpałam go i mam nadzieję że spi juz na noc. Jest zupełnie ciemno więc powinnien się zachowywać jak w nocy.
 
reklama
Do góry