reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

I tak chciały wiedzieć jak po badaniach, a teraz ich nie ma;-)
Oj pospałam sobie dzisiaj, dopiero się z łóżka zwlekłam :-)
Pogoda tragiczna cały czas, a tak się super weekend zapowiadał, miałam w planach wypad do Gdańska, ale przez tą pogodę muszę go przesunąć o tydzień, albo dwa... Nie ma sensu jechać teraz i spędzić całe dnie w domku, jak już jechać to nad morze, na plaże i przez dwa dni szaleć;-) Już się doczekać nie mogę, przyda mi się taki dwudniowy odpoczynek ;)
 
reklama
Kacha..to sie strasznie ciesze ze uciebie wszystko oki...ze rozwija sie prawidlowo i twoje wyniki tez wporzadku..
a mam pytanko, napisz mi jka mialas glukoze na czczo i po godzinie
 
to znowu ja :)
juz po wizycie. bylo super slyszelismy serduszko dzidziusia:-):-):-) dodatkowo mialam pobrana krew na ''triple'' czyli downa, rozszczepy i cos tam jeszcze. poprzednie wyniki mam ok no i ogolnie nie ma sie do czego przyczepic. teraz czekam na termin nastepnego skanu USG i wizyte u lekarza od kregoslupa bo jak wiadomo nie bedzie mial lekko.
asmodis ja chodze do poloznej dlatego ze mieszkam w anglii a tu taki system. do lekarza tez zawsze mozesz pojsc ale ciaze prowadzi polozna. ona pobiera krew, pilnuje terminow badan i umawia na badania i prowadzi taki ciazowy zeszyt ktory ci zakladaja na poczatku ciazy, a nawet daje kupony na darmowe zestawy probek roznych drobiazgow dla maluchow i mam. ja osobiscie sobie bardzo chwale.
asmodis przy okazji :) ja jestem z lublina.

dzieki bardzo za udzielenie informacji
a co do lublina...no to witam kolejna lublinianke bo strasznie ich tu malo...ja nie wiem czemu tak jest
 
a mam pytanko, napisz mi jka mialas glukoze na czczo i po godzinie

Niestety az takich szczegółowych badań jeszcze nie miałam :(
Gin mi powiedział, że o szczegółowych badaniach porozmawiamy przy następnej wizycie.
Jak narazie miałam robioną glukozę tylko na czczo.
Ale i tak mnie to podniosło na duchu, bo na wczorajszą wizytę szłam jak na ścięcie...
A teraz kolejny miesiąc oczekiwania na kolejną wizytę i usg, ale jestem dobrej myśli ;-)
 
Witajcie, nadrobiłam lekturę ;)

Brzuch zaczyna dawać znaki (w końcu widać, że jestem w ciąży) rozrasta się w dosyć szybkim tempie i ... pobolewa mnie wszystko w środku ;( Pani Dok poleciła mi no-spę, ale jakoś sceptycznie podchodzę do brania leków w ciąży. Czy któraś z Was brała? Choć trochę pomagała?

Z nowości - Spanie przez ostanie noce po kilka godzin. I w dodatku ta pogoda. Można wpaść w depresję.

kacha_wawa fajne, że już wiecie jaka płeć dzieciątka. Trzymam kciuki za Was ;)
Ja nadal w niepewności i w oczekiwaniu co się pojawie między nóżkami :)

We czwartek mam kolejną wizytę i zobaczymy czy nadal będę uziemiona w domu.
Uciążliwe to leniuchowanie, bo sama nie wychodzę z domu tylko pod opieką męża ;(
Miłego weekendu,
Ewa
 
Ewo, jeśli chodzi o nospę to ja brałam i do tej pory biorę jak mam skurcze, jest to jak najbardziej wskazane ;-)
Biorę także magnes, gin stwierdził, że dzięki temu mogę uniknąć mdłości i zawrotów głowy.
Jeśli zaś chodzi o płeć to na 80% będzie to facecik, Oliwierek, ale zawsze jest te 20% niepewności i może się okazać, że będę miała niespodziankę ;-) No, ale jak narazie mówię do młodego Oliwier i raczej się nie buntuje z tego powodu ;-) Mam nadzieję, że jakby była córcia to wybaczy swojej starej matce tą pomyłkę :-)
 
czesc dziewczynki;-)
witam również nowe grudniowe mamusie:tak:


my własnie wróciliśmy z mazur i musze przyznać , że przez te dwa tygodnie bardzo sie za wami stęskniłam:tak:
wyjazd mozna zaliczyc do udanych chociaż pogoda była w kratkę.
mój brzusio znow troszkę urósł, no a maluszek coraz częściej i mocniej daje o sobie znać.

poczytałam troszke zaległości, i ciesze się ze u was wszystko dobrze

a teraz zmykam zjesc obiadek a pozniej muszę zajrzec do innych wątków bo musze przyznac ze przez te 2 tygodnie sporo napisałyscie:szok:

buziaki
 
Witaj Viki :-)
Super, że wyjazd udany :) Jak sama się pochwaliłaś, brzuszek trochę Ci urósł ;-)
Czekamy więc na foteczki brzuszka na wątku brzuszkowym ;-)
 
hej hej!
Kasiu bardzo sie ciesze ,ze z dzidzia wszystko dobrze i wierze ,ze urodzi sie zdrowiutka.Czuje to;-) Co do plci to nie wiem czy ja jakas slepa jestem czy czytac nie umiem ale skad wiesz ,ze to chlopczyk jak dzidzia nic nie pokazala:confused:
Oczywiscie zycze zeby byl chlopczyk jesli czekasz na Oliwierka tylko nie doczytalam chyba skad to wiesz.
Ewciu jesli chodzi o bole brzuszka to nospe mozna brac i jak pisze Kasia przy bolach, w ciazy, jest nawet wskazana.Ja w poprzedniej ciazy bralam 3razy dziennie gdzies od 6m-ca do konca ciazy.Nospa jest lekiem ,ktory poprawia ukrwienie macicy i lagodzi skurcze wiec nie boj sie i lykaj jak boli:tak:;-)
Viki witamy spowrotem i chwal sie brzusiem :tak:
 
reklama
Dobry wieczór grudniowe Mamusie

Mimo że mam termin na 26 -27 listopada, chciałam się pochwalić i Wam moim 12 tygodniowym Duszkiem. Z tego co czytałam ponad połowa porodów opóźnia się, więc biegam między Listopadem a Grudniem. 26 lipca idę znów na USG i pewnie też będe chciała się pochwalić zdjęciem. Mam nadzieje że nie jest to zbyt nachalne z mojej strony.

 
Do góry