reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Wiecie co do tej plci jeszcze to wczoraj rozmawialam ze znajoma,ona ma juz 1,5 rocznego synka i nastepny termin ma na pazdziernik :-) i na USG wyszlo ze bedzie kolejny chlopiec. Stwierdzila ze na poczatku byla troche zawiedziona bo liczyla na dziewczynke. Powiedziala ze przy pierwszym dziecku nie miala jakis marzen dotyczacych plci i tak jest przewaznie ale juz przy drugim chcialoby sie plec przeciwna :tak: I cos w tym jest:tak:
 
reklama
Wiecie co, ja ten test z noworodka pl tez jakis czas temu robilam, ale na wiekszosc pytan, odpowiadalam na chybil-trafil (ja tam nie zauwazylam, czy mi np. wlosy rosna szybciej, czy wolniej;), a juz nie mam pojecia co ma do plci dziecka kolor wlosow mojej mamy???:-D A kolor moczu? Zalezy co pije (woda, czy np sok marchwiowy?), w jakich ilosciach i jak czesto chodze siusiu:) Aaa i to z nosem tez mi sie podobalo:-).
Przy tym tescie tez mi wyszla dziewczynka, a w poprzednich dwoch - chlopiec:)
No nic, zawsze sie z tego mozemy posmiac i miec nadzieje, ze w najblizszym czasie na usg nasze Dzidzie nie beda ukrywaly swoich damskich, lub meskich klejnocikow:-), bo podobno dobry lekarz, przy dobrym sprzecie (i odpowiednim ulozeniu Malenstwa:)) jest w stanie ze sporym prawdopodobienstwem stwierdzic plec juz w 12, czy 13 tygodniu ciazy:szok:
 
Ja tez robilam testy i wychodzi raz syn raz corka;-) Oczywiscie lubie takie testy ale wiadomo ,ze tez raczej to niezly ubaw.W poprzedniej ciazy tez wychodzilo roznie w zaleznosci od testu.Nie ukrywam ,ze faktycznie teraz przydalaby sie dziewczynka ale ze zdrowego chlopca tez sie bede oczywiscie baardzo cieszyc:tak:
 
witam wszystkie przyszle mamy! ja juz jestem mama małej Oliwki. Ale juz mam kolejny termin na 3 grudnia chciałabym chłopca ale zobaczymy co bociek przyniesie. Pozdrawiam!!!
 
dorota_t witam cieplo w naszym babskim gronie;-)
napisz cos o sobie , skad jestes , jaki minely ci pierwsze 3 miesiace itp:tak:
 
Witaj Dorota_t !!!:-):-):-)
No to juz chyba trzecia Dorotka z grudniowych mam...;-)

A ja dziś cały dzień siedziałam na uczelni, egazaminy, zaliczenia...jeszcze tylko jutro i kończe studia.
Trochę mi smutno...bo tak można się przez te pare lat przyzwyczaić. :sick:

Trzymajcie się, uciekam do nauki, papapa:happy:
 
dorota_t witaj moja imienniczko;-) Fajnie że do Nas dołączyłaś;-):tak: Uzbierała się już spora gropa mamusiek grudniowy :-):tak:
 
hej

jakie pustki tu przez weekend byly... chyba wszystkie korzystałyscie z pieknej pogody i słonca;-)

na mnie te upały nie do konca działają dobrze...echh no ale coz, dobrze ze to dopiero 4 miesiac, bo gorzej mają kobitki ktore niebawem beda rodzic:szok:

a poza tym to zaraz wybywam do dentysty i znow troszke pocierpie bo jakos nie lubie znieczulenia u stomatologa. bardziej przeraza mnie ten paraliz twarzy niz bol podczas plombowania.

no i odliczam do czwartku...bo w czwartek ide do gina na usg:)

no dobrze dziewczynki, zajrze pozniej moze cos sie ruszy w naszym wątku

buziaki
 
reklama
Witajcie dziewczyny!:-)

Jestem na chwile, bo mam okropne mdłości...mam nadzieję, że w ciągu dnia mi przejdą.

Dziś mój mąż pojechał ze swoimi uczniami na wycieczkę-na 4 dni. Wiem, że to malutko ale tak mi smutno, nie moge sobie miejsca znaleźć, troche sobie popłakuje, znam siebie i wiem, że to mi pomoże:-(Tak fajnie było wczoraj, przygotował mi obiadki na 4 dni, zrobił zakupy żebym nie musiała chodzic po sklepach...
Zostałam z naszym psiakiem, tak więc sama nie będę, no i nie ma mowy o nudzie.

Dobra uciekam się położyć póki ten mały łobuz śpi;-)
papapa
 
Do góry