reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witaj stefanka :)
Wiecie co, dzisiaj złapałam taką rozkminkę nad naszymi suwaczkami i tak patrzę, że każdy suwaczek liczy po swojemu ;-) Sfiksować można;-)
 
reklama
Witajcie grudniuweczki:-)
U mnie jak narazie wszystko dobrze,zero objawow:tak:czuje sie tez dobrze:tak:oby tak dalej:-).Mam nadzieje,ze u was tez tak samo jak i u mnie:tak:.
Wiecie juz moze co bedziecie mialy???
Bo mi lekarz w 90%mowi,ze bede miala coreczke ale narazie sie nie nastawiam bo wszystko moze sie zmienic mugl sie poprostu pomylic,ale i tak mi to obojetne co bedzie bo i tak to nasze pierwsze malenstwo:tak:oby bylo zdrowe i dobrze sie pozniej rozwijalo,to najwazniejsze:tak:a mam nadzieje,ze tak bedzie:happy2:
 
witam

witam nowa grudniowke Stefanke

Sabrina...to sie ciesze ze wszystko oki z malenstwem

u nas pochmurnie, nie moglam wczesniej zawitac bo mala cos szwankowala i zamiast spac 1,5godz to spala 30 min...nic nie moglam zrobic, musialam gotowac, pilnowac jej itd...bylo ciezlo, mam nadzieje ze zaraz usnie i troche odpoczne.
 
Hej hej!!!

Ale te dni lecą...kurcze:-)
Jutro jade z moim mężem do moich rodziców i zabieramy do Gdańska moją młodszą siostrę, przez 4 tygodnie bedzie z nami - tak się cieszę. ;-)

Przez ostatnie dni myślałam nad tym jakie atrakcje jej zapewnić....no to bedzie zoo, kino, a najbardziej ona lubi centra handlowe i sklepy typu:smyk :-D

Witaj Stefanka!!!
Witaj Belka !!!
pozdrawiam Was cieplutko, trzymajcie się, papapa:-)
 
witam mamusie. U mnie dziś tak okrutnie senno że zaraz razem z synkiem kładę się spać. A później tylko obiadek i jadę na wieś więc pewnie odezwę się dopiero w niedzielę wieczorem albo w poniedziałek rano. Miłego weekendu życzę jeśli mnie już tutaj dziś nie będzie.
 
Czesc Dziewczyny :)
asmodis nie przegapilas mnie ja juz jestem zadomowiona tylko ze nie odzywalam sie ostatnio bo bylam na wakacjach:-)

dotaZ czesc:-) jak sie czujecie?
A ja nie wiem co sie ze mna dzieje... Pamietacie jak przed wakacjami lezalam w szpitalu bo zemdlalam? Takie omdlenie pojawilo sie w polsce ale puscilam to w nie pamiec a tu nagle nastepne wczoraj w sklepie. Dobrze ze byli ze mna brat i siostra... Dzis sprobuje umowic sie do rodzinnej albo na poniedzialek. Moze i to normalne ale zeby tak czesto:-(?

Co Wy o tym sadzicie? Czy ktoras z Was ma podobnie?
 
Belka ja na początku tygodnia omal nie padłam w autobusie ;)
Myślę, że każdy po prostu inaczej przechodzi ciążę i takie są jej swoiste uroki, ale oczywiście lepiej skonsultować się z lekarzem.
Dzisiaj odbieram wyniki krwii i moczu, a na 18:40 mam wizytę u gina.
Już zaczynam panikować, zawsze tak mam przed wizytami ;) Chyba szalona jestem ;-)
 
reklama
belka ja dzis ide na druga wizyte do poloznej ale w tym czasie jak tylko cos mnie niepokoilo chodzilam do lekarz (GP). a ty ile mialas juz wizyt?? bo ja mam dzis chyba jakies nowe badania. a jak masz problem z omdlniami to moze jestes przemeczona i powinnas pojsc na chociaz tygodniowe zwolnienie?
pozdrawiam wszystkich i dziekuje za mile przywitanie
 
Do góry