reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej dziewczynki:)

My skorzystaliśmy dziś z pięknej pogody i wybraliśmy się na długi spacer, przy okazji zaliczyłam urząd skarbowy... i teraz czekamy na pieniążki.:-)
Oprócz tego mamy dziś za sobą pierwszą kąpiel bez taty ani babci - tylko ja i mój syn!! Trochę się obawiałam że mi się wyślizgnie (bo zawsze to Ł go wyciągał) ale nawet sobie poradziliśmy i do tego....normalnie szok:szok:.....bez żadnego płaczu ani nawet skrzywienia (co się chyba nigdy nie zdarzyło)!!!
Ale najlepsze było że zaraz po tej udanej kąpieli gdy już mały dostał butlę....zaczął stękać i.....walnął kupę!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I znowu mycie pupci !!! Tak maluszek mamusię załatwił:-D:-D

Weroniczka no no:) przezdolniacha z Ciebie!!! Sama uszyłaś garniturek dla małego??!!:szok::-):-). Naprawdę jestem pełna podziwu:tak:. A co do koszuli to sama szukałam, bo my chrzciny mamy teraz w niedzielę i uwierzcie nigdzie nie znalazłam takiej małej tzn w rozmiarze 62:-:)-:)-(

Paula, Pryzybelka macie rację - sklep z dewocjonaliami!!! Jest taki na Kalwaryjskiej w Krakowie Weroniczka - może rzeczywiście tam będą!

Viki cóż to za wredne choróbsko Cię złapało:-:)-:)-(, a lekarka...hmmm...walnęłabym tą babę w .....szkoda słów!!

Pryzybelka ok! Z pewnością pochwalę się fryzurą...jak mi ktoś fotkę strzeli....

Magdalenka no no kolejny mały mężczyzna który lubi zakupy:-):-) WOW!!! A co do włosów to też nie zamierzałam ich tak drastycznie skracać...ale cóż...tak wyszło:confused:
Jeśli chodzi o chrzciny to u mnie też szał:wściekła/y:, jutro jedziemy na wielkie zakupy, no i muszę z teściową menu omówić...ble...:angry::angry: Hmmm. nie przepadam za takimi rodzinnymi uroczystościami:no:

Jutrzenka biedny Kubuś:-:)-( że i jego dopadło jakieś choróbsko...oby mu szybciutko przeszło;-). A poza tym fajne macie zwyczaje w pracy z tymi świętami, to naprawdę miłe i super że da się tak zorganizować aż taką dużą grupę!! Super:-)

A poza tym mój Wiktor też się strasznie ślini, czasem nawet rękawki ma mokre jak ładuje łapki do buzi...no i jak śmiesznie kaszle:-) jak się tą śliną krztusi:-D.

Pozdrawiamy:)

Ależ się rozpisałam...
 
reklama
No to Monia, teraz widac przez kogo synus najbardziej lubi byc kapany (tylko przez MAMUSIE!!!:-)) A z ta kupka to niezle, tez tak raz mialam:) A jeszcze lepiej, jak wkladajac panienke do wanienki juz 2 razy zostalam obsiusiana, a za pierwszym razem mowie do meza, ze cos siuski czuje, a dopiero jak to powiedzialam poczulam jak mi sie cieplo na brzuchu robi:-D

A wlasnie kobitki, mobilizowac sie i na zamkniety luknac, bo Monia i Paula czekaja na dostep, a tu jakis zastoj w tej sprawie!!! (w sumie kwestia formalna, ale czas leci;-))
 
Ataata, a co to znaczy, ze wchodzisz przez subskrypcje???:szok: Bo ja niby tyle na bb siedze, ale ciemna masa jestem i faktycznie wchodze przez "Dzieci urodzone w grudniu 2007" A do watku zamknietego dokopywalam sie przez "Brzuszki w kadrze", a teraz jak ten watek przenioslas, to i tak trzeba na zamkniety przez link wchodzic, a nie da sie prosciej???:-) Bo ogolnie, to mi sie wydaje, ze od samego poczatku nasz dzial zamkniety zostal przez adminke w dziwnym miejscu umieszczony:baffled:
Pryzybelka zamknięty jest umieszczony przez adminke w albumie rodzinnym, bo tam właśnie sa wszystkie działy zamknięte:tak:
A co do subskrybcji wątków, to masz to u góry: na różowym pasku, w "szybkie menu" jest opcja "subskrybcje wątków" i jak to klikniesz to wtedy pokaże ci wszystkie wątki w których się kiedykolwiek wypowiedziałaś:tak:;-) To najprostszy sposób aby zobaczyć w których wątkach są nowe posty:tak:
Innaczej niestety sie nieda tego zrobić, zawsze bedziesz musiała wchodzić albo bezpośrednio z albumu rodzinnego, albo przez ten link, ale najlepiej własnie przez subskrybcje (bo tu wchodzisz do każdego wątku osobno)
 
a ja sobie wrzuciłam stronkę z wątkiem zamkniętym do ulubionych, co jest wg mnie najprostszą i najszybszą metodą dostania się na ten watek :-D
Monia...przyznaj sama kto by lubil tłumy gapiów podczas kąpieli ;-) a tak to cichutko , bezpiecznie z kochana mamusią :tak: hihi mój Wiktor uwielbia robić kupki w czyściutkie świerzutkie pieuszki, czasmi nie zdążę go ściągnąć z przewijaka już jest następna niespodzianka w pieluszce :-D
Jutrzenka... trzymajcie sie cieputko, niech Kubuś wraca szybciutko do zdrówka
Weroniczko ja kupiłam wszystkie ciuszki na chrzest w sklepie dziecięcym, jedynie śiweczkę i szatkę w sklepie z dewocjonaliami

jeszcze Wam opowiem jaki domator z mojego synka...byliśmy dzisiaj ( tzn już wczoraj) u znajomych a tam Wiktor cały czas miał naburmuszoną minkę i widac było że coś mu nie tak...wróciliśmy do domu ( oczywiście w samochodzie zasnął ) chciałam go położyć do łóżeczka, ale okazało się że ma niespodziankę w pieluszcze, stwierdziłam że nie bedzie się pół nocy męczył wiec zaczełam go przebierać. Wiktor w czasie przebierania się obudził rozejrzał się dookoła uśmiechnął się i wydał taki radosny okrzyk jakiego jeszcze u niego nie słuyszałam...ale się ubawiłam. I chyba z tej radości sam zasnął w łóżeczku :-):-D i śpi i ja tez już ide spać dobranoc Wszystkim Mamusiom
 
Agatka, dzieki za wyjasnienie z tym zamknietym! I tak to przyklejenie watku ulatwilo mi troche sprawe:)
Ale co do tej subskrypcji, to u mnie wyswietla sie, ze jest to pusty folder. Innymi slowy nie ma tam zadnego watku:(
Moze nie mam czegos w opcjach zaznaczonego? Musze sie troche w to wgrzyzc:)

Magdalenka, no widzisz, synus najwyrazniej wyznaje zasade, ze wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej!:-)
A te ulubione, to gdzie sa, bo ja jakas slepawa jestem, albo juz przemeczona chyba:-D
 
Weroniczka niestety nie pomoge, jeszcze nie bylam sie rozgladac za ciuszkami na chrzest.

Monia to Cie synek zalatwił. :-D:-D. Nam to sie nie zdarzylo jeszcze za to muoj uwielbia robic siusiu w lazience, albo przed kapiela jak go sie rozbierza to obsika wszystko dookola albo w recznik tuz po. Ostatnio 3 dni z rzedu recznik mokry. Poza tym lubi puszczac baki w wodzie :szok::szok:, chyba sobie jacuzzi robi :-D:-D.

Magda_lenka Twoj synus to maly domator. Moj zreszta tez. Jak gdzies pojdziemy to malo spi i jakis marudny jest. A jak goscie u nas i siedzimy w salonie to tez niezadowolony bo on z reguly jest w sypialni albo w pokoju z kompem i tylko te sciany i otoczenie samu widac bliskie. Do gosci sie nie usmiechal a jak tylko lezal na przewijaku i zmieniala pieluche to sie usmiechal ciagle.

U nas dzisiejsza noc juz na szczescie przespana. Maly juz tak sie nie krztusil ciagle jak poprzedniej ale katar mu strasznie dokucza a jak chce mu wyciagnac gruszką albo Fridą do za cholere sobie nie da i jest wielka rozpacz. Kaszalek i kichanie tez go jeszcze troche mecza. Mojemu synkowi syropy nie smakują bo je wypluwa ale mam nadzieje ze nie wszystko i troche polyka i mu szybko przejdzie ta choroba bo taki biedny jest z tym noskiem i spac nie moze przez niego bo ma zapchany :-:)-(. Szkoda mi go bardzo bo taki biednusi jest. Do tej pory byl zdrowy a teraz na koniec zimy go dopadlo :angry::angry:.
 
reklama
Do góry